Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelopeeaa

palec mi wchodzi a tampon nie!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość pelopeeaa

jw....kiedy wkładam tampon bardzo mnie wszystko tam boli a palec wchodzi bez problemu....co ja źle robię? jutro wyjeżdżam i muszę to włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelopeeaa
Błagam pomóżcie....jutro jadę nad morze i muszę się nauczyć....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelopeeaa
a może przynajmniej powiecie pod jakim to kątem wkładać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozefina
spoko, opis będzie trochę obrzydliwy ale może pomocny,poczekaj chwilę aż będziesz tam dość wilgotna, żeby tampon miał lepszy poślizg, na początku jak nie miałam wprawy to stawiałam jedną nogę na brzegu sedesu, tak było mi lepiej, zacznij od najmniejszych, te ob mają taki model z siateczką na wierzchu, ona lepiej się ślizgają, jak będziesz wkładała i napotkasz na opór to spróbuj tampon skierować jakby w stronę kręgosłupa, powinno się udać, choć moja koleżanka miała tam tak wrażliwe miejsce, że nawet globulki sobie nie mogła wsadzić bez bólu, dopiero po długim czasie po rozpoczęciu współżycia było trochę lepiej, choć tamponów nigdy nie stosowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelopeeaa
no tak ale ja już jak próbuję choć centymetr włożyć to tampon mi się zatrzymuje u wejścia tak jak bym nie mogła dokładnie trafić. Pacem to czuje gdzie jest otwór i poprostu go wpycham a tampon jak wkładam to na oślep i wtedy nic mi nie wchodzi. Dodam że tampon mam mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozefina
Kiedyś były takie tampony tampax z aplikatorem, one się łatwo zakładały, ja się na nich uczyłam:-) ale teraz nie wiem czy są, jak mieszkasz w dużym mieście to zajdź do drogerii i sprawdź tampax z aplikatorem, też zacznij od mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
mnie najlepiej tampon wchodzi bez bólu na leżąco.kłade sie na plecach ,rozluźniam sie i wsuwam tampon.I tak jak ktoś napisał trzeba lekko skierować w strone kregosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelopeeaa
Mi nawet milimetr nie chce wejść bo od razu boli. A czy wkładałyscie kiedyś tak że najpierw palec i potem jakoś bokiem tampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelopeeaa
spróbowałam jeszcze raz i nie wiem jakim cudem w tą małą dziurkę ma się zmieścić tampon przecież on nie jest śliski...a wejście do pochwy jest zaledwie gruboście ołówka....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelopeeaa
tak świetny pomysł....tylko ja poważnie się pytam....jak wy wpychacie go żeby on wg wszedł trochę w to wejście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak seryjo to jak się popieści to się zmieści :classic_cool: Po co se palec do pipy wkładasz? No nie odpowiadaj, domyślam się :classic_cool: wiec wystarczy się rozluźnić a nie pchać na siłę tam gdzie Cie nie chcą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wyobraź sobie
że w ten otwór musi i penis wejsc i nim dziecko wyjść, ale dziecko to już hardcore. A tak serio to musi się zmieścić bo pochwa jest elastyczna , tylko se go nie wpychaj do cewki moczowej aaaaaaaaaa. A ponadto to przecież jak masz okres to jest tam wilgotno i jest poślizg więc nie rozumiem czemu nie możesz go włożyć.. No i próbuj tak jak mówią poprzedniczki, nie do góry tylko w stronę kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Tampaxy nadal są w sprzedaży, szukaj w sklepie kosmetycznym lub w rossmmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek Malanowski
najpierw wloz kij od szczotki albo butelke po napoju. Pozniej ci wszystko wejdie bez bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 12 lat i nie chce wejs mi mini co mam zrobic dzis na basen jade pomocy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×