Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xu

Jakie sa plusy małzenstwa?

Polecane posty

Gość Xu

bo ja jak narazie znajduje ich niewiele, patrzac na to, co sie dookoła dzieje. Ale może mnie przekonacie. No, słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfr
pranie, prasowanie, sprzatanie i gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaaaaaaa
możemy za siebie decydować w razie choroby.. co jest dla nas bardzo ważne, bowiem znamy się najlepiej, nikt nas nie zna lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xu
dfr: to zaliczasz do plusów? No, chyba że jesteś facetem, to jasne, bo te wszystkie cztery rzeczy robi za ciebie kobieta jak mniemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżemdżemdżem....
A to zależy, czym jest dla Ciebie małżeństwo. Od kiedy życie to taka prosta kalkulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xu
ja mam akurat jasny poglad na te sprawe. Małzenstwo i zwiazki sa mi potrzebne jak dziura w moscie. Jakby zycie nie było wystarczajaco skomplokowane, po co mam je jeszcze sobie utrudniac z jakims bydlakiem u boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
no własnie po co facetowi taka krowa u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak?85
oj sami sfrustrowani widzę, plusy to: wspóolne spędzanie czasu, dzielenie się radościami (jest fajniej), wspólne przeżywanie trosk (jest łatwiej), wspólne spanie (jest milutko i bezpiecznie), dbanie o siebie i poczucie oddania - bezcenne, mogłabym tak wymieniać i wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiiwi
Xu, ty masz most?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xu
taaaaa..... chyba sie za duzo amerykanskich gniotow naogladałaś, koleżanko. Nie jestem sfrustrowana bynajmniej, bo jestem wolna, niezależna, mogę wiuwać gdzie chce i kiedy chce, nie musze wysłuchiwać scen zazdrosci, nie musze sie nikomu z niczego tłumaczyc i nie musze peniac, że "mój kochany mąż" mnie rzuci dla jakiejs seksownej d upy z jedrnym tyłeczkiem, tylko dlatego, że bede miała rozstępy po ciazy i bede dla niego nieatrakcyjna, szczesliwe małzenstwo to w dzisiejszych czasach unikat, poczytaj sobie inne topiki, naiwniaczko, tam sa bez przerwy wrzuty ala: nienawidze swojej tesciowej, moj facet to utrapienie, uderzył, pobił bo zupa była zasłona NA CH UJ JASNY MI TO WSZYSTKO? Obejde sie bez tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak?85
bo tu taka patologia właśnie pisze, najpierw buraków wybrały a potem płaczą na forum, mam świetnego męża, tak, uważam że jest wyjątkowy, czego i wam sfrustrowane kobiety życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
jesteś głupia i jak nie zmądrzejesz zdechniesz sama tępa strzało, kretyńska pesymistka, powinnaś zgłosić sie do psychiatry, ale nie lepiej zdychaj bo nikomu taki ćwok nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżemdżemdżem....
Zgadzam się z tylko jak. Niestety, taka trochę prawda jest...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Plusy małżeństwa są takie jakie sobie wypracujecie, przygotowania do życia w malżeństwie powinniśmy uczyć się już od szkoły podstawowej, to może mniej byłoby nieszczęśliwych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xu, mi w małżeństwie jest super, jeśli tobie to do niczego nie potrzebne to bądź sama - proste. wolny kraj. po co zakładasz temat jak z góry negujesz każdy argument i w dodatku obrażasz osoby sie w nim wypowiadające...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xu
pieprz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×