Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomidorek111

gdzie na 1 randke?

Polecane posty

Gość pomidorek111

mam wybrac miejsce; dawno nie bylam, wiec nie mam pojecia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam arbuzów O-O
park nocą ? w parku zazwyczaj zawsze dużo się dzieje :D kino ? nie ważne przecież gdzie, ważne z kim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojesc sobie gdzies
restauracja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr_błyskotliwy_zenek
kwestia czy chcesz ją poźniej wyroochac czy tez nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam arbuzów O-O
taki z ciebie błyskotliwy,że nie doczytałeś,że to dziewucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat?
ja byłam ostatnio na pomoście nad jeziorem , to była nasza pierwsza randka, od 20 do 4 rano ;) przy dwóch piwach ......... bezcenne;) nieważne gdzie , jak i za ile , ważne z kim chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat?
dupsko mi zmarzło , w krzaczory trzeba było sikać , ale przeszłam test i tydzień pozniej dostałam zaproszenie do knajpy;) dzisiaj stwierdzam że mimo iż w knajpie było cieplej i było wc to jednak nad jeziorkiem było fajniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorek111
umowilam sie w kawiarni :P bardzo klimatyczne miejsce, ale dalej nie jestem przekonana. nie mam pojecia, bylam dlugo z innym chlopakiem, po rozstaniu to moja 1 randka (jak to dziwnie brzmi:P). Do kina na razie nei chce- w koncu trzeba sie poznac, 1 spotkanie.. Denerwuje sie jak malolata, haha :) i nawet troche sie wstydze, a na co dzien jestem bardzo odwazna i otwarta osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorek111
mam 25 lat,on 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksia

Ja zawsze na pierwszą randkę polecam iść coś razem zjeść. Jest to okazja aby porozmawiać, bliżej się poznać i zobaczyć jakie smaki lubi druga osoba. Nigdy nie zapomnę swojej pierwszej randki z moim mężem. Zabrał mnie do restauracji Instalacje Art Bistro w Warszawie. Miejsce to znajduje się w pięknym Zamku Ujazdowskim. Zjedliśmy pyszny posiłek, pośmialiśmy się i dużo rozmawialiśmy. I teraz jest moim mężem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nigdy do restauracji na pierwszą randkę. Nigdy i wyjątki potwierdzają regułę. Nie ma sensu tłumaczyć dlaczego, po prostu nie.

Kawa/drink/spacer jeżeli jest ciepło. Latem jest znacznie więcej możliwości, żeby wyjść w plener. Podstawowa zasada - nie siadać na przeciwko siebie jeżeli po randce udajecie się od razu w swoje strony. Tworzy się wtedy sztuczny dystans i lepiej siadać obok siebie w miarę możliwości. 

Dla facetów: Nie ma sensu wydawać więcej niż 50 zł na randkę zapoznawczą, szczególnie jeżeli jest to randka z neta i nie ma to nic wspólnego z wężem w kieszeni, ale pokazaniem kobiecie, że chcesz ją poznać i później zobaczymy, a nie od razu próbować przekupić wystawnymi kolacjami na zamku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mój już narzeczony na pierwszą randkę zabrał do krakowskiej restauracji Venezia. Było bardzo włosko i romantcznie, jak widać udało mu się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×