Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smallgirl

Wygładzona szyjka macicy 34 tydzień:(czy ktos tak miał?

Polecane posty

Gość smallgirl

Hej mam pytanie ginekolog ostatnio mnie zbadał i stwierdził,że mam wygładzoną szyjkę macicy,ale rozwarcia jeszcze nie ma.Na razie przyjmuje Cordan 4 razy dziennie.Czy któras z was tak miała i donosiła ciąze do końca? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
dzięki za odpowiedz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgładzoną szyjke macicy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
dzięki za poprawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Przepraszam za pomyłkę mam zgładzona szyjke macicy i biore cordafen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rpzejmuj sie yo juz konco
Ja chodizlam z rozwarciem na 2 cm od 29 tc i urodzilam w terminie. Ty juz jestes pod koniec ciazy, jeszcze 3 tygodnie i mozesz rodzic wiec pewnie donosisz. Nie przmeczaj sie, nie jzdizej duzo samochodem i nie stresuj sie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
ja mialam zgladzona szyjke od 34 tyg, od 38 tyg 5 cm rozwarcia i porod wywolywany 4 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaaaa a lezałaś plackiem w łóżku, jak wygladało twoje codzienne funkcjonowanie, bo ja mam twardnienia brzucha teraz rzadko ....szyjka zamknieta, długa brak rozwarcia, i leze cały czas - bo panikuje strasznie.... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rpzejmuj sie yo juz konco
do dolllka a dlaczego lezysz plackiem jak nic sie nie dzieje?? im matka jest bardzije wysportowana tym potem porod latwiejszy i latwiej wrocic do formy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale al
ale lepiej żeby matka noworodka donoszonego niz wczesniaka , forma teraz sie nie martw a tym by donosic do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta222
mnie szyjka się skracała od 30tc, miała 1cm, była zgładzona. Też mi kazali leżeć i aplikowali leki. W 37tc odstawiłam, bo ciąża donoszona i nic się ni działo. W 39tc odeszły mi wody, a tam szyjka nadal 1cm, zgładzona, ale nieprzygotowana do porodu. Wywoływali mi poród, a szyjka nie chciała się skracać. Wg lekarzy ze szpitala błędem było to leżenie plackiem, bo przez to miałam długi i ciężki poród, a do tego strasznie popękałam i byłam nacięta. Oczywiście, słuchaj zaleceń lekarza, ale nadmiar paniki też nie jest wskazany. Najlepiej oszczędzać się, ale bez przesady, ruch pomoże Ci i łatwiej urodzisz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam w 35 tyg dodatkowo rozwarcie na prawie 3 cm i po 2 tyg urodzilam ale dodam ze zadnych lekow na podtrzymanie nie bralam, lekarz sie wrecz ucieszyl bo cala ciaze mialam problemy z za niskim tetnem dziecka na szczescie po porodzie okazalo sie ze synek byl/jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
Nie lezalam plackiem, mialam nakaz oszczedzania sie wiec duzo odpoczywalam ale chodzilam na spacery, jezdzilam do szkoly rodzenia (nie cwiczylam), brzuch mi twardnial do tego stopnia ze nieraz musialam zatrzymywac sie co pare mertow i czekac az przejdzie. Od 37 tygodnia robilam juz wszystko, nawet mylam podloge na kolanach :) Tylko ze wtedy jak na zlosc wszystkie twardnienia przeszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu nowa ale mam pytanie. Tydzien temu bylam u gina i dowiedzialam sie przez badanie ginekologiczne ze skraca mi sie szyjka i ze dzidzia jest bardzo nisko i grozi mi przedwczesny porod . Obecnie skonczylam 32 tc . Nie zrobila mi lekarka ani uskg zeby sprawdzic bo miala zepsute , wizyta trwala 4 minuty doslownie. Kazala lezec zazywac fenetol 3x1 tabl. i luteine 2x1 . Postanowilam zrobic odplatnie usg i mysle ze dobrze zrobilam czy mialyscie taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu nowa ale mam pytanie. Tydzien temu bylam u gina i dowiedzialam sie przez badanie ginekologiczne ze skraca mi sie szyjka i ze dzidzia jest bardzo nisko i grozi mi przedwczesny porod . Obecnie skonczylam 32 tc . Nie zrobila mi lekarka ani uskg zeby sprawdzic bo miala zepsute , wizyta trwala 4 minuty doslownie. Kazala lezec zazywac fenetol 3x1 tabl. i luteine 2x1 . Postanowilam zrobic odplatnie usg i mysle ze dobrze zrobilam czy mialyscie taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlena12 może idź na
wizytę jeszcze do innego lekarza Tak na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO lezę ? z własnej wygody bo brzuch mi ciagnie w dół i ciazy a pozycja lezaca jest dla nas najwygodniejsza brzuszek sie nie męczy, plecy nie bolą ...poza tym jedynym moim celem jest donosic ciaze.... a ze leze juz sie przyzwyczaiłam .... poród bede miec przez cc, wiec nie martwie sie o dłogosc sn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×