Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrowerek

Czy da się kupić w miarę dobry rower za 500zł?

Polecane posty

Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrowerek

Czy da się kupić w miarę dobry rower za 500zł? Jeśli tak to jaki. To ma być rower dla młodej kobiety do jeżdżenia po lasach ale również i drogach rowerowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihhan
za 500 zł nie wiem czy dostaniesz w normalnym sklepie, natomiast w supermarkecie owszem i wcale nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijo
absolutnie nie. Moim zdaniem 1200zl to minimum, na czyms tanszym jazda nie jest ani bezpieczna, ani przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp
ja swoj kupilam za 2000 w sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrarado tooja
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf543
moja odpowiedz brzymi - za 500 zł dobry nie bedzie , ale da sie na tym jezdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf543
z tym bezpieczenstwem to nawet rower za 5 tys zł nie jest bezpieczny . JAk samochod uderzy to i tak zginiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśniczy..
na rowerze za 500zł nie uciekniesz przed gwałcicielami których w lasach pełno. Wybór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf543
ale jezeli masz 500 zł do wydanie to moze warto kupic rower uzywany ? Rower to maszyna w ktorej nic sie raczej nie psuje wiec nie ma znaczenia czy uzywany czy nowy . A uzywany bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma taki rower
taki rower to dla rencistek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrowerek
Dzięki za rady :) Nie chcę wydawać za dużo kasy, bo już taka jestem, że mi szkoda ;) Ale może jak nic nie znajdę to się zdecyduję wydać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf543
rower to taka rzecz ktora w przeciwienstwie to samochodu sie nie psuje , bo nie ma sie w nim co zepsuc . Mozesz co najwyzej przebic opone . Mozna jezdzic nawet 20 letnim rowerem bez obawy ze sie cos stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajunia
Rower za 500 zł do jeżdżenia po lasach? Nie ma takiej możliwości. W tej cenie tylko marketowe podróby, które po 2-3 wycieczkach pójdą do naprawy. Wszystkie elementy: hamulce, pedały, przerzutki są z plastiku. Do lasu potrzebujesz komponentów z aluminium i odpowiedniego roweru crossowego. Marka AUTHOR się w tym specjalizuje, zwłaszcza w damskich modelach. Przejrzyj sobie: http://www.cyklotur.com/rowery/f/author:286,e,7/ . Ewentualnie możesz poszukać jakichś używanych rowerów, ale nie wiem czy zejdą aż do 500 zł. Może na allegro coś będą mieli. Albo na tablicy szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksoh
A ja mam górala marki Romet za 1200 zł http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/gorskie-mtb/f/romet:467,e,7/ Za 500 zł to nawet jest problem by w markecie coś kupić, także raczej w tej cenie nie dostaniesz niczego godnego uwagi. Tak jak poprzednicy pisali, możesz ewentualnie poszukać czegoś używanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Stylowe rowery miejskie dla pań są na stronie sklepu Flower Bike -www.flowerbike.pl. Kupowałam tutaj rower marki Maxim i polecam. Dobra jakość za dobre pieniądze. Rowerek już jeździ...ba! Właściwie to pędzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Jak mam kupić rower, albo cokolwiek do roweru to zawsze zamawiam przez serwis www.nowakolekcjarowerow.pl . Tu mam gwarancję, że towar będzie markowy, oryginalny i w pełni sprawny, a do tego zawsze się można załapać na jakąś sensowną zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W makro ku piłam tani dobry rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj głupot że rowery się nie psują. Psuja się na potęgę. Nie warto kupować używanego grata bo na naprawy wydasz majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weer
Znajomy polecił mi sklep z częściami http://rowertour.com. Skorzystałem oczywiście, zamówiłem, przesyłka była w moment, a części super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenabryk
Za dobry rower trzeba zapłacić trochę więcej niż 500zł. Polecam zajrzeć tutaj jest duży wybór świetnych rowerów damskich http://www.bikesalon.pl/rowery-damskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×