Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzka5390

sex kobiety z kobietą

Polecane posty

hej, jakie jest wasze zdanie na temat sexu z kobietą ? Mam faceta z ktorym jestem 3 lata, kocham go ale od jakiegos czasu chodzi mi po glowie mysl jakby to bylo z kobieta.... co sadzicie? czy sex kobiety z kobieta moze byc zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to zdrada, ale myślę, że możesz powiedzieć swojemu facetowi o swoim pragnieniu i pewnie da ci na to przyzwolenie, bo faceci są słabi i nęcą ich lesbijki. Ale powiem ci, z własnego doświadczenia, że to seks bez fajerwerków. O wiele bardziej wolę się bzykać ze swoim facetem. Chyba, że z innymi dziewczynami jest lepiej... Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys probowalam gadac o tym ze swoim chlopakiema on powiedzial ze jego by to podniecilo... tyle ze on chyba zle mnie zrozumial, wydaje mi sie ze on myslal ze ja mowie o trojkacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to zdrada. poza tym chciała byś aby twój facet robił oto z tobą i z inną kobietą na raz? możesz mu powiedzieć ale wiedz że wtedy om może zechcieć trójkąta 2k i m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś pewna znajoma powiedziala mi ze probowala i ze warto bo z kobieta sex jest bardziej delikatny i ze wrazenia sa zupelnie inne niz w przypadku sexu a facetem. i od tej pory nie moge przestac o tym myslec ;d w dodatku moj facet juz sie zorientowal bo troche niedyskretnie zaczelam go o to podpytywac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie... zapyatlam go raz czy jesli zdradzilabym go z kobieta to czy potrafilby mi to wybaczyc i ze mna dalej byc... a on na to ze tak jesli potem kochalibysmy sie we 3 ;/ a na to napewno bym sie nie zgodzila, chyba ze 2 m +k :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niee bo to byloby obrzydliwe ;/ ale chyba sami przyznacie ze sex kobiety z kobieta nie jest tak obrzydliwy jak sex faceta z facetem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mowie jakie jest moje zdanie ;d zreszta jak kiedys ogladalam film z chlopakiem, to byla scena w ktorej 2 facetow kochalo sie z jakas laska. i moj chlopak zapytal czy mi sie to podoba, powiedzialam ze tak . obrazil sie i powiedzial ze na nic takiego sie nie zgodzi bo nie jest pedalem i faceta nigdy by nie dotknal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze go zajebiscie kreci sex 2 kobiet, ale to chyba tylko wtedy jakby on takze bral w tym udzial :D a mi chodzi o jednorazowy sex z jakas kobieta, dla przekonania sie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, to zrób skok w bok, póki jesteś młoda :p I jednak szczerze, to nic ciekawego. A trójkąty 2k+m nie wychodzą, bo nie istnieje trójkąt o dwóch kątach rozwartych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no tak, trojkat 2 k+m nie wchodzi w gre ;d ja rozumeim, ze jezeli przespalabym sie z jakims innym facetem to to oznaczaloby nasz koniec. no ale kobieta to inna sprawa :D przeciez chodziloby mi tylko o doswiadczenie czegos nowego, czego jeszcze nie probowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się nad tym głębiej. Możesz też chcieć spróbować seksu z facetem, który inaczej wygląda niż twój obecny. Na tej samej zasadzie co z dziewczyną. Tak, wiem, że to się nie czuje, że to zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o zwyczajne dotykanie się, całowanie, sprawianie sobie przyjemnosci :D no chyba tego nie trzeba tlumaczyc ;d czasem nudzi mnie sex z facetem, jestem mloda i chcialabym doswiadczyc czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumei myslalam tez kiedys o tym, ze jakbym sprobowala z dziewczyna to potem chcialabym znowu czegos nowego i pewnie zdradzialbym go z jakims facetem, ktory bylby jego przeciwienstwem ;/ sadzicie ze to nienormalne z mojej strony ze podnieca mnie mysl o sexie z jakas kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jeszcze nie podjelam ;d poza tym nie wiem sama czy jakby juz co do czego przyszlo to bym nie wycofala sie . kiedys mialam mozliwosc calowania sie z dziewczyna a tego nie zrobilam pomimo ze mialam na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozbierajMnieKotku
Mnie tez podnieca mysl o seksie z kobieta i chcialabym tego sprobowac, jak bylam z fecatem powiedzialam mu to on wiedzial ze jestem bi i wcale mu to nieprzeszkadzalo ale jak zapytalam czy moge to zrobic z pewna kolezanka to powiedzial ze nie bo to tez zdrada nie kazdy sie zgodzi to jest zdrada chlopakow pociagaja lesbijki ale jesli chodzi o ich panienke na ktorej im naprawde zalezy to wydaje mi sie ze taki kochajacy chlopak by sie nie zgodzil ale warto zapytac porozmawiac z nim o tym jakie on ma zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozbierajMnieKotku
a wcześniej próbowałam też z psem. niesamowite przezycie chciałabym kiedyś spróbować tego też z koniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem o tym. i jak juz pisalam, mojego chlopaka to podnieca ale nie sadze zeby sie na to zgodzil. napewno mialby potem do mnie o to zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozbierajMnieKotku:)
no jasne niezla frajda haha zajmij sie sb podszywaczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozbierajMnieKotku:)
najlepiej ze słoniem.Tylko gdzie go znależć??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×