Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma mniee

Czy komuś podobają się chude dziewczyny??

Polecane posty

Gość panna bi z przekonania
Dla mnie tylko szczupłe. Bardzo szczupłe, nawet chude. Nie podobają mi się kobiety pulchne. Nie przeszkadzają mi spore piersi, ale tłuszcz na biodrach, boczki, pulchne ramiona, przysadziste uda - dyskwalifikują. Partnerek szukam tylko wśród szczupłych, co nie znaczy, że nie miałam przygód z pulchnymi - raz nawet z mocno otyłą. Niemile to wspominam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko niespodzianka
missyy wszyscy ci mówią ,że wyglądasz brzydko i jak sztuczna blachara a ty dalej swoje... przestań sobie wgrywać ,że wszyscy ci zazdroszczą, bo naprawdę nie ma czego.. Ja osobiście nie uważam ,że jesteś paskudna, ale masz okropnie sztuczne włosy , które mają potencjał bo widać,że gęste i ładne, ale po co farbujesz na tak tandetny kolor? I w ogóle wyglądasz tanio i kiczowato. Z resztą kit z twoim wyglądem bo jesteś tak przemądrzałą ,pustą kretynką, że mi ciebie żal. Masz taką już renomę na tym forum,że radziłabym ci zmienić nick , bo każdy jest uprzedzony i ma cię za kretynkę... no ale cóż dalej sobie wgrywaj ,że jesteś boska , piękna , mądra i w ogóle , żyj w swoim złudnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Autorka
przepraszam panie, czy możecie odpowiadać NA TEMAT? jak chcecie się kłócić to załóżcie osobny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed toba dziewczyny pisały,zeby nie odpisywac zazdrośnicom(poczytaj sobie)wiec daruj,ale nie skomentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie kłoce tylko dlaczego mam zawsze popuszczać pasztetom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze missy jest sliczna!!! tylko za duzo tapety zly makijaz, ale bez przesady ludzie, dziewczyna ma oryginalna, piekna urode. odnosnie tematu: mam 168 i waze 53-4 i uwazana jestem za zbyt chuda. mnie osoboicie zbyt chude tez sie nie podobaja. przyklad..hmm np kaska mideltone schudla ostatnio bardzo i jest teraz za koscista nie podoba mi sie. uwazam ze idealne cialo albo jedno z idealnych cial ma doda-taki przyklad. a kobiety jak anja rubik sa tak starszne w mojej ocenie ze ciarki mam na plecach jak patrze na je zdjecia naprawde....mam wrazenie ze ona zaraz sie poobija. oto moje zdanie odnosnie chudych panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marienwerder70
Missy a czemu twierdzisz ,że ci którym się nie podobasz to pasztety ? Ja jestem facetem , który ma powodzenie -( więc nie wiem jakim cudem facet może zazdrościć kobiecie urody) A także uważam ,że jesteś brzydka i bym cię kijem nie tknął, wyglądasz jak panienka na jeden raz , jak pusta idiotka, zero naturalności , ale najgorsze jest to ,że twoje wypowiedzi są mega irytujące i jesteś zarozumiała i niesłusznie przekonana o własnej boskości. Co do tematu, chude odpadają zupełnie, już bym wolał kobietę z lekką nadwagą chyba niż totalnego chudzielca, który nie ma bioder, ma płaski tyłek i wystają jej żebra. Kobieta musi moim zdaniem mieć właśnie krągłe biodra, wcięcie w tali, piersi (nie za duże nie za małe - tak miseczka C) Nogi to mają być nogi a nie dwa patyki. Długie i musi być trochę udka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollanda
a ty- beatko-tez nie wygladasz na naturalna w tej farbowanej na blond pasemka czuprynie, jesli masz ciemna oprawe to mozesz nie uzywac zcarnej konturowki w co jednak nie wierze, ale jeseli jasna masz oprawe, to po kit ten farbowany blond :O napewno do naturalnego piekna ci duzo brakuje, natomiast missy ma oryginalna urode i widac ze rysy twarzy ladne, wiec nawet bez makijazu nie bedzie wygladac najgorezj , natomiast ty- pseudoblondyneczko juz bez makijazu wyg;ladasz na pewno nijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddssdfdffg
missy to transseksualistka i ma niespodzianke w majtkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auihduiahida
Jej poprzedni nick to Miriam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
Bycie ładną i posiadanie fajnej osobowości - to szczyt marzeń ale Ktoś, nawet jak bedzie Miss Universe, to wrednym charakterkiem też wiele nie zwojuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z Top Model
też żadna nikomu się nie podobała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata z jakiejs wsi kto ci pozwolil dodawac moje zdj do swojej stopki????? dzieki innym forumowiczom dowieduje sie niezlych rzeczy na szczescie zglosilam to tam gdzie trzeba, takie rzeczy sa karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinkaaa
Hej Evi_ dobrze że wiesz. Też chciałam Ci powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
Beatka s-k --- widze ,ze szukasz zaczepki gdzie tylko sie da...jej wyglad jej sprawa co Ci do tego? popatrz na siebie bo jestes tlusta ( bez urazy stwierdzam fakty) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaa
Ja jestem chuda ( choć planuje żeby być szczupła ćwicząc itd) i wiele osób mi to mówi ,ale mam łądną buzie i figurę bo mam talie 60 biodra 91 i podobam sie facetom generalnie, zawsze mam wśród nich wybór i adoratorów mimo ,że nie mam wielu znajomych i tak ;) moi faceci też mi czasem mówią ,że mnie ,,podtuczą" ,ale generalnie im się podobam ,chwalą moje piersi i pupę i płaski brzuch Chce troche przybrać w rękach i ogólnie ,ale wole byc chuda jak gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaa
Co wy chcecie od tej missy? ma ładne usta i oczy nawet bardzo . włosy też . może troszke zniszczone ,ale ładne ogólnie właśnie wydaje mi się sympatyczna ale to kafeteria czego sie spodziewac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to zastanawia czemu w każdym temacie gdzie pojawia się missyyy ktoś zaraz musi pisać o jej wargach. Jej się podobają, Wam nie muszą, zejdźcie z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno mi odpowiedziec
na pytanie, lubie różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość mi się podoba
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missyyy sorry ale ty naprawdę jesteś brzydka :O i nie mowie tego ze zlosliwosci ale tak jest, masz brzydka twarz, brzydkie włosy i jeszcze masz takie mniemanie o sobie :O zall po prostu sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh beatka s-..cos tam, wez sie dziewczyno schowaj, zal ci dupe sciska ze tamta jest ladna. no zalosne. sama masz leb utleniony i sie rzucasz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetą podobają sie
przede wszystkim chętne dziewczyny a tak poza tym to upodobania gusta są różne i anorektyczka i gruba może sie komus spodobać tak całkiem realnie to dziewczyna może być nieatrakcyjna z urody ale jak ma kasę czy bogatych rodziców do zawsze chętny facet sie znajdzie do związku stałego a skolei nawet śliczna zgrabna seksi dziewczyna bez kasy ma pewnie wielkie powodzenie bo prawie każdy chce ją zaliczyć ale coś więcej to już niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konflikt urodowy
na poczatku byłam po stronie niejakiej beaty (misssy nie jest w moim guscie), ale jak zobaczylam co te babsko wypisuje to zmieniam zdanie... droga chrzescijanko i gorliwa katolickzo beato, jestes jak wszyscy fanatycy :) taka moralna, a rury pękły i GÓW*O się wylało! :D co cie obchodzi jak ona wygląda? każdemu na ulicy wygarniasz jak bardzo ci sie nie podoba? tylko wiesz co innych obchodzi twoje zdanie na ich temat? - tyle co zeszłoroczny śnieg. myślisz że rozjaśnione (a więc popalone m nartwe - ach coż za triumf natury ;)) włosy czynią cię wyjątkową? :D kolejny przykład durnej mamuśki-katoliczki, przez która społeczeństwo ma błędny obraz NORMALNYCH matek i katolików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula2323
missyyy jestes bardzo ladna. wiem co mowie;) sama jestem dziewczyna i takich jak Ty malo jest na ulicach. a j.e.b.a.c te pasztety;) zazdroszcza normalka nie;) buzka;* a wy kurwy sie za siebie wezcie a nie potem placzecie na kafe ze facet was zostawil dla ladniejszej bo sie zapuscilyscie lochy hehe . i jeszcze te gadki o naturalnosci buhahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misy daj sobie spokój i nie odpisuj;) Im bardziej się męczysz tym bardziej Beata ma ubaw(na jej miejscu też bym miała)... daj se na luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozliwe
chyba są tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatzeth
prawie każdemu mężczyźnie, chuda=krucha=seksowna, grubaski spierdalajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×