Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a g n i e s z k a _

administracja studia

Polecane posty

Gość fghgfhgf
administracja ejst ok....praca w strukturach administracji panstwowej, swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administracjaa
te studia g... daja Jesli nie interesujesz sie prawem to sie na nich zanudzisz Ja z wlasnego doswiadczenia serdecznie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pozniej masz naprawde wiele opcji pracy nie tylko urzad wlasnie czytalam na forum ze duzo osob pracuje np w policji nie interesuje sie az tak prawem, ale kazde nowinki z zaciekawieniem slucham, czy sa jakies zmiany w prowadzane itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krhguretj5iut
ja jesem na pedagogice i chce zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu chcesz zrezygnowaC? ja wczesniej na turystyce bylam i zrezygnowalam bo lipa :o nie chce znowu popelnic tego bledu :( chce juz sie jednego trzymac myslalam jeszcze o filologii ale juz za duzo osob jest zapisanych ja chce zaocznie na uam, a na 90miejsc jest juz 140osob zapisanych nie wiem czy oplaca mi sie wplacac kae :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektroniczna18
ja wybieram sie na administracje na uksw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krhguretj5iut
kierunek bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby bez perspektyw ale zobacz teraz maluchy szybciej do szkoly ida bedzie trzeba wiecej albo rpzedszkoli zrobic bo do zerowki szybciej czyli niby wiecej miejsc pracy ja tak na to patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingawil
a co sadzicie ogolnie o zarzadzaniu i inzynierii produkcji ? a dokladniej na AGH wydzial GiG lub politechnika krk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa2
pedagogika to beznadziejny kierunek, po którym nie ma pracy. administracja to kierunek trudny, dużo przedmiotów prawniczych. jeżeli chcesz pracować w urzędzie to idź na administrację, jeżeli nie to wybierz coś innego. i zdecydowanie pomyśl, gdzie chcesz pracować po studiach, bo widzę że próbujesz kilku różnych kierunków ( m.in. turystyka) po których pracy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksjlak
Na administracji nie ma dużo prawa? Nie rozśmieszaj mnie :P Administracja to meeega nudny kierunek- sama studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa2
ja w tym semestrze miałam prawo pracy, prawo urzędnicze, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne i postępowanie administracyjne + rachunkowość. zdecydowanie nie ma dużo przedmiotów prawniczych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje bo najpierw wybieram a pozniej dopiero mysle u mnie ta turystyka w ogole wiazala sie z powrotem moim do polski bo bylam w uk 2lata i tak sie zastanawialam czywracac i jakis kierunek chcialam wybrac a nie popatrzylam dobrze nie przemyslalam i wybralam po prostu bezsensowny keiruek, dla samego kierunku dlatego rzucilam i czekam do pazdziernika ale zastanawiala mnie pedagogika bo chcialam to z angielskim polaczyc albo sama filologia albo ta administracja administracja wiem ze ciezki kierunek, i ewnie bede miec nauki a nauki ale pozniej bede miec pewna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa2
ja już pracuję w administracji, więc kierunek mam zgodny z pracą. i jestem bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksjlak
limfa2- dokładnie, 0 przedmiotów prawniczych :P przeciez adm to takie uboższe prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa a powiedz mi prosze, tego wszystko musisz na blache sie uczyc? wszystko doslownie wszytsko na blache? czy tylko najwazniejsze rzeczy a reszte po prostu uczysz sie jak znalezc, zinterpetowac, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaaaaaallllllaaaaaaaaa
pewna praca? nie rozśmieszaj mnie. w urzedach tylko po znajomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa2
trzeba wykuć, nie ma innej rady, a kpa to już w ogóle znać na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnfeeee
administracja to studia na ktorych sie uczysz samej teorii, ktora jest praktycznie tak przydatna ze szkoda gadać, studia są nudne i tyle ja myslalam aby isc na stosunki miedzynarodowe, ale kazy odradza, chyba sie zapisze na bezpieczeństwo wewnętrzne, co myslicie? ew. ekonomia , ale ekonomie skonczylam technikum i mysle ze nastudiach niczego nowego sie nie dowiem, tylko powtorka z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnfeeee
ekonomia w sumie tez nudna, ktos musi sie tym na prawde interesowac, bo ja osobiscie nie wiem c o jest interesujacego w kalkulacjach podatkowych i innych tego typu podobnych sprawach, nuda i monotonia... obilo mi sie o uszy ze handel zagraniczny moze byc ciekawy, no i to bezpieczenstwo wewnetrzne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krhguretj5iut
czym sie rozni administracja od zarzadzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnfeeee
nie wiem w sumie czym, ale chyba jest dosc podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksjlak
agnieszko- ja bym Ci raczej odradzała, chyba że chcesz się uczyć na pamięć ustaw, które w ciągu pół roku mogą się całkiem zmienić lub zdezaktualizować. Wspomniane tutaj stosunki międzynarodowe- chyba jeszcze większa porażka niż administracja ;) Kieruj się raczej na techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakankka
-pedagogika- niż demograficzny, coraz mniej dzieci w szkołach, jest nadmiar nauczycieli i pedagogów szkolnych, bo taki pedagog to jest 1 czy 2 na cała szkołe -administracja- praca głównie w urzedach, ale tez trzeba miec szczescie, znam 2 osoby po administracji, które studiowały dziennie, w duzych miastach, były dobre, same piatki, a teraz nawet na staz nie maja gdzie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnfeeee
filologie moim zdaniem tez sa do dupy, pojde na filologie angielska i po co, zeby sie uczyc historii wkl bryt? a po co mi to? zeby dzieci w szkole uczyc? no bo jak chce sie nauczyc lepiej ang ot nie musze studiow na tym kierunku konczyc wystarczy przysiasc do nauki.. filologia polska tez moim zdaniem odpada, wszystkie colegia nauczycielskie, nie wydaje mi sie to ciekawe, ale kazdy ma inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×