Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiepska ze mnie gosposia...

ciasto na mufinki z owocami

Polecane posty

Gość kiepska ze mnie gosposia...

potrzebuję SPRADZONY przepis ana ciasto do mufinek ,wiem ,że w internecie roi sie od takich przepisów ale ja będę je robic pierwszy raz na urodziny synka i nie wyobrażam sobie zeby mogły nie wjśc ,z góy dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś nie chodziłam
Trzeba się bardzo postarać, żeby mufinki nie wyszły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska ze mnie gosposia...
hmmm ... tak uważasz więc co pierwszy lepszy przepis z google i wyjdą ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska ze mnie gosposia...
jeszcze jedno pytanie czy owoce moge połozyc na dno formy i zalac ciastem bo wszędzie w przepisach jest napisane zeby zmieszac z ciastem a ja chce zeby były tylko na spodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób jak w przepisie
Poszukaj przepisów Nigelli Lawson, z jej zawsze wychodzą pyszne, ale nie wiem z jakimi owocami chcesz robić. Żeby ci się te owoce na dnie nie spaliły i nie wyschły. Nie robiłam nigdy z owocami, jedynie wytrawne czyli z serami, wędliną, warzywami - wpisywałam w google, czytałam kilka pierwszych przepisów, porównywałam i ewentualnie modyfikowałam, zawsze wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarylis87
http://kotlet.tv/muffinki-z-czekolada To jest bardzo fajny przepis na podstawowe muffinki, po prostu zamiast czekolady dajesz owoce :). Nie wiem, z czym chcesz je zrobić, ale ja dzisiaj piekłam z malinami i zrobiłam to w ten sposób, że trochę ciasta położyłam na dno każdegopapierka, położyłam 3-4 maliny i dopełniłam ciastem, ale nie do końca - trochę trzeba zostawić miejsca na górze. 2 rady ode mnie: nie przesadzaj z proszkiem bo będzie go czuć w cieście (chociaż to też zależy od piekarnika). Te 2 łyżeczki to powinny być nie bardzo głębokie łyżeczki i płasko usypane. Druga rada, jak używasz kwaśnych owoców do muffinek (np malin albo porzeczek) to dobrze jest dać odrobinę więcej cukru, bo te owoce jakoś "wyciągają" cukier z ciastek. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiasi
na pierwszy raz proponuję kupić muffinki oetkera te z konfiturami na pewno wyjdą, są pyszniutkie i proste do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj Agatka i tyle
tak, potwierdzam - dr oetker zawsze wychodzi i smaczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×