Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paletz niezalog

To ja , Pśp , czy nadal uważacie mnie za gwiazdełe kafe ?

Polecane posty

Ja nigdy nie marudziłem w sklepach. Jak marudzić, to tylko w domu, szlochając w spódnicę mamełe :classic_cool: Luz rzeczywiście niszczy dyscyplinę. No ale co zrobić, wszystko przez Autorkę :P Nieusprawiedliwione niepójście w niedzielę do kościoła jest grzechem - spr und potw. Łamie nie tylko przykazanie Boże, ale - co gorsza - kościelne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tzo mam księdzowi powiedzieć jak nie byłam 7 lat w spowiedzi? 😭 przecież pokuty nie dostane :classic_cool: chyba że powiem ze ostatni raz byuam w spowiedzi miesiąc temu a później w wymienionych grzechach powiem że kłamałam? :o Dobry pomysł nie? :classic_cool: Pśp pierwszy post się liczy, drugiego nie biorę pod uwagę 🖐️ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie slucha peje i mysli, ze jest taka cool i wyluzowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty głupia martva tzipo, sorry, że sama jesteś sfrustrowaną ciotą, ale nie każdy ma takie podejście jak Ty i są ludzie naprawdę wyluzowani. a nie tylko pozerzy, jak mniemasz w tym swoim zakutym kaczym nieszczęśliwym zyebanym łbie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, a ty czego słuchasz? Kinder gotyku? Swoją drogą chyba lekarz ci leki zmienił. Ostatnio coś o wampirach nie pyerdolisz. Co to się stało słiti? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o kim mam pyeerdolić? O wampirach? Czekam na twoje relacje jakie teraz tereny po za Japonią podbijają twoi wampirzy bracia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiejcie sie, a gnic i tak bedziecie :)wielkie i dlugie gasiony beda wystawac wam z mordy, widzialam na zdjeciach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z was... ja bym sie bala, chyba umarlabym ze strachu ale wasza sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kotku, że ty nie będziesz gnić.... Jesteś wszak nieśmiertelna. Rentę pobierałaś zanim zus powstał i pobierać będziesz po jego upadku. Tak było na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków AVE SATAN :classic_cool: P.S. Oświećcie mnie co to są te gasiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chcialam pracowac w prosektorium i ogladalam zdjecia, flmy od kumpla. no i wykopali zwloki czlowieka, mial otarty ryj a z niego takie dlugie gasienice wylazily, aletakie dlugie to cyba sa tylko pod ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×