Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaa

jaki manicure?

Polecane posty

Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaa

dziewczyny,jak będziecie miały/miałyście pomalowane paznokcie do ślubu? i czy tipsy czy swoje własne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy_
goły french, a na serdecznych mała perełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miała tipsy ,ponieważ noszę na codzien i bez nich czuje się jak bez ręki:) a Myslę,że będzie to poprostu francuski manicur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
swoje panokcie, manicure francusku zwyczajny bez zadnych udziwnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne tipsy
to wieksza wygoda, mozesz je zrobić 3 dni przed weselewm i ciagle masz "jak nowe", nic niechodzi tak jak lakier, masz je na wesele, poprawiny, poprawiny poprawin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaa
tak zapytałam,bo ogladam czasami program na zone club o weselach i wszystkie panny młode mają french na tipsach,pół paznokcia białego-bo to są długie paznokcie,a pół "naturalny",wszystkie ścięte na prosto wygląda to nieładnie wg mnie french prezentuje się dobrze tylko na paznokciach krótkich w reklamach natomiast,tam gdzie pokazane są dłonie 'aktorki' mają raczej krótkie (półdługie? :D ) paznokcie w cielistym kolorze i to bardzo mi się podoba,jestem jedyna? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne tipsy
Wszystko zalezy od wielkosci naturalnego paznokcia, ja mam je duże, więc nigdy nawet przy dłuuuugich tipsach nie mam t5ak,że pół białego/pol naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ,nie jedyna;) też bardzo podobaja mi się paznokcie w cielistym kolorze ,ale nie wiem czemu tylko kwadratowy kształt,nie żadne tam szpice czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam łamliwe paznokcie
a tipsy miałam raz i trzymały mi się tylko tydzień, po nich paznokcie były tragiczne więc umówiłam się tylko na malowanie moich naturalnych, zapewne krótkich. i będzie to french albo jakiś blady róż, mleczny czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impossible
Ja miałam krótkie, w kolorze bukietu-ciemnorózowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam łamliwe paznokcie
w kolorze bukietu - fajnie, ale jeśli bukiet ma intensywny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 465
Ja sama sobie zrobiłam na swoich paznokciach french i dałam kryształki na kciuk, palec wskazujący i serdeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunka89
Kryształtki? Ja nie jestem fanką takich rozwiązań. Generalnie zawsze miałam problem z malowaniem paznokci, bo denerwowało mnie, że lakier tak szybko schodzi. Od jakiegoś czasu robie sobie hybrydy. Są bardzo trwałe. Ostatnie robiłam w Dermique w Krakowie i trzymają się już 4 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam jeden kolor delikatny pudrowy roz a na sredcznych palcach po kilka dimncikow i troche brokatu(paznokcie moje wlasne), pani ktora robila mi paznokcie powiedziala ze wkoncu cos innego bo caly czas robi frencha PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie hybrydowy - mocne paznokcie, ale przede wszystkim mega trwały efekt. Mam paznokcie w nieruszonym stanie przez jakieś 2 miesiące, a pewnie gdyby nie odrosty, nie malowałabym jeszcze dłużej. Wszystko na tanich lakierach new nails ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziejak
Hybrydowy - najbardziej trwały i pozwalający na uzyskanie fajnych efektów. Korzystam od bardzo dawna. Największy plus - oczywiści trwałość, skuteczność i pozytywny wpływ na paznokcie. U mnie zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blado różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FarfalleW
A ja słyszałam ze warto wybrać sie na manicure japoński. Nawet orientowałam sie że w tym salonie http://www.vici.clinic/ mają w swojej ofercie cos takiego. Bardzo dobrze działa to na paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybrydy ;), poszukaj fajnego salonu, ja robiłam w http://maniq.pl/ i wyszły przepiękne. W końcu to najważniejszy dzień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda to mój ulubiony rodzaj manicure. Paznokcie są piękne, zwracają na siebie uwagę i dobrze chronione, najczęściej chodzę do http://www.silvanspa.pl/ ze względu na dobrą cenę i fajne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katadaszek
Hybrydowy, tak już od kilku lat - co 2 miesiące na nowo, lakiery new nails, paznokcie zdrowe. Używam jednocześnie odżywki. Nie zauważayłam, aby mi się pojawiły jakiekolwiek problemy na paznockiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuz metoda hybrydowa :-) idealne na ślub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne tipsy, są okropne. Najlepiej wziąć hybrydę - nie odpryskuje i będzie ładnie wyglądała, np bardzo naturalny róż, żeby paznokcie były zadbane, ale nie rzucały się w oczy. french to też przeżytek już. Ciekawe paznokcie robią w www.studioperla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam manicure tytanowy w tkaim cielistym odcieniu. RObiłam go w www.instytut-artdeco.pl bałam się, ż enaturalne paznokcie połąmią się dzień przed uroczystościa, ten trzyma się miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ślub dobrym rozwiązaniem będzie manicure hybrydowy. Wygląda naturalnie i dobrze się trzyma. Polecam salon Vici w Krakowie, tam pracuje manicurzystka - pani Elena, robi bardzo ładne hybrydy, które świetnie się trzymają i pięknie wyglądają przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manicure Tytanowy. Robiłam w Studiu Urody A.Gworys w Częstochowie. Dla mnie najlepsze wyjście. Paznokcie utrzymały się 5 tygodni. Efekt naprawdę wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×