Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość Vissa

ja jeżdżę z Coral Travel - Grecja, Bułgaria....teraz będę jechać do Turcji z nimi. i szczerze mówiąc doskonale organizują wyjazdy, bezpiecznie i pewnie! ja lubię takie wyjazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecofis

no coral travel to pewne biuro, nie ma obaw, że odwołają wycieczkę czy nie będzie jak wrócić. My byliśmy z nimi już 3 razy w Turcji, Egipcie i Hiszpanii i za każdym razem wszystko zgodnie z ofertą, pyszne jedzenie i udane wakacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnNaWczasach

Potwierdzam - Sun&Snow ma super oferty w wielu regionach Polski https://www.sunandsnow.pl/ dodatkowo znajdują się tam informacje o promocjach i licznych rabatach obecnie na Wielkanoc Grzybowo (Seaside), Ustronie Morskie (Dwie Sosny), Kąty Rybackie (Marina Park), Hel (Foka) -10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelove

Polskie morze jest najbardziej atrakcyjne. 🙂 A w szczególności trójmiasto, do którego zamierzamy zabrać się na dniach.  Po raz kolejny na nocleg weźmiemy apartament Uno z Gdańska, który uraczy nas komfortowymi warunkami i niebywałą estetyką. Nie mogę się doczekać pojawienia się tam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka77

Ja sobie fajny ośrodek nad morzem znalazłam dzięki Gufik , spoko serwis, nowa strona, łatwo wyszukać hotel , restauracje czy też inna atrakcję polecana dla rodzin z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roski

Dobrym biurem jest Coral Travel, mają ciekawą ofertę i przede wszystkim dobrze organizują. Także dla mnie to fajne i sprawdzone miejsce, które zagwarantuje mi udany wyypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny w Polsce są takie same jak za granicą. W Chorwacji czy np. w Rumunii może się okazać że wakacje na plaży wyjdą nas taniej niż w Polsce. Takie są fakty. Dobry hotel w Polsce, nad morzem w szczycie sezonu to koszt średnio 300-400 zł a w pierwszej linii brzegowej nawet 600-800 za dobę. Jak się to zbierze na 10 dniowy urlop to koszty wychodzą jak w 5* hotelu w Hiszpanii czy w Grecji w szczycie sezonu.

Z drugiej strony ja osobiście bardzo lubię podróżować po Polsce. Uwielbiam Polskie morze: Krynicę Morską, Hel, Jastarnię, Trójmiasto i Mielno. Uwielbiam tam jeździć w majówkę, tuż przed sezonem wakacyjnym (około tydzień) oraz w pierwszym tygodniu września. I te lokalizacje da się "ogarnąć" ekonomicznie szukając fajnych, nowoczesnych apartamentów, w kompleksach podobnych do hoteli, pensjonatów. Wszystko nowe, dobrze wyposażone, dobre lokalizacje. Takie noclegi można znaleźć już za niecałe 200 zł za dobę (pokoje dla 2 osób + małe dziecko). Polecam poszukać czegoś na polskich portalach z apartamentami i pokojami do wynajęcia. Oferta często się pokrywa i bywa tańsza. Polecam śledzenie portali typu www.sunandsnow.pl Na stronie głównej lub na profilu w social mediach (facebook, instagram) są dodatkowe informacje o promocjach (np. teraz na wakacje -15%, na majówkę -30%). 

Udanych urlopów dla wszystkich :)

Edytowano przez SunnyMother

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEope

Zgadzam się, ceny w Polsce są na podobnym poziomie co za granicą. Polecam poszukać jakiś ofert na tej stronie wycieczkisamolotem.pl mają bardzo dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czimka

ja akurat jadę c Zoral Travel w Czerwcu do Turcji! bardzo fajną maja ofertę, widać ze doświadczone biuro no i przede wszystkim widać że się znają na bezpieczeńśtwie! zresztą nie raz już z nimi byłam i na pewno nie po raz ostatni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamanna

Nad Polskie morze, które tak wszyscy hejtują 😉 Ja sie nie zgadzam z opiniami innych i uważam, że Polskie morze jest warte uwagi. Tym bardziej jak się wybierze dobrą datę i miejscowość. Rok temu pod koniec sierpnia byłam w Ustce na wakacjach i udało mi się ominąć te największe tłumy. Pogoda była super więc korzystałam z niej i codziennie relaksowałam się na plaży. Zatrzymałam się w przepięknym obiekcie - Hotel Lubicz - który miał wiele ciekawych ofert jak choćby spa czy medical resort 😄 więc warto było i w tym roku chyba wybiorę się w to samo miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadda

no jest warte uwagi ale odnoszę wrażenie że w sezonie za taką samą cenę mozna pojechac za granicę - i znaleźć takie miejsce żeby odpocząć. jak dla mnie polskie morze to tylko poza sezonem! ja na przykład pojechałam z Coral Travel w  zeszłym roku do turcji i doskonale sobie odpoczęłam! było pięknie i świetnie się bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okinoo

My lubimy dalsze kierunki jak Azja czy Ameryka Południowa. Mogę doradzić bardzo fajne biuro podróży, które się w tym specjalizuje czyli Kiribati Club. Świetnie organizują wyprawy w najdalsze rejony świata. My dwa razy juz z nimi wyjechaliśmy i w tym roku również z nimi się wybieramy, tym razem na Bali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selva

My w tym roku jedziemy ze znajomymi do Tunezji. Mieliśmy jechać gdzieś blizej do Włoch, Grecji, ale znalałam fajną ofertę w Coral Travel. Wyjazd all inclusive, baseny, dla dzieci znajomych będzie animator, więc idealnie.Dobrze Nadda, że psizesz że sprawdzone biuro 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

W tym roku wymyśliliśmy ze znajomymi rejs z Travelinc i już nie mogę się doczekać wyjazdu wokół wysp Greckich i Chorwacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja zdecydowanie gdzieś za granicę. Uwielbiam wakacje w ciepłych krajach. Nie ma nic lepszego niż wylegiwanie się nad krystalicznie czystym morzem i czystą plażą. Nie to co u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdytutka44

Ja w Pobierowie wakacje spędzam w Ośrodku Wczasowym Gryf, świetna oferta dla rodzin z dziećmi, bo mają również bardzo wiele ciekawych propozycji dla dzieci, place zabaw, zjeżdżalnie, basen dla dzieci więć rodziny nie będą się w tym hotelu nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisunia

Cenie sobie wyjazdy z biurami podróży – wtedy gdy chcę się zrelaksować i odpocząć i niczym się nie martwić. I jak dla mnie dobrym organizatorem jest wlasnie Coral travel – wszystko zawsze na wysokim poziomie i dobrze przygotowane! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zdecydowanie polecam rejsy z Travelinc - bajeczne widoki, piękne miejsca i wspaniała przygoda - byłam z dziećmi, które są zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela33

Może Egipt?

HURGHADA bardzo ładna, Mega-wakacje mają sporo fajnych ofert 🙂 Teraz widziałam u nich 14 nocy za niecałe 2700!

zobacz na www.mega-wakacje.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ostatni urlop w maju spędziłam na rejsie z travelinc i było cudnie. Teraz już powoli planuję kolejny wypad w podobnym stylu, bo to mega relaksujące przeżycie, a przygoda jak żadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Możliwości wyjazdowych jest wiele, ja polecam rejsy statkiem - dużo przygód i niezwykłe miejsca na trasie. Byłam w czerwcu z travelinc i w przyszłym roku planuję przygodę powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku udało mi się z mężem ogarnąć wakacje w Indonezji. Przepięknie tam było, plaże dosłownie jak z reklam 😄 planowaliśmy coś takiego od dłuższego czasu, a biura podróży naszukałam się chyba jeszcze dłużej... Finalnie jechaliśmy z feelthetravel.pl bo oferta bardzo nam się spodobała. Indonezja fan-ta-sty-czna! Byliśmy w Dżakarcie i na Bali, ale musze przyznać, że sporo zobaczyliśmy bo wycieczka była fajnie rozplanowana i podzielona. Nie było tego czego nie lubię, czyli dzikiego biegania z aparatem od atrakcji do atrakcji. Mogliśmy się wyleżęć na plaży, zażyć trochę słoneczka. Wycieczka do Indonezji to bardzo fajna opcja, zwłaszcza jeśli ktoś planuje jechać np. jesienią - pod koniec pazdziernika turystów robi się podobno mniej. My byliśmy w sierpniu, więc było... dużo ludzi. Następnym razem wiemy już przynajmniej w jakie terminy celować 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2019 o 13:47, fitexpert napisał:

W zeszłym roku udało mi się z mężem ogarnąć wakacje w Indonezji. Przepięknie tam było, plaże dosłownie jak z reklam 😄 planowaliśmy coś takiego od dłuższego czasu, a biura podróży naszukałam się chyba jeszcze dłużej... Finalnie jechaliśmy z feelthetravel.pl bo oferta bardzo nam się spodobała. Indonezja fan-ta-sty-czna! Byliśmy w Dżakarcie i na Bali, ale musze przyznać, że sporo zobaczyliśmy bo wycieczka była fajnie rozplanowana i podzielona. Nie było tego czego nie lubię, czyli dzikiego biegania z aparatem od atrakcji do atrakcji. Mogliśmy się wyleżęć na plaży, zażyć trochę słoneczka. Wycieczka do Indonezji to bardzo fajna opcja, zwłaszcza jeśli ktoś planuje jechać np. jesienią - pod koniec pazdziernika turystów robi się podobno mniej. My byliśmy w sierpniu, więc było... dużo ludzi. Następnym razem wiemy już przynajmniej w jakie terminy celować 😛 

Dobrze wiedzieć, że istnieje jakakolwiek opcja dla deszczowej, polskiej jesieni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinnka

Coral Travel jest znakomitym organizatorem, lubię jeździć z nimi bo można odpocząć w fajnych warunkach i w ładnym otoczeniu. Moim zdaniem jest to jedno z lepszych biur jakie jest na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernando

Gdańsk, jak i całe trójmiasto są zdecydowanie godne sprawdzenia. Polskie morze to najbardziej klimatyczne miejsce w naszym kraju. Aby wyjazd był równie atrakcyjny, należy wybrać odpowiednie miejsce na nocleg. Zdecydowaliśmy się postawić na apartament UNO w Gdańsku. Znajdujący się w samym centrum miasta, komfortowy, dodatkowo urozmaicił wyjazd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja polecam rejsy statkiem z Travelinc. Byłam już dwa razy i jestem urzeczona.Miejsca poznawane z perspektywy podróży morskiej są magiczne i naprawdę ta forma jest niebywałą przygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obik

Ja ostatnio byłam na wyjeździe z Coral Travel. Bardzo fajną ofertę znalazłam u nich. Bardzo się cieszę bo wypoczęłam i były to bardzo fajnie wydane pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24

ja byłam na Kubie z Konsorcjum Biur Podroży i po stokroć polecam - było genialnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×