Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o wyprawce

Ile wydam na wyprawkę kupując same nówki?

Polecane posty

Gość o wyprawce

Wózek upatrzyłam taki za 1.500, to za dużo? Ile wydam na ciuszki jeśli chcę mieć tylko nowe? ceny dość wysokie, bo jeden pajac w H&M 40 zeta. Ile kosztuje porządne łóżeczko, materac i wyposażenie łóżeczka typu: pościel, ochraniacze? Widziałam na all i w sklepach, ale nie wiem, które najlepsze, które bardziej się opłaca. A może turystyczne lub z funkcją kołyski? Ile kosztują początkowe kosmetyki i jakiej firmy wybrać? które pieluchy na początek? Już w ciąży rozglądać się za bujaczkiem, matą, leżaczkiem? Kupić karuzelę nad łóżeczko? Zwykłą z pluszakami czy fischer price? Wanienka zwykła plastikowa za 30 zł czy taka na stelażu? Co z przewijakiem? Mieszkam w małej miejscowości i wolałabym to skompletować przed porodem. Po porodzie będę sama z dzieckiem, oczywiście z pomocą teściowej i mamy, ale też nie będę miała czasu, żeby latać po sklepach i kupować to czego zapomniałam, a mąż na rzeczach typowo niemowlęcych się nie zna. To ma znaczenie jaką kupię butelkę, smoczek? W 5 tys. się zamknę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko stwierdzić "ile wydasz".Dużo zależy z jakiej pułki kupisz dany produkt.Można kupić wózek i za 600 zł,za 1500 zł ale i za 5000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiesz czy cie stac
to chociaz czesc rzeczy kup uzywane 1. taniej 2. ekologicznie (nie trzeba nowych produkowac) 3. pomozesz komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoj
ja się zmieściłam w 2500, ale nie mam tego co najdroższe; ubranek mam część nowych też nieformowych, część mam używanych. Wszystko zależy od tego ile czego chcesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za cala wyprawke
zaplacilam ok 11 000 z czego wiekszosc to meble i sprzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Ja również kupuję wszystko nowe ale nie markowe (markowych mam dosłownie parę), nie kupuję masy zbędnych rzeczy, kupuję wtedy kiedy faktycznie się przydaje (np. matę edukacyjną po skończeniu 4 miesięcy, bujaczek po 3 miesiącach), jeżeli coś kupiłam a córce nie przypadło do gustu - sprzedaję na allegro, peiluchy oryginalne pampers bo po przetestowaniu różnych, stwierdziłam że dla mojej córki te są najlepsze, kosmetyki nivea baby, łóżeczko obejrzałam w sklepie i takie samo kupiłam na allegro o ok. 100 zł taniej (nowe), tak samo wózek. Wanienka zwykła plastikowa za ok. 30 zł, po pół roczku dokupiłam gumowe zabawki do kąpieli...trochę tego jest ale lepiej kupować na raty rzeczy niezbędne a na resztę przyjdzie pora później - wtedy sama zobaczysz co jest jeszcze potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
ja kupowalam uzywki i wyszlo za wszystko moze z 600zl,najdrozszy fotelik do auta uzywany 250zl. teraz wole wydac 1800zl na szczepienia niz nowe pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja Ci tak mniej więcej powiem... Wózek chcę do 1500zł+ 650zł ( łóżeczko, materac, pościel)=2150zł do tego wanienka, kosmetyki, butelki srelki i inne pierdoły- ze 3tyś w sumie będzie.... doliczyć do tego same ciuszki z H&M o matko to z 5 tys. Ci wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wydałam około 3500
ja wózek kupiłam za 1300 3w1 z możliwością wpięcia fotelika na stelaż wózka, łóżeczko za 300 i komódkę (500 zł) na której można zamontować przewijak (130) z Ikei, kupiłam laktator za 40 zł ręczny, 3 butelki ze smoczkami odpowiednimi dla noworodków, pieluchy najmniejsze, ubranka kupowałam w różnych sklepach gdzie ceny wahały się za np. body 20-40 za sztukę lub dwie (część dostałam od rodziny, wszystko nowe), pościel i ochraniacze na łóżeczko też dostałam więc nie wiem ile kosztowało, karuzelę kupiłam fisher-pricea, do tego leżaczek też z f-p, z kosmetyków to kupiłam nivea dla dzieci płyn do kąpieli z szamponem i puder dla dzieci, ogólnie wydałam około 3500 zł, pewnie wydałabym więcej gdyby mi rodzina nie pokupowała ubranek czy smoczków i innych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×