Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość djraff

DJ na wesele Śląsk Małopolska

Polecane posty

Gość djraff

Witam, Szukacie Państwo dj wodzirej na wesele nie chcecie orkiestry zapraszam na moją stronę oraz bloga. WWW.DJRAFF.PL WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

DJ GRZEGORZ BASTER - najlepszy nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie. Można mu zaufać i spać spokojnie, bo wesele będzie udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesław

Popieram na 100%, był na weselu mojego brata i wszyscy bawili się doskonale. Fajne zabawy weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek.
Dnia 9.01.2019 o 13:21, Gość Karol napisał:

DJ GRZEGORZ BASTER - najlepszy nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie. Można mu zaufać i spać spokojnie, bo wesele będzie udane.

Zgadzam, byłem na weselu z jego udziałem i bawiłem się świetnie. Doskonała muza i konferansjerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Widzę ,że nie tylko ja jestem fanką DJ Grzegorza Bastera. Polecam bo warto postawić na dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Piekarczyk

"DJ GRZEGORZ BASTER - najlepszy nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie. Można mu zaufać i spać spokojnie, bo wesele będzie udane."- jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vat
19 godzin temu, Gość Ilona Piekarczyk napisał:

"DJ GRZEGORZ BASTER - najlepszy nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie. Można mu zaufać i spać spokojnie, bo wesele będzie udane."- jestem jak najbardziej na tak.

wystawia fakturę, czy gra na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta

Jak wszyscy tutaj polecam DJ Bastera. Doskonale poradzi sobie z weselem i każdą inną imprezą okolicznościową. Widziałam na weselu kuzyna a potem jeszcze na Sylwestrze z przyjaciółmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold

Pan Grzegorz jest niesamowity! Widać,że granie na imprezach jest jego pasją  i nie wyobraża sobie innego zajęcia. Szybko łapie kontakt z publiką niezależnie w jakim wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kac

Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda

Pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Pan Grzegorz to wspaniały, miły i kulturalny facet. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się z mężem właśnie na jego usługi na weselu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zdecydowanie polecałabym DJ Bastera, super muzyka i poczucie humoru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyz

Data spokój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonasz Wieleba

Bardzo pozytywny i profesjonalny gość. Zaprosiliśmy go do siebie i wszystko było zorganizowane profesjonalnie. Muza, oświetlenie, prowadzenie i całkiem fajna cena za to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr N

Ja polecam DJ Konrad z http ://3musketeers.pl/ - elegancko i profesjonalnie

goście byli zachwyceni a to najlepsza rekomendacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Powiem krótko Dj Baster. Idealny człowiek na idealnym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka
4 godziny temu, Gość Jarek napisał:

Powiem krótko Dj Baster. Idealny człowiek na idealnym miejscu!

Tylko gdzie jest to idealne miejsce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat zajmujemy się profesjonalną oprawą imprez. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować własne standardy w branży eventowej, których głównymi atutami są profesjonalizm, styl i najwyższy poziom usług.

Fokus Group tworzą najlepsi profesjonaliści w branży rozrywkowej, dzięki czemu potrafimy zorganizować wesele na miarę Państwa oczekiwań. Swą ofertę dedykujemy wszystkim Młodym Parom, które oczekują wyważonej, eleganckiej zabawy na poziomie.

Współpracujemy z najlepszymi DJ-ami na Śląsku, których fantastyczne poczucie humoru i kreatywność potrafią porwać wszystkich gości do wspólnej zabawy. Subtelna konferansjerka oraz eleganckie zabawy stanowią naszą wizytówkę

Nasi DJ-e, wodzireje na wesele zapewnią Państwu nie tylko fantastyczną zabawę, ale poprowadzą wesele z klasą i wyjątkową charyzmą. W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo nudnych zabaw ani powielanych konkursów. Zawsze dbamy, aby Państwa impreza była ekskluzywną, pełną kultury  rozrywką .

Nasz fantastyczny DJ na wesele doskonale zna trendy imprez na Śląsku, Mazowszu czy Małopolsce. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kreatywni.

Wyróżnia nas współpraca z najlepszymi artystami w kraju. Dla Państwa zaśpiewają najbardziej uzdolnieni wokaliści, laureaci u uczestnicy wielu telewizyjnych talent show, jak np. Must Be The Music” czy „The Voice of Poland”.Ogromne doświadczenie na estradzie oraz fantastyczne wyczucie stylu sprawiają, że z nami Państwa wesele będzie poprowadzone profesjonalnie, elegancko i na poziomie.

W naszej ofercie usług znajdziecie Państwo również niebanalne atrakcje na wesele. Zgodnie z oczekiwaniami, zapewnimy te wybrane przez Państwa podczas imprezy. Niepowtarzalny pokaz pirotechniczny, taniec w chmurach i wiele więcej.

Wiemy jak ważna jest dla Państwa cena DJ-a na wesele. Dlatego proponujemy Państwu indywidualne dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań. 

Najlepiej wiemy, jak zadbać o unikalny klimat Państwa imprezy. 

Zapraszamy https://fokusgroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni tekst taki długi, żenię dalam rady przez niego przejść. Ja powiem krótko. DJ Baster to bardzo dobry DJ na imprezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×