Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GoGoSmart

faceci - czy po 40-tce wymieniacie żonki na młodsze dupy?

Polecane posty

to pytanie skierowane jest do forumowych facetow - otoz, czy jak jestescie po 40-tce (wiadomo - druga mlodosc), to żony wam się nie nudzą? Wymieniacie je sobie na młodsze (20-paro latki) dupcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeże mięso jest lepsze
jak jest po kontroli sanepidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo bede kolo czterdziestki to ci powiem, ale wszystko sie sklania do tego ze bedzie wymiana..jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arssutramandi
znam przypadek gdzie facet dal impuls do rozwodu... teraz od 4 lat on siedzi sam, a ona od 2 lat ma faceta, ktory wyglada 100 razy lepiej niz jej eks maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też znam przypadki kiedy kobieta po odejściu męża uległa totalnej metamorfozie. na lepsze rzecz jasna . faceci ograniczają kobiety, niech idą w pizdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet mam43
nie wymieniam, bo mam 30letnią żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks, wyglad itp. glupio tak na imprezke brac 40-letnia babke z cellulitem i po przejsciach nie? lepiej fajna 20-paro latke, ladna jakas dupcie, zeby sie miec czym pochwalic przed qmplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arssutramandi
akurat ta babka zawsze wygladala bardzo fajnie, zadbana, szczupla- z tylu wyglada jak nastolatka, z przodu juz nieco mniej. a i ten jej nowy facet jest o 12lat mlodszy od niej :D A cellulit nie ma nic wspolnego z wiekiem ( ani z waga) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każda 20 -stka chce się pokazywac ze starym kutafonem. chyba ,że kutafon jest nadziany to wtedy metodologia jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przykładu wyżej
pewnie lepiej jak młody kutas się pokazuje z 12 lat starszą pizdą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to facetom po 40-tce jeszcze
wacek dyga?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Zgagaa, jestem umiarkowanie nadziany. mialbym szanse z tzw. kadra kierownicza sredniego szczebla konkurowac, ale nie mam szans z prezesem nawet srednio-duzej spolki. ale ja mam dopiero 30 lat :) do 40-tki jeszcze moze troche sie zdarzyc. a co to ma do rzeczy, jak jest u mnie? ja pytam jak jest u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi dyga ale
ja mam trzydziechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
Wymieniac wlasciwie? Bo ja nie wiem szczerze. Jak jestescie niedopasowani od poczatku to bedziecie i pozniej tak samo niedopasowani. Jak nie macie o czym gadac to to tez sie nie zmieni. To po kiego sie z taka laska hajtac w ogole? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
30stoletnie kobiety ? To chyba w średniowieczu się urodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po czterdziestce...
....i sex jest bez zmian.Podobno jestem przystojny ,bez brzuszka. Na ulicy często spotykam wzrok młodszych pań. Co do zmiany ...hmmm zona laska ,ale jakby się trafiła młodsza.....kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
To czemu w ogóle szukasz młodszej laski? Bo wiesz, na zasadzie gdybysie trafiła młodsza to kto wie... Ja nie wiem, tak wam wszystim na fzycznosci zalezy? A ta mlodsza, ktora sie trafi to juz nigdy starsza nie bedzie? I co i tak w kolo Macieju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po czterdziestce...
ja nie szukam,odpowiedziałem na pytanie.Młodsza to musiałaby mnie znaleźć ,ale to i tak tylko na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
To skoro na chwile to po co masz zone? Tez bys tak podszedl, ze jak ona sobie na chwile znalazla to cacy i ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po czterdziestce...
a pewnie ,ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
To po chuj Ci zona w takim razie? Dla ozdoby? Ja myslalam ze ludzie sa ze soba bo sie kochaja. A Ty widze cos kolo 20 paru lat masz i USA Cie pociaga :D Bo tam tak zajebiscie :D I sie wszyscy zdrzadzaja i luuz blues :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli babka sie stara, nie ma nadwagi, wyglada po 40-tce tak samo jak po 20-tce pod wzgledem wagi, to nie widze powodow, dla ktorej nalezaloby ja wymienic na mlodsza. Ale czesto zony zachowuja sie tak, ze jak juz "usidlily" faceta, to daja sobie spokoj z wygladem. I wtedy - przezywaja rozczarowanie - okazuje sie ze facet wymienia je na mlodszy, ladniejszy model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem jak to jest współzyć ze starszym facetem. kiedys podobał mi się taki wykładowca pod czterdzieche on też miał do mnie słabość. był chooj szalenie przystojny i żonaty. ale miał w sobie to coś czego niezauważam u facetów w moim wieku. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×