Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaOlaOlaOlaOla :)

Ile dni po owulacji robilyscie test (najwczesniej) i byl pozytywny?

Polecane posty

Gość 11dni po
11dni po, kreska ledwo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaOlaOlaOla :)
Przykro mi, ale coz... nowy cykl, nowe nadzieje. Bedzie dobrze, trzymam kciuki :) U mnie jeszcze kilka dni i tez sie wszystko wyjasni. Czy moze dzis ktoras z pan chcialaby sie podzielic swoim doswiadczeniem z robieniem testu kilkanascie dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może topic powróci? Dziewczyny dopisujcie się! Ja jutro 9dpo robie ale nie wiem co wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dni po seksie. druga kreska wyszla slaba i to po czasie. po dwoch kolejnych dniach juz wyszedl pozytywny wyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja dzisiaj rano robiłam i negatywny, 11 dni po owulacji, 1 dzień przed miesiączką, choć mam nieregularne i tak na prawdę ciężko stwierdzić. Ale mam jeszcze nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni po spodziewanym okresie blada, że prawie niewidoczna, tydzień po spodziewanym okresie gruba i wyraźna dopiero. Nie ma na to reguły, za to koleżance test pokazał na 3 dni przed okresem 2 kreskę, a potem był wielki płacz bo okres przyszedł i to nawet nie spóźniony, dlatego lekarze radzą robić testy po terminie miesiączki bo po co się tak stresować potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam 10 dni po owulacji z porannego moczu i była bardzo słaba, ale jednak druga kreska. Teraz moja córeczka ma 1,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam, że nie był to super czuły test tylko normalny 25... Bodajże Bobo Test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszła blada kreska w 10dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migula92
Hej.dziewczyny.ja jestem 9 dzien po owu piersi mnie bolą,podbrzusze boli i test pozytyw druga kreska słabiutka ale jest,mam nadzieje ze sie udalo po roku starań.teraz jeszcze kupie ze 2 testy zeby potwierdzic,i w przyszlym tyg na bete. Trzymam kciuki za wszystkich starających sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis 14 dpo i negatyw ah... W pierwszej ciazy 18 dpo pozytyw,wczesniej nie robilam Druga ciaza 11 dpo pozytyw ciaza stracona Teraz od roku nie moge zajsc i jeszxze jakies cyry sie dzieja bo druga faza mi sie wydluzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedł pozytywny w dniu po "okresie/krwawieniu. 12 dni po krwawieniu 6 testów pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 dni po owu negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9222
Ja zrobilam wczoraj test - tydzien po owulacji. Wyszedl pozytywny. Druga kreska bardzo blada ale widoczna. Dzisiaj powtorzylam testem clearblue digital i wskazal 3-4 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj zrobilam test 10dpo i wyszla mi druga slabiutka kreska ale widoczna i za bardzo nie jestem pewna czy test pozytywny czy on po prostu fabrycznie tak ma ale odrazu mi ta kreseczka sie pojawila jak robilam test wiec jeszcze jestem w znaku zapytania temperatura utrzymuje sie bardzo wysoko w poniedzialek znowu powtorze ten sam test i zobacze czy tez tak wyjdzie czy moze juz bardziej widoczna bedzie to juz 12dpo wtedy i zrobie w pon beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona302018
Ja w zeszłym cyklu robiłam test równo 7 dni po owu i test wyszedł negatywnie i faktycznie w ciąże nie zaszłam. Więc w moim przypadku pokazał prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek czyli 11 dni po owulacji bede robic pink test super czuły. Nie chce czekac bo jedna ciaze stracilam i chce wiedziec jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, powiedzcie czy to jest ciąża? Czy ktoś z was tak miał? Miesiąc temu poroniłam w czwartym tygodniu. Dostałam krwawienia od 26.04 do 3.05. Wg kalendarza owulacja była 10.05. Wczoraj zrobiłam test ciazowy I wyszedł pozytywny. Bardzo widoczne kreski. Więc dzisiaj powtarzam dwa razy test i też pozytywny. Poszłam na badania krwi i bhcg = 291. Czy to jest ciaza? Tydzień po owulacji? Sama już nie wiem czy czy to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 No wszystko wskazuje na ciaze. Widocznie owulacja byla wczesniej po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo niestety hormon jeszcze po poprzedniej ciąży się utrzymuje. czego ci nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to jest możliwe? 27.05 beta spadla do 24. A wczoraj miałam 291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalja
Cześć dziewczyny, mam ciąże dwa tygodnie od owu. Beta była 290, po dwuch dniach 330. Cy to jest normalnie? Czy zawsze rośnie 66%? Czy ktoś z was tak miał? Że beta nie rosła książkowo? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze dzis ktoras z pan chcialaby sie podzielic swoim doswiadczeniem z robieniem testu kilkanascie dni po owulacji? A czym tu sie dzielić. Owulacja, sex, ok tygodnia potrzeba na wędrówki plemników jajeczek zagnieżdżenie itp itd, jak sie zagnieździło zaczyna wydzielać betę... można juz robić z krwi, na mocz trzeba poczekać kilka dni bo stężenie w moczu jest bardzo słbe, po tygodniu od zagnieżdżenia (dwa od owulacji) eśli jest ciąża to sie zabarwią dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam ciąże dwa tygodnie od owu. Beta była 290, po dwuch dniach 330. Cy to jest normalnie? Czy zawsze rośnie 66%? Czy ktoś z was tak miał? Że beta nie rosła książkowo? Proszę o odpowiedź —-ja mialam, poronilam. Powiedzieli mi że na początku ciąży beta podwaja się co 48godzin jeśli słabo rośnie może być pozamaciczna lub biochemiczna... Leż jak najwięcejłykaj kwas foliowy i czekaj na przyszły tydzien. W 5tyg powinno być juz widać jakiś cień na usg, może jeszcze nie zarodek no ale cokolwiek. W tak wczesnej ciąży nic nie zrobisz innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, powiedzcie czy to jest ciąża? Czy ktoś z was tak miał? Miesiąc temu poroniłam w czwartym tygodniu. Dostałam krwawienia od 26.04 do 3.05. Wg kalendarza owulacja była 10.05. Wczoraj zrobiłam test ciazowy I wyszedł pozytywny. Bardzo widoczne kreski. Więc dzisiaj powtarzam dwa razy test i też pozytywny. Poszłam na badania krwi i bhcg = 291. Czy to jest ciaza? Tydzień po owulacji? Sama już nie wiem czy czy to możliwe. Możliwe. Ja również owulowalam przed terminem po poronieniu. Byłam na kontroli z powodu bólu w podbrzuszu, jeszcze troche plamilam nawet, a baba mi mówi ze wszystko w porządku że to owulacja i mogę działać :-) nie odważyłam sie co prawda ale gdybym złapała tę owu byłbym na podobnym etapie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×