Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie i tyle

ZASZŁYŚCIE W OWULACJE, PRZED CZY PO?

Polecane posty

Gość takie pytanie i tyle

jw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaasia :)
Zazwyczaj zachodzi sie w ciaze podczas owulacji :P nie kazdy tylko do konca wie kiedy ja ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaasia :)
Statystycznie lepiej przed, bo po to juz moze za braknac kilku godzin i nic z tego nie bedzie. Ja staralam sie 10 mcy na corke i przy owulacji ok 13, 14 dzien cyklu. zawsze konczylismy starania ok 11 dnia cyklu. Nie wychodzilo nic kompletnie. Postanowilam sie przyblizyc o 1 dzien, kilka miesiecy minelo z sexem 12dc i koniec i tez nic. Jak strzelilismy raz w 14 dniu cyklu udalo sie... i jest Corka!!! :) Nie ma co cudowac, jak ma byc to bedzie z przed, czy po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwzwzwzwzwzwzwzwzwzwz
co?????????????? co to za pytanie w ogole?? jak mozna zajsc w ciaze PRZED owulacja...?????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaasia :)
Oj poprzedniku, nie irytuj sie tak :) przeciez juz napisalam ze zachodzi sie w ciaze w trakcie owulacji, ale autorkce na pewno chodzilo o to kiedy doszlo do stosunku seksualnego - przed, w trakcie owulacji czy tez po niej. Boszsz... Wrzuc na luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka.pl
ja to robilam w owulacje tak jak nigdy i zaszlam teraz nosze chlopczyka takze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie i tyle
Chodziło mi o stosunek:) Ja np. wiem kiedy mam owulcje tzn czuje ten dzien, wiec chcialam sie zapytac czy wam sie udalo w ten dzien, przed nim czy po nim i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwzwzwzwzwzwzwzwzwzwz
dobrze ok, jasne ale przepraszam bardzo - jesli np ktos kocha sie na 2 dni przed owulacja, w owulacje i 2 dni po niej, to skad ma wiedziec????????????????? dlatego jest to bez sensu pytanie... chyba ze w dni plodne sie uprawialo tylko 1 stosunek i ma sie pewnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie i tyle
wlasnie powinno sie uprawiac tylko 1 w plodne jesli chce sie zajsc - wtedy jest duzooo wartosciowej spermy ;) - lekarze tak radzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaasia :)
Oj ale sie uczepilas. Ja sie kochalam tylko 1 raz w plodnym czasie bo chcialam dziewczynke, przez pierwszych kilka mcy bylo to 11dc ( owulacja ok 13-14) i nic nie wychodzilo. 1 stosunek. pozniej 12dc tez jeden stosunek i nic, wiec poszlam na zywiol 14dc 1 stosunek i mam corke :) Mozna sie kochac co drugi dzien, mozna sie kochac tylko w dzien owulacji, mozna sie kochac kilka dni po kolei. Jesli ktos natomiast mial 1 stosunek to chyba wie kiedy zaszedl, prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks 1 dzień przed owu
a zajście w owulacje, bo jak niby inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie i tyle
do zw - masz okres na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie i tyle
NAJLEPIEJ JEST W OWULACJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z synkiem zaszlam w owulacje, bo kochalismy sie z mezem codziennie to napewno trafilismy ;) z corka musialam zajsc bankowo przed owulacja, do dzis pamietam ze kochalismy sie tylko zaraz po okresie i to nie do konca i moje wielkie zdziwienie kiedy okazalo sie ze jestem w ciazy :) a wczesniej "zawsze" sie udawalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka figura?
Ja zaszłam ok 21 dnia cyklu! Ale zawsze mialam nieregularny okres 30-40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie i tyle
UPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie i tyle
a czy ktos zaszedł po???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×