Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaahgjhjdtyj

Ile kosztuje wesele?

Polecane posty

Gość ciekawaaahgjhjdtyj

Witam, planujemy ślub za rok, dopiero zaczynam sie tym interesowac, ciekawi mnie jaki to bedzie mniej więcej koszt za 70/80 osob na 1 dzien? Chodzi mi o wszystko (ksiadz, kwiaty itd...) . Ktos sie orientuje? Ile Was to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaahgjhjdtyj
Pomocy, ppodpowiedzcie cos, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko, wszystko, wszystko...dokładnie wszystko kosztowało 85.500 zł :) Na szczęście rodziców nie nas :p Druga sprawa że mogło kosztować jedną trzecią gdyby rodzice nie chcieli mieć tego WSZYSTKIEGO właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasssswsww
ok. 30 tysięcy (200 osób, 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
ja też mam ślub za rok, wszytsko staramy się jak najtańszym kosztem, wiec tak jak u mnie lokal 160zł za 2dni, jeden dzień 130zł, wesele na 0osób, więc u mnie wyjdzie nie całe 10tys za lokal, zespól 1500zł graja super, i najważniejsze grają tylko we 2 fotograf plenerowy 800zł, ksiądz dokładnie nie wiem bo od nas pewnie nie weźmie ani grosza, bo jest bardzo fajny, ale słyszałam że minimum 500zł dają po innych parafiach, suknia z allegro do 500zł garnitur też do 500zł, co jeszcze drobiazgi typu zaproszenia, winietki, balony itp tego zbytnio nie liczę z tego względu ze to koszta na bieżąco będą, bo planuję już od nowego roku kupowac drobiazgi, ślub 14lipca 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
przepraszam tam wyszło ze wesele na 0osób, nie wpisało mi , wesele na 70osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wyszło
ok 23 tys zł na 60 osób, 2 dni z noclegami. Był fotograf, kamerzysta, dobry zespół. Nie wiem, co masz na mysli, pisząc WSZYSTKO. Ceny przy 60 osobach mogą się wahac od 15 tys do 50 tys zł czy i więcej nawet, zalezy gdzie robisz wesele, jaką chcesz suknię, CO chcesz mieć. Wiadomo, im więcej życzeń tym cena wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wyszlo w tamtym
roku za wesele bez poprawin 25tys za 70 osob kolzance w tym roku za 160 osob 50tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore w tym roku
16lipca wesele na 110os w lokalu z kucharzem Liczymy że wyjdzie 30tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
jaki koszt wesela będzie to zależy tylko i wyłącznie od tego ile wyjdzie za osobę, ja jak czytam te forum to to ze mi policzyli 130zł za osobę to jest bardzo mało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore w tym roku
jedzenie to jest pikuś przy kosztach lokalu,koscioła,kamerzysty ubioru orkiestry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czytaj tych bzdur
Każde wesele jest inne i każde kosztuje inaczej. Sama wiesz, czy za sukienkę chcesz dać 2 tysiące, czy musi być taka za osiem. Sama wiesz, czy muszą być dwa dni w domu weselnym, czy wystarczy jeden dzień w restauracji. Czy musi być kilkuosobowy zespół, czy jeden DJ. Tego się nie da powiedzieć ot tak prosto. Musisz popytać, jak to wygląda w twojej miejscowości, a dopiero później sama musisz pomyśleć. Bo to, co ci tu podają to tylko wróżby, często nawiasem mówiąc przedstawiane przez tak zwane konsultantki ślubne. Jeszcze raz powtarzam, takie koszty trzeba liczyć samemu, bo różni ludzie za różne rzeczy różnie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
dlatego ja kamerzysty nie biorę profesjonalnego tylko ktoś z rodziny, a jest jedna osoba która ma dobrej jakości kamerę, fotograf na wesele nie, tylko plenerowy kilka dni po weselu, ubiór no cóż zależy czy ktoś wybierze np suknię za 500zł czy za 5tys zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×