Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do facetów w wieku

PYTANIE DO FACETÓW W WIEKU 25-30 LAT...CZY NAPRAWDĘ PODOBAJĄ WAM SIĘ 19-20 LATKI

Polecane posty

Gość pytanie do facetów w wieku

PYTANIE DO FACETÓW W WIEKU 25-30 LAT...CZY NAPRAWDĘ PODOBAJĄ WAM SIĘ 19-20 LATKI? jeżeli tak to dlaczego? dlaczego nie szukacie kobiety w swoim wieku? bez ironii proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
tak. nie chce mi się uzasadniać dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz ci pozostalo
bo w tym wieku kobiety nie maja jeszcze takiej wiedzy ze od takiego lepiej trzymac sie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
a dlaczego miałyby się od takiego trzymać z daleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
a dlaczego miałyby się od takiego trzymać z daleka? bo denerwujesz starsze dziewczyny które nie mogą sobie znaleźć faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
a jeżeli to facet znajdzie tą ową 19-20 latkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfrancuz1
tak.ja mam malutkie 30 ale 19tki podobaja mi sie.chociaz ciezko z taka powaznie podejsc do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobają a najlepiej jakby miała 22-23 lata starsze nie bardzo ale z braku laku moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfrancuz1
dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
a możecie mi wytłumaczyć dlaczego aż takie młodziutkie Wam się podobają? nie czujecie tej różnicy wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
bo mam 19 lat a zazwyczaj interesują się mną faceci w wieku 23-27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkjaja
mi nie podobaja sie, i chodzi mi zawsze tylko o sex. A za zone to tylko po 30 bym wział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
a możecie mi wytłumaczyć dlaczego aż takie młodziutkie Wam się podobają? nie czujecie tej różnicy wieku? nie młodziutkie tylko w sam raz. te w naszym wieku są dla nas za stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
nie jestem typem dziewczyny "latawca" ani do sexu więc o to pewnie nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
kkkkkkkkkkkkkkjaja mi nie podobaja sie, i chodzi mi zawsze tylko o sex. A za zone to tylko po 30 bym wział. ty jesteś zdesperowana kobieta, podszywasz się pod faceta żeby zniechęcić konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
"nie młodziutkie tylko w sam raz. te w naszym wieku są dla nas za stare" hahahahha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
bo jednak te 7-10 lat to już jest różnica. Ja jak poznałam 27 letniego faceta to czułam już u niego powagę i wiek więc myślałam, ze Wy też coś czujecie spotykając się z "gówniarą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekapisz?W
BO KURWA WSZYSCY FACECI SA IDENTYCZNI I CHCA RRZNAC SIE Z MLODYMI DUPAMI, KTÓRE MAJA JEDRNE PIERSI I CIASNA CIPE! I KTÓRE SA NAPALONE NA EKSPERYMENTY W LÓZKU!!! TERAZ WIESZ CZEMU? ROZUMIESZ JUZZZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musle ze różnica 6 lat jest ok wiekszaa różnica to juz nie bardzo pozatym znam wiele par gdzie jest taka różnica wieku i tworzą idealne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
Ja jak poznałam 27 letniego faceta to czułam już u niego powagę i wiek więc myślałam, ze Wy też coś czujecie spotykając się z "gówniarą" z naszej perspektywy takie "gówniary" są w sam raz. ani nie za gówniarskie, ani za poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
BO K**WA WSZYSCY FACECI SA IDENTYCZNI I CHCA RRZNAC SIE Z MLODYMI D**AMI, KTÓRE MAJA JEDRNE PIERSI I CIASNA CIPE! I KTÓRE SA NAPALONE NA EKSPERYMENTY W LÓZKU!!! TERAZ WIESZ CZEMU? ROZUMIESZ JUZZZ? pytanie do facetów w wieku - ten post na górze jest pisany przez kobietę 25-30 lat, którą mocno wkurwiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfrancuz1
kobieta jest wizytowka mezczyzny.a mloda,zgrabna kobieta sprawia ze facet czuje sie z tego dumny.pozatym wtulic sie w tak mlode cialko to czysta rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-30
ci, którzy koniecznie szukają młodszej, są nieudacznikami łóżkowymi, najczęściej z mikrusami w majtach. Taka młoda dziewczyna gówno jeszcze wie o seksie i gówno wymaga. Natomiast kobieta po 30-tce, ma spore wymogi i potrzeby, i taki nieudacznik, niestety, ale nie zaspokoi jej. Oni to wiedzą, dlatego nie chcąc się ośmieszać, ani doznawać upokorzenia, lecą do młodszych, niewymagających Ot, i cała prawda! hahahaha ale się wkurwiłyście :D ty wiesz jak pozbyć się konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
jak poznałam tego 27 latka to zdziwiłam się, że w ogóle się mną zainteresował ( chodzi głównie o mój wiek), ponieważ mam brata w tym samym wieku 27l lat i on od 3 lat jest żonaty, ma dziecko, buduje dom.... więc miałam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_jedna ,,
Ja mam chłopaka 5 lat młodszego, właśnie 20-latka i mogę powiedzieć, że jest 100 razy bardziej dojrzały niż większość moich rówieśników i starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wam sie podobaja tacy
faceci, bo maja kase i mieszkanie.a wam sie ruchac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytanie do facetów w wieku
Bo twój brat jest normalnym mężczyzną, a ten starszy co się tobą interesuje to taki Piotruś Pan. On nie ustatkuje się nawet do 40-stki. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
spotykając się z nim o kasie nie myślałam więc wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha kolejna wygodna sie
znalazla....... "Bo twój brat jest normalnym mężczyzną, a ten starszy co się tobą interesuje to taki Piotruś Pan. On nie ustatkuje się nawet do 40-stki. Żałosne." aha, czyli jak ktos w wieku 27 lat nie ma chaty lub nie buduje domu, to piotrus pan? ty jestes zalosna. sama sobie zarob na dom, jak taka cwana jestes:D jak sama nie zarobisz, to do 40 jak sobie kgos nie znajdziesz z chata to nikt cie nie wezmie potem:D sama dobrze wiesz, ze sie do kogos wcisniesz na chate, a sama sie nie dolozysz. ale lepiej sie do kogos wprowadzic, nie? leniwe baby:D wy jestescie zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×