Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

czy kryzys i możliwe bankructwo Grecji

Polecane posty

to sprawka kobiet i ich niezaspokojonej żądzy zakupowej , czy też jej braku ? :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz :P
To są chłopczyku bardzo poważne sprawy. Problem tkwi zupełnie gdzie indziej. :D Im się marzy druga Polska, dlatego postanowili się zadłużyć gdzie się da. Ale to są polityczne bajki dla dorosłych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz dziewczynko :P tą kolebka cywilizacji doprowadzono do ruiny - by teraz można im było "pomóc" - i to jest poważne .... ale niepoważnym by było , gdyby kobiety miały hamulce w wyścigu zakupowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie, ile w rządzie greckim jest kobiet a nawet jeśli jest ich dużo, to nie sądzę by to miało związek z zakupami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz :P
Jestem absolutnie za taką dyscypliną sportową "która kobieta wyda jak najwięcej w jak najkrótszym czasie na buty". Widzę się w światowej czołówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina tego że państwo udawało dobre i opiekuńcze i rozdawało kasę której nie miało nie ma to jak medialna propaganda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie, ile w rządzie greckim jest kobiet a nawet jeśli jest ich dużo, to nie sądzę by to miało związek z zakupami myślę , że jedna wystarczy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie propaganda :p też bym chciała dostawać od państwa zasiłek za to że studiuję, że mam dziecko, że jadę na wakacje, że zaszłam w ciążę, że wyszłam za mąż i za inne głupoty :p niestety nikt nie bierze pod uwagę tego co ja chcę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz :P
Uprzedzam pytanie, nigdy nie kupowałam "za greckie" zawsze za swoje :D. Osobiście nie mam nic wspólnego z ich kryzysem, no może pośrednio gdyby się tak głębiej zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem absolutnie za taką dyscypliną sportową "która kobieta wyda jak najwięcej w jak najkrótszym czasie na buty". Widzę się w światowej czołówce jak widać , nie tylko Ty bierzesz udział w "zawodach" - cała Europa kibicuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz :P
Myślałam, że tylko ja :(. Jak nie tylko, to pierwsze miejsce nie jest takie pewne wcale. Inne z kolei mnie nie satysfakcjonuje, więc zaniecham udziału w tych parazawodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie propaganda też bym chciała dostawać od państwa zasiłek za to że studiuję, że mam dziecko, że jadę na wakacje, że zaszłam w ciążę, że wyszłam za mąż i za inne głupoty niestety nikt nie bierze pod uwagę tego co ja chcę ja wiem , ze oni mówią "prawdę" :P a tak na marginesie - Grecji trzeba zrobić "ekonomiczny wstrząs" taki sam jak to miało miejsce wcześniej w innych krajach - by można było wprowadzić politykę wyprzedaż korporacjom oraz firmom i ich ludziom , ponieważ trzeba w końcu coś przejąć , by móc powiększyć swoje zyski....wg finansistów , nie może być tak , że ktoś coś dostaje - tj.ludzie...:P szkoła chicagowska razem z nieżyjącym żydem Friedmanem - wprowadzała plan wolnego rynku , którego ten żyd był entuzjastą , a każdy z krajów , gdzie owa polityka wstrząsu została wprowadzona - jest ruiną... i tak będzie z Grecja chyba , ze hooligans z Aten i Pireusu będą solidarni...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc drogie panie - polityka zaciskania pasa i koniec z butami...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szkoła chicagowska razem z nieżyjącym żydem Friedmanem - wprowadzała plan wolnego rynku , którego ten żyd był entuzjastą , a każdy z krajów , gdzie owa polityka wstrząsu została wprowadzona - jest ruiną..." OOO przepraszam, Polska jest żywym przykładem gdzie zaaplikowano SAP (Structural Adjustment Policy) opartej na szkole Chicagowskiej i się rozwijamy całkiem prężnie... Choć większość krajów gdzie to zastosowano faktycznie popadła w ruinę (zwłaszcza państwa Afryki Subsaharyjskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowa Organizacja Zdrowia jeżeli uważasz , że "Polska rozwija się prężnie" - to ja nie mam nic do dodania...:) a kobietom radze kupować jednak w kraju - jak widać nauki rodem z Chicago pozwolą wam się rozwinąć, do granic sprężystości waszych kart ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz :P
No oczywiście, że w kraju, po co mi szpilki Manolo Blahnik jak mogę kupić krajowy produkt sofix. Spać spokojnie, że moja ojczyzna rozwija się prężnie dzięki dobrze wydanej gotówce, przy okazji też mieć pewność, że nie mam już szans na kawę w męskim towarzystwie :P Kobiety koniec z zakupami!!! Friedmanowi odebrać Nobla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety koniec z zakupami!!! Friedmanowi odebrać Nobla!!! to pierwsze -niemożliwe to drugie - bez znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe brednie. jak na razie to socjalizm rozwalił kraje "bloku wschodniego" a teraz rozwala "blok zachodni". ale absurdalna teza "urzędnik jest dobry na wszystko" trzyma się mocno w narodzie i wolny rynek jest wciąż największym wrogiem. nie da się prowadzić państwa wraz z prywatyzowaniem wszystkiego - to kolejna utopia , taka sam jak socjalistyczna własność przez państwo , wszystkiego ...to są dwie skrajności prowadzące do niczego...przykładów na to jest mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"1-2% wzrostu PKB to przy 5% inflacji jest wg ciebie "prężnie"? chyba musisz przedefiniować pojęcia, stary." Mogę poprosić o źródło tych danych? Czy tak sobie napisałeś z pamięci? A może niezależne badania przeprowadziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dużo się pomyliłem?" Tak, sporo, wzrost jest na poziomie ponad 4%. Co w perspektywie krajów rozwiniętych (do których Polska się zalicza) jest wynikiem niezłym. "ostatnie dane na temat inflacji pokazują że jest najwyższa od 10 lat." To jest akurat prawda. Cel inflacyjny 2% nie zostanie osiągnięty. Aktualnie mamy również ponad 4% inflacji. "singapur, dużo bogatszy od polski rozwija się w tempie 10%+" Szacunki z 2010 roku - ponad 14% (Azji nie dotknął w dużym stopniu kryzys zadłużeniowy z roku 2007 - zobacz sobie jak Singapur "rozwijał się" w 1997/98 jak był kryzys w Azji :) ) "socjalizm zawsze i wszędzie zarzynał gospodarkę. to utopijny ustrój dla idiotów i złodziei." Nie twierdzę inaczej - w sensie ekonomicznym system całkowicie niewydolny "masz jakiś powód dlaczego miało by się "nie dać"? co jest "utopijnego" w fakcie że chłop sam sprzedaje swoją świnie bez udziału ministra rolnictwa, skupu interwencyjnego i innych socjalistycznych paranoi." Heh, jak jeden chłop to nic, ale jak 100 się zbierze i zrobią sobie zmowę cenową to nie chciałbym być wtedy ich klientem ;). Regulacje same w sobie złe nie są - przerególowanie jest złe, podobnie jak i deregulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak jak mówi
oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się bo...... masz jakiś powód dlaczego miało by się "nie dać"? co jest "utopijnego" w fakcie że chłop sam sprzedaje swoją świnie bez udziału ministra rolnictwa, skupu interwencyjnego i innych socjalistycznych paranoi. tu nie chodzi o jednego chłopa , tylko kontrolę zarządzania państwem , prawa oraz finansjery (oligarchii) - prawo musi być wręcz dyktatorskie w tym względzie - inaczej będziesz miał burdel jaki masz, gdzie własność prywatna okaże się tylko źródłem do celu oligarchii ...państwowe muszą być pewne strefy chronione żelaznym prawem , bo demokracja i kapitalizm pomyliła "wolność" , z systemową anarchią grup wpływów... ocjalizm zawsze i wszędzie zarzynał gospodarkę. to utopijny ustrój dla idiotów i złodziei. taki sam jak demokracja czy kapitalizm - rożni się sposobem - nie różni się wynikiem..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taki sam jak demokracja" A co ma socjalizm do demokracji? Socjalizm to system ekonomiczny, a demokracja reżim polityczny ... W ramach socjalizmu mamy zaś np system autorytarny bądź totalitarny, które już porównywać do demokracji możemy. Generalnie: (uproszczenie rzecz jasna) kapitalizm - socjalizm demokracja - autorytaryzm - totalitaryzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×