Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poprostu Ania

Zycie zaczyna sie po 30-stce!

Polecane posty

Gość Poprostu Ania

Chce spawic ze nastepna dekada bedzie najlepsza w moich zyciu. W koncu jestem wolna. Uwolnilam sie od gowna ktore zgotowala mi moja rodzina. Spieprzyli moj umysl, wiare w siebie, zmieszali moje zycie z blotem. Ale wiecie co? Udalo mi sie z tego wyjsc, szkoda tylko ze zajelo mi to 10lat....ni nic mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie fajnie pozyc.... bo na razie bylo beznadziejnie...naprawde beznzdziejnie. Taka mialam droge...bylo duzo zla i ciezkie doswiadczenia, orgromna samotnosc, klopoty ze zdrowiem, moze teraz bedzie duzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
jestem z tobą siostro :) w dużej mierze wiem o czym mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
myślałam, że pogadamy a tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Hey Moncia, jestem juz:) napisz jak to u Ciebie wyglada? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 czekam na 30
ja też zamierzam się uwolnić od nich ale jeszcze to trochę potrwa, ale wiem, że jak się uwolnię od to zacznę w końcu żyć; też żałuję że tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
UP. Trzymam za Ciebie kciuki mocno! Sama jestem przyladem ze sie da i mozna zaczac zyc normalnie jak inni ktorzy nie byli maltretowani psychicznie przez osoby z rodziny. Tylko trzeba o to walczyc! Jedno mamy zycie! Trzeba znalezc szczescie:):)::):) Czas byc happy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie jak mówisz
życie zaczyna się na nowo z każdym nowym dniem, nie wiem po co rozwlekać to na dekady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
Ania zaglądasz tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasekk
Witajcie ja też mam za sobą i nie tylko trudne stosunki rodzinne ciągłe psychiczne znęcanie się pomimo że mam rodzinę dom ciągłe telefony i gierki rodzinne wyknczają mnie nie potrafię raconalnie myśleć każda decyzja powstaje w lęku jak zostanie odebrane jakiś kosmos najgorsze jest to ze nie potrafię z tym swszystkim skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Moncia:) jakos nie mozemy sie zgrac...aww. Tak zagladam. Co u Ciebie? Kurcze czas sie rozprawic z przeszloscia do cholery nie mozna tak zyc bez sensu!!! Ananasekk, wiem Ci ludzie zwani szumnie rodzina potrafia byc wkurwiajacy! Uwazam musimy sie chronic przed prymitywami, nawet jesli to jest tzw rodzina. http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE Prezent dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu napisz cos wiecej o sobie
i ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Mam 30 lat i dzis mam dola :(:( moje zycie stoi w miejscu. Marzenia sie kisza w wielkim sloiku. Metnalnie jestem zblokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu napisz cos wiecej o sobie
Oj mamo ja tez mam dola.ale jestem starsza. Nic mi nie wychodzi choc sie staram i staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Hmmm...widzisz Ty sie starasz, to dobrze. Ja to sie tak zakrece ze juz nie mam motywacji do robienia czgokolwiek potem. Chce zmienic prace...srodowisko, mam tysiac mysli na minute i nie wiem od czego zaczac.. A Ty? Ile masz lat? O co sie starasz? Co bys chciala teraz najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
Ania a czy przypadkiem nie miałaś niedawno urodzin? ...bo to czasem dołuje i zaczynają się przemyślenia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
:( mam dopiero za 2tygodnie. A juz doluje mnie to ze nie mam z kim zrobic imprezy, nie mam faceta z ktorym moglabym pojachac na wycieczke... Bedzie mi przykro. Wiem, ze swiat sie nie konczy...ale moj swiat jest taki ubogi...zawsze chcialam pisac, widzialam w tym siebie, ale przez dopadajaca mnie depresje spowodowana przejsciami nigdy nie zabralam sie do tego na powaznie.... CZUJE TAKIE OGROMNE NIESPELNIENIE :( Cos mnie w srodku potwornie ogranicza, tak do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
no tak myślałam... kochana zastanów się czy jest coś takiego co zawsze chciałaś zrobić. coś szalonego, albo nie wiem... jakiś kurs... daj sobie prezent na urodziny i zrób to! bez oglądania się na innych, tylko by ci w tym przeszkadzali. facet się znajdzie prędzej czy później :) poza tym czy nie można bez niego egzystować? ja skończyłam w tamtym roku i każdy mnie ostrzegł, że doła złapie. ale jakoś do tej pory nic :) nie jestem osobą szczęśliwą, bo dużo przeszłam (posrana rodzina itp), ale co tam... żyję dniem dzisiejszym i jest w miarę ok. oby gorzej nie było :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
i zacznij pisać i wysyłać gdzie się da. jeśli nie do ludzi to dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Moncia, dzieki kochana. Wlasnie o te szalenstwa chodzi:):) to jest moja dusza, a ja sobie na nie nie pozwalam... ktos w przeszlosci zrobil mi strasze pranie mozgu, byla to zla osoba, niestety jako dziecko nie mialam szans przeciw 40 letniej starej wyjadaczce, ktora tepila cala moja osobowosc i szkodzila jak mogla na kazdym kroku. Chyba jestem nieszczesliwa ze swoim zyciem bo zyje tak jak mi inni przykazali...co za beznadzieja, wiem. I miotam sie z tym strasznie. Ale ilez tak mozna? Mam ochote wszystko OLAC cieplym moczek i cholara zyc sobie po swojemu:)! juz coraz blizej mi do tego. Chcialam wyjachac na wycieczke sama...ale samotnosc mnie dopadnie na maxa i dostane dola. wiec sobie pomyslalam:) ze pierwszy raz w zyciu porzadnie o siebie zadbam i...zafunduje sobie SPA, i to co lubie czyli pojde na jakis musical, cos z tancem. Potem jakis drink w modnym barze:) to na razie cala lista pomyslow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu napisz cos wiecej o sobie
Mam ponad 32 lata, staram sie... chyba byc hmmm dobrym czlowiekiem :) staram sie dbac o siebie, o swoja powierzchownosc, intelekt, rozwijac sie. Myslisz, ze to dobrze? Tylko widzisz ja sie tak staram juz cale zycie :) no a tego o czym marze - najwazniejszego - nie mam: milosci i drugiej osoby, rodziny, dziecka, meza... coz, to chyba nie jest zalezne od staran niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
A wychodzisz do ludzi? Masz okazje poznawac nowych ciekawych ludzi? Czasem jestesmy fajna osoba ale nikt nie wie o naszym instnieniu... Nie trac nadziei! Staraj sie byc jak najwiecej z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu napisz cos wiecej o sobie
O tak, moje zainteresowania i sposob bycia sprawiaja, ze poznaje wielu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny głowa do góry
Hasło: życie zaczyna się po trzydziestce jest jak najbardziej aktualne. Z tym, że dotyczy to naszej wielkiej Rodziny Radia Maryja. Chcecie czuć się młode, dołączcie. Oczywiście w ramach powitalnego prezentu bezpłatne lekcje dziergania biało-czerwonych, moherowych berecików. Szukacie szczęścia, w naszym gronie znajdziecie. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
...a może jednak po 40-tce?! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
życie do 30-stki płynie, życie po 30-stce zapierdala, więc korzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia80
Ania, reszta zaglądacie tu jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co/? w tym temacie jest naprawde sporo prawdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Tak pięknie bywało i.................zdechło:O:( Oj ja nieszczęsna:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×