Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość gość
Ja nie lubię sobie zawracać głowy takimi rzeczami. Najczęściej zlecam to biurom podróży, które mają przygotowane ciekawe oferty wypoczynkowe. Najczęściej korzystam z KOS TRAVEL - biuro podróży z Wrocławia. Za niewielkie pieniądze można znaleźć naprawdę wyjątkowe oferty last minute. W tym roku jeszcze wybieramy się do słonecznych i ciepłych Włoszech - http://www.kostravel.pl/last_minute/page.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartss
Każdy ma swoje ulubione góry, ja sobie zdecydowanie Pieniny najbardziej ukochałem. Dunajec, flisacy..klimat nie do podrobienia. Jeśli chodzi o bazę noclegową to ja różne miejsca odwiedziłem. Najlepiej wspominam pobyt w schronisku Orlica przy drodze Pienińskiej. Wygodny pokój, miła obsługa, smaczne jedzenie w restauracji no i widoki z okien nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie masz oczekiwania wobec wakacji. Chcesz je spędzić aktywnie, na sportowo, pozwiedzać, a może zależy Ci przede wszystkim na imprezach i leżeniu nad basenem? Sprecyzuj swoje oczekiwania. Np. dla mnie najlepszym kierunkiem od lat są góry - w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fesasa
A korzystałeś może z voucherów hotelowych? My tak w zeszłym roku spędziliśmy wakacje na Wyspach Kanaryjskich. Z tego co się zdążyłam zorientować to teraz jest dość promocyjna oferta noclegów za niespełna siedemset złotych w dowolnie wybranym hotelu. Ofertę znajdziesz na stronie pod adresem www.holidayresorts.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rickrubin
Och, wyspy kanaryjskie. marzenie na przyszły rok. Ogólnie polecam ciepłe kraje - hiszpania, włochy albo ameryka południowa. Tylko koniecznie zainwestuj wtedy w ubezpieczenie turystyczne. W liberty nie zapłacisz duzo a nie martwisz sie o zdrowie w trakcie podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle teraz jest mnóstwo rewelacyjnych ofert na przyszłe wakacje za śmieszne pieniądze...no ale nie każdy może sobie pozwolić na planowanie urlopu z takim wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że wakacje nie mogą być zimą albo jesienią? Sam planuje urlop o tej porze roku. Zdecydowałem się na Anglię. Ale aby ten wyjazd sobie urozmaicić postanowiłem kupić bilety na prom Rotterdam-Teesport. Czyli popłynąłem z Holandii. Cena za bilet okazała się bardzo przystępna. A przeprawa promem super przygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić sobie kilkudniową wycieczkę na spływ kajakowy :) My byliśmy na rzece Wda w zeszłe lato. Wszystko organizowali tutaj http://www.navigo-kajaki.pl/splywy-kajakowe/ , my się tylko zgłosiliśmy i przyjechaliśmy w dniu spływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antośka4
ja zdecyduję się chyba na Włochy w przyszłym roku :) organizują sporo promocji na loty, no i Bookapart ma fajną bazę więc na pewno coś ciekawego uda się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że fajnym pomysłem na urlop jest wyjazd w Tatry. Niedawno z narzeczonym spędziłam tam weekend i było cudownie. Zdecydowaliśmy się na noclegi z widokiem na Tatry http://www.gorskiwierch.pl/. Willa ta jest położona w przepięknym miejscu, a pokoje są wysoko w górach. W dodatku ceny korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinyss
Hotel Imperiall.pl jest bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o organizację pobytu nad morzem. Czyściutka plaża tuż obok kompleksu. Masz możliwość spędzania czasu wolnego nie tylko w standardowym pokoju hotelowym, ale także w domku letniskowym. Z dziećmi wychodzi wyjazd idealny, bo masz plac zabaw, animację aktywności dla najmłodszych. Dla dorosłych SPA, szlak wycieczek rowerowych i pieszych. Jedzenie świetne. Obiekt jest bardzo zabezpieczony. Całodobowy monitoring, widoczni ochroniarze. Pierwszy raz miałem kontakt z hotelem dwa lata temu. Uczestniczyłem w jubileuszu firmowym. Od tamtej pory jestem dwa razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa564
A ja chyba wybiorę Grecję albo Portugalię, jeszcze się zastanowię :) W tym roku byłam w Chorwacji, bo znalazłam fajne noclegi na bookaparcie. Było świetnie i pewnie tym razem zrobię podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinas77
w tym roku wybrałem się sam po Polsce :D część drogi na stopa, część pociągami, jak pasowało :D wiecie, noclegi pod namiotem etc. tylko w Kołobrzegu dołączyła do mnie na kilka dni dziewczyna, a ona nie cierpi namiotów :P więc szukaliśmy noclegów na szybko na noclegiwpolsce.info.pl :D bo marudziła, że nie ma szans, żeby spała na polu namiotowym i że hotel koniecznie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podobaja wycieczki zagraniczne! DO cieplych krajow najlepiej. W http://www.kostravel.pl/ sa rozne oferty - bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w styczniu planuję lecieć gdzieś, gdzie będzie ciepło i będzie można ponurkować, właśnie jestem na etapie kompletowania rzeczy, jeszcze potrzebna mi jest pianka do pływania, przeglądam rózne tutaj http://tri-magic.pl/ i się zastanawiam. Jakiej marki pianki są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlek
Polecam PolskaLata.pl :) świetne kierunki w super cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxss
Ja mam zaufanie jeśli chodzi o wycieczki po Afryce do firmy Wild Wind Safaris. Spędziłem dzięki nim magiczne dwa tygodnie w południowej części kontynentu, między innymi w Kapsztadzie i na wyspie Robben Island, gdzie był więziony Nelson Mandela, ale atrakcji i zwiedzania było dużo, dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu Imperiall. Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA i basenów praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić niezależnie od pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojętnie czy pojedziemy zagranicę czy spędzimy wakacje w naszym pięknym kraju to musimy pamiętać o bezpieczeństwie naszym i naszych bliskich. Czyli oprócz dobrego noclegu musimy mieć dobre ubezpieczenie. A dobre ubezpieczenie możecie znaleźć tu https://bm.pl/#!/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wycieczce szkolnej w tym roku byliśmy z moją klasą w Szczawnicy w schronisku Orlica. Dobre warunki dla grupy. Miejsca było w sam raz, pokoje zadbane no i też duży plus za wyżywienie, które było smaczne, świeże i zdrowe. Zawsze wszystko znikało ze stołu, a wiadomo, że dzieci w dzisiejszych czasach to potrafią być wybredne. Jeśli chodzi o szczegóły oferty dla grup to informacja jest na stronie www.orlica.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce się wybrać na prawdziwe Safari po Afryce to ja polecam firmę Wild Wind Safaris. Spędziłem z nimi najcudowniejszych dwanaście dni w swoim życiu. Uczestniczyłem z żoną w wyprawie z Namibii do Wodospadów Wiktorii. Praktycznie co chwilę po drodze mijaliśmy kolejne miejsca zaliczane do UNESCO – Petroglify w Twyfelfontein, Delta Okawango w Botswanie, czy w końcu w finale same wodospady. Wygodny nocleg, pyszne i pożywne jedzenie na trasie. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fialella
Włochy, jeszcze tam nie byłam a od dawna mi się marzy ;) już powoli rozglądam się za noclegami na bookaparcie tylko muszę sobie porządnie rozplanować te wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od ilości kasy.Ze względu na kapryśną pogodę w Polsce proponuję wyjazd zagraniczny.Jednak w przyszłym roku obawiam się trochę o uchodźców bo zawładnęli już najfajniejszymi zakątkami gdzie można było spokojnie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pewnie w tym roku pojadę znowu do Chorwacji, bookapart ma tam fajną i niedrogą bazę noclegową, może Dubrownik albo Split

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaangooo
@up ja tam już się zastanawiam który apartament na bookaparcie wybrać :P ale wolę Grecję, w Chorwacji już byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaissd
Zorganizowałam z bratem rodzinny wyjazd po USA przez tour operatora polonijnego http://classic-travel.com. Przyznam, że na biuro podróży trafiłam przez lekturę publikacji podróżniczych. Mieliśmy z rodziną komfort indywidualnej rezerwacji atrakcji, a co się okazało nie musieliśmy za bardzo dopłacać za drobne luksusy. Tour operator zadbał o wiele zniżek w konkretnych lokalizacjach. Od początku wycieczki mieliśmy doświadczonego pilota, świetne powitanie, perfekcyjna organizacja. Ruszyliśmy po Stanach śladem znanych Polaków i to był strzał w dziesiątkę. Ogromna wiedza przewodnika, niesamowite historie i klimat. Stany Zjednoczone warto zobaczyć, chociaż raz w życiu. Biuro podróży bardzo dopasowane pod klienta. Wyznają już zapomnianą zasadę „klient nasz pan”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×