Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobry dej dobry dej

Jestem grubaska! W oczach innych

Polecane posty

Gość Dobry dej dobry dej

Mam 173/174cm wzrostu waże 68kg i dziś usłyszałam że jestem gruba i powinnam zrzucić z 15kg. Zawsze byłam chuderlakiem i marzyłam o kobiecych kształtach piersiach biodrach, teraz gdy wkońcu je mam i podoban się sobie słyszę od innych że mi to nie pasuje że powinnam schudnac. Czy wam też podobają się chude dziewczyny? I czy naprawdę wg was moja waga jest zbyt wysoka? Mam figurę podobną do Gosi sochy prawie że identyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqwwwe
wrzuć fotkę figury to ocenimy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga i wzrost to nie wszystko, budowa się liczy, niektóre dużo ważą a w ogóle po nich tego nie widać. Twoje ciało nie innych, będziesz całe życie się do paru osób dostosowywać? Ważne, żeby zdrowym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
socha tyle nie wazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 pokaz zdjecie to zobaczymy jaka z ciebie socha bo kazdemu sie inaczej kg ukladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Leże w łóżku nie chce mi się teraz fotek pykac. Mogę wstawić ale jutro popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak socha wygladalabys wazac
58 kg a nie 68 pokaz zdjecie to co napiszemy czy jestes gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
to po co piszesz jak ci sie dupy nie chce podniesc, to widac ze leniwy spaslak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to js
ale tłuszcz tłuszczowi nierówny i ksztaly ksztaltom, ktos moze tyle wazyc i miec dobre proporcja, przy tym dbac o sylwetke i miec jedrne cialko i jest apetycznie, a ktos moze miec male cycki, obwisly brzuch i moze sie na nim wszcystko trząs jak galareta, i jeszcze chodzi w za malych ciuchach to wyglada zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Zwróc uwagę na to że ona jest wysoka i gdyby ważyła 58 to miała by wszystkie kości na wierzchu. Ma też duży biust no i płaskodupia też niema więc nie mów mi że ona waży 58. Nie będę się o to kłócić nie obchodzi mnie ile ona waży tylko mówię że mam podobną figurę do niej i czy waszym zdaniem ona jest gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozilla firefoxx
wymiary nic tu nie powiedza nam, wrzucaj fotke. ale 68kg wydaje sie byc bardzo duzo jak na 173cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Olaa ha ha usmialam się. Problem jest w tym że ja patrzę w lustro i wydaje mi się że jestem, chuda bardzo chuda coś jakby anoreksja w druga stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zleciało się stado sępów..
któzy chcą ię za darmochę poznęcac nad czyimiś zdjęciami.. Bez jaj , dziewczyno - 15 kilo ? Ktoś chyba na łeb upadł.. Niech się w lustra Ci co tak Ci gadają spojrzą, bo sami pewnie próbują kompleksy leczyć wyżywaniem się na innych (a jeśli to życzliwe koleżanki, to może po prostu zazdroszczą:P). Jeśli Tobie Twoja waga odpowiada (która moim zdaniem jest całkowicie normalna jak na ten wzrost) to co się będziesz przejmować jakimiś komentarzami kogoś, kto nie ma nic lepszego w życiu do roboty jak zwracać uwagę innym. Mówię to ja - ważąca 60 kilo przy 167 wzrostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
a co to anoreksja w druga strone? i tak zdj nie dasz bo sie boisz, ze cie pocisna bo do sochy ci pewnie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak socha wygladalabys wazac
przepraszam bardzo ale na 10 kolezanek ktore maja 170 cm i sa chude wszystkie waza miedzy 50 a 53 kg takze nie pierdzielic mi tu ze 58 czy 68 to jest chudizna mam jeszcze kolezanke ktora wazy 60 kg na 1770 cm i juz jest okragla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem odrobine wyzsza i wage mam podobna ale slysze ostatnio ze jestem za szczupla :o :o i wez tu zrozum. przy 61 kg nie mialam okresu przez pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 177 i waze 62kg
i jestem szczupla ale nie porownuje sie do zadnej gwiazdy bo kazdy ma inna figure , a ty masz prawie 70 to bardzo chuda nie jestes napewno i nie porownuj sie do sochy bo kazdy cie wysmieje. gdzie ona ma 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Ha ha sory koleżanko co jak co ale swojego ciała się nie wstydzę bo mi się podoba. Niektórzy mi mówią że jestem chuda niektórzy że w sam raz no a dziś kolega mi pojechał że 15kg powinnam zrzucić gdybym tyle schudła to przy moim wzroście miałabym wszystkie żebra na wierzchu i zero biustu a uwielbiam moje C:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
no wlasnie ty prawie 70 wazysz, to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kncknck
pewnie jakas zazdrosnica ci to powiedziala co nie ma piersi ani tylka tylko kosci. Jestes laska i nie sluchaj glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Gosia socha rozmiar 34 przy 175cm ? Moja koleżanka waży 43 kilo i ma 158 jest bardzo bardzo mocno chuda i ma właśnie rozmiar 34. Nie wierzcie w to co piszą te wymiary to są jakieś z palca wyssane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
no pewnie ze jest super ale w siebie zapatrzona bo porownuje sie do sochy, chwali swoim c. po co zakladasz temat jak i tak sadzisz ze jestes naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak socha wygladalabys wazac
socha wazy 58 KG !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
39/40 czasem 38 zależy od rozmiarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak socha wygladalabys wazac
ja nosze 34 rozmiar na 45 kg majac 153 cm kolezanka nosi 34 rozmiar majac 170 cm i wazac 54 kg nie wierze ze masz figure sochy 34 rozmiar i 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna jesteś. Zadziwiają mnie ludzie, którzy się kierują opinią społeczeństwa. Ważne jest to jak Ty się czujesz i czy podobasz się sobie. I w dupie cała reszta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zleciało się stado sępów..
a niech waży jak jej odpowiada. Ludzie ! A jeśli chodzi o "mężczyzn" lub to, co się śmie nimi nazywać to ostatnia rzecz jaką bym się przejmowała to ich opinią. Dzięki takiemu jednemu palantowi właśnie o mało się bulimii nie dorobiłam. Też marudził, że za gruba jestem, potem że za małe cycki i mam sobie implanty wstawić, bo on lubi duże, a na koniec straszył, że jak przytyję (a ważyłam 50) to mnie zostawi.. Aha- od razu stwierdził, że po ewentualnej ciąży (jakiej nigdy z nim nie planowałam), to jak się pojawią rozstępy i wiotka skóra to mam nie marzyć, że będzie ze mną spał i mam się liczyć z tym, że "będzie swoje potrzeby musiał jakoś realizować inaczej"... Tymczasem sam sobą nie reprezentował niczego prócz zaniku rozumu i bardzo się zawiódł, że taka brzydka gruba i paskudna dziewczyna śmiała od niego odejść. Takie przypadki to są kreatury a nie mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×