Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość OlkaEsti
W tym roku wyjątkowo długo zwlekałam z wyborem kierunki wakacyjnnego. Praktycznie w ostatniej chwili robiłam rezerwację na netholiday. Co ciekawe, wybór padł na Grecję...jak zawsze od kilku lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaha
Nas tym razem poniosło do Wrocławia, znajomi polecili nam niedrogie apartamenty noclegowe https://silverapartments.pl/apartamenty/apartamenty-studio/ w centrum miasta i było super, miasto przede wszystkim jest fantastyczne, na pewno tam jeszcze wrócę bo tydzień to za mało żeby wszystko zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnie wyjazdy weekendowe dla firm organizuje Gryf. Nasza firma jechała z nim i do Pragi w tym roku. Program takich wycieczek wisi na gryftravel.pl/praga/. Rozsądne ceny elastyczne podejście, z jednej strony grafik dość napięty, ale z drugiej strony nie trzeba było też biegać z miejsca na miejsce, samo tempo zwiedzania itp. było spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się w Western Camp, noclegi komfortowe, nowoczesne, posprzątane, pachnące wnętrza (mówię o warunkach w domku). Ośrodek wygląda jak taka duża westernowa osada, także stąd ta nazwa. Widać fajnie cały obiekt na https://westerncamp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Profesjonalnie robią wycieczki weekendowe Gryf-ie w Katosach. Jasne warunki cenowe, wiadomo za jaki standard hotelu się płaci i faktycznie taki pokój się dostaje, nie ma u nich rozbieżności między tym co w ofercie a tym co się dostaje. Ja byłem akurat w Pradze niedawno z nimi (tu jest opis -gryftravel.pl/praga/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wiedniu byliśmy w ramach podróży na rocznicę ślubu z biurem Gryf. Podobało się ;) Dobra organizacja, udało się rzeczywiście zwiedzić miasto, a miejsc wartych zobaczenia to akurat tutaj nie brakuje...Programy wycieczek są na gryftravel.pl/wieden do przejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wiedniu byliśmy w ramach podróży na rocznicę ślubu z biurem Gryf. Podobało się ;) Dobra organizacja, udało się rzeczywiście zwiedzić miasto, a miejsc wartych zobaczenia to akurat tutaj nie brakuje...Programy wycieczek są na gryftravel.pl/wieden do przejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z rodziną zamierzasz wyjechać na dłuższe wakacje to Chomiczówka jest idealnym miejscem w Łebie. Parking jest duży, więc samochodem spokojnie. Dużo muzyki, też na żywo, wspólne imprezy dla wszystkich gości. Ogólnie integracja na całego i naprawdę dużo dzieciaków, różnych zabaw. Można się zrelaksować. Domek super, a jak chcesz to też pokoje udostępniają do wynajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myśleliście o polskich mazurach? W http://www.taurus.gda.pl/ maja swietne łodzie motorowe. Możecie poplywac- to jest wspaniale uczucie. Osobiscie uwielbiamy z cala rodzina i plywamy regualarnie! Takie wakacje to dla mnie najwieksza radosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Chomiczówki w Łebie możesz się wybrać na rodzinny pobyt, szczególnie ze względu na zróżnicowane czasu wolnego dla dzieciaków i dorosłych. Jako rodzic przyznam miałem duży spokój. Żona też zadowolona. Dzieci wybawiły się za wszystkie czasy. Dobrze zjedliśmy, pogoda dopisała, ale w razie gdyby coś się zrąbało to zawsze jest bezpłatny basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sneti89
Niestety u nas wygląda to tak, że wybór kierunki należy do mnie i do męża i niestety co roku dochodzi do małych “spięć” między nami z tego tytułu. Pociągają nas zupełnie różne kierunki. W tym roku kompromisem zakończyły się wakacje na Sycylii z net holiday - bardzo udany wyjazd. Kto nie był - warto nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksik5
No ja dlatego wolę sprawdzone biuro, dobrze prosperujące i ubezpieczone. Takie jest dla mnie akurat Coral Travel – nigdy nie miałam problemu z wyjazdem, wszystko zapewnione i zgadzające się ofertą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaais

Najlepsze miejsce na wakacje, a nawet nowy rok to moim zdaniem mazury. Tyle razy byliśmy z mężem, a za każdym razem tam wracamy. Jakoś tak spokojniej tam jest. Ciężko to opisać, ale ma to swój urok. Do tego dobry hotel i idealne wczasy murowany. My mamy swój sprawdzony Zalesie Mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray

pamietajcie sprawdzić przed wyjazdem jakie opłaty nalicza wam bank przy wypłacie kasy z bankomatu, ja ostatnio wróciłem z o połowe mniejszym saldem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PL oczywiście polecam UPOJNY Zakopcony a zagranicą no to oczywiście Ratataje 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn
Dnia 7.12.2018 o 23:23, Gość ray napisał:

pamietajcie sprawdzić przed wyjazdem jakie opłaty nalicza wam bank przy wypłacie kasy z bankomatu, ja ostatnio wróciłem z o połowe mniejszym saldem ;/

zgadzam sie, czasami prowizje powalaja, dlatego zmienilem bank :<

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adacc

Sprwadziło nam się biuro podróży Gryf przy wyjeździe grupowym do Wiednia parę miesięcy temu. Cała oferta jest na gryftravel.pl/wieden. Dobry sposób na integrację w firmie ale też fajne urozmaicenie wolnego czasu dla pracowników (praktycznie dla wszystkich to była pierwsza wizyta w Wiedniu w życiu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikus1090

Według mnie wszystkie miejsca, które poleciliście są z pewnością warte odwiedzenia. Osobiście wybrałbym Hiszpanię, ponieważ lubię tę kulturę i architekturę. Poza tym bez względu na porę roku, masz praktycznie gwarancję dobrej pogody. To gdzie pojedziesz powinno głównie opierać się na twoich oczekiwaniach do tego typu wycieczki. Jedni wolą leżeć cały urlop na plaży inni wręcz odwrotnie i liczy się dla nich ilość miejsc do zwiedzania. Pamiętaj jednak, że wybierając się na tego typu wycieczki, warto wcześniej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Jedną z podstawowych według mnie kwestii, jest bez wątpienia dodatkowe ubezpieczenie, które może uchronić cię przed olbrzymimi kosztami związanymi z leczeniem, w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia. Osobiście zawsze korzystam z oferty firmy Uniqa - https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-podrozy/ubezpieczenie-radosc-odkrywania wykupując u nich pakiet, mam gwarancję, że jestem chroniony podczas całej podróży. Oczywiście nie gwarantuje mi to, że nic złego się nie stanie, ale jeżeli nawet, to mogę być spokojny o opłaty i koszty poniesione z tego tytułu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2018 o 00:01, Gość syn napisał:

zgadzam sie, czasami prowizje powalaja, dlatego zmienilem bank :<

 

Jak ktoś często bywa za granicą to nie ma innej opcji jak zmiana banku. Prowizje wysokie, a myślę że każdy ma inny pomysł jak dobrze spożytkować te pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn
6 godzin temu, elfik10 napisał:

Jak ktoś często bywa za granicą to nie ma innej opcji jak zmiana banku. Prowizje wysokie, a myślę że każdy ma inny pomysł jak dobrze spożytkować te pieniądze

czasami te prowizje sa masakryczne. Zmiana banku dla mnie przyniosla same pozywtywy. Dostalem nawet cos takieog jak kredyt odnawialny. Jeszcze nie korzystałem ale kiedyś może się przydać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość syn napisał:

czasami te prowizje sa masakryczne. Zmiana banku dla mnie przyniosla same pozywtywy. Dostalem nawet cos takieog jak kredyt odnawialny. Jeszcze nie korzystałem ale kiedyś może się przydać 😄

A czemu zdecydowałeś się na zmianę banku ? Musiałeś za coś płacić czy jeszcze jakiś inny powód miałeś ? No i co wybrałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn

slabo dzialajaca apka, duze prowizje, oplaty za prowadzenie konta. mozna by tak wyliczac bez konca :< Wybor padł na bgz :) jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej
Dnia 11.12.2018 o 17:46, Gość syn napisał:

czasami te prowizje sa masakryczne. Zmiana banku dla mnie przyniosla same pozywtywy. Dostalem nawet cos takieog jak kredyt odnawialny. Jeszcze nie korzystałem ale kiedyś może się przydać 😄

a zmieniłeś na jaki? Teraz niby większośc jest darmowa , a przychodzi co do czego to wychodza opłaty 

 

Dnia 9.12.2018 o 00:01, Gość syn napisał:

zgadzam sie, czasami prowizje powalaja, dlatego zmienilem bank :<

 

trafna uwaga. W zeszłym roku na ferie miałem te niemiłaą niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezecik
17 godzin temu, Gość andrzej napisał:

a zmieniłeś na jaki? Teraz niby większośc jest darmowa , a przychodzi co do czego to wychodza opłaty 

wiesz co - u mnie w bgż jest kompletnie za darmo. I to bez żadnych haczyków. Sprawdź sobie ich ofertę, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

17 godzin temu, Gość andrzej napisał:

trafna uwaga. W zeszłym roku na ferie miałem te niemiłaą niespodziankę

masz na myśli prowizje za płatności za granicą? W koncie maksymalnym w BGŻ masz darmowe wypłaty na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Polsce mimo kapryśnej pogody, też można fajnie spędzić wolny czas. Hotel Wilga ma świetną lokalizację i cenę. W okolicy też wiele atrakcji. No i co ważne jest położone niedaleko lotniska, więc jakby coś Ci nie pasowało zawsze możesz szybko wsiąść w samolot i być już zupełnie gdzie indziej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam hotel Iskra w Katowicach, miałam okazję miesiąc temu tam być i muszę przyznać, że świetna lokalizacja i bardzo konkurencyjne ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wolę zdecydowanie dołożyć trochę kasy i wyjechać za granicę. Mam swoje biuro - Coral Travel który zawsze pewnie i dobrze zorganizuje wczasy. i nie mam szczerze zamiaru jego zmieniać bo z nimi czuję się bezpiecznei za granicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tak samo wolę dołożyć pieniążków i zagranicę jechać. Do Grecji się wybieram. Już zarezerwowane wszystko, tylko czekać aż będę miała lot enterem. Cenowo źle nie wychodzi. Rozglądałam się jeszcze za Hiszpanią ale tam już wycieczki są droższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka

Ja wolę w Polsce :) Szczerze, cudze chwalicie, a swego nie znacie, Polska jest piękna i uwielbiam tu wypoczywać. Wcale nie jest tu tak drogo, jak niektórym się wydaje, trzeba tylko odpowiednio się zabrać za planowanie. Np. Zamiast drogich hoteli wybrać apartament, na sunandsnow.pl jest spora baza, w róznych miejscach Polski, jest w czym wybierać. Wyżywienie we własnym zakresie zwykle wychodzi taniej niż stołowanie się na mieście, a w apartamentach jest kuchnia, kolejny plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×