Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwona ważka

Jestem nieśmiała i tylko na tym tracę

Polecane posty

Gość Czerwona ważka

Omijają mnie ciekawe znajomości, mężczyźni szybko zrażają się moim pozornym chłodem lub mają za nudziarę. Nieraz spotkam kogoś interesującego, chciałabym wyjść na równą, ciepłą babkę, ale przez nieśmiałość niemal zawsze wychodzę na wyniosłą i niedostępną. Teraz oczywiście tak samo. Zauroczyłam się znajomym, który wcześniej wydawał się mną zaintresowany, ale z tego, co widzę, chyba sobie darował, skoro za każdym razem, kiedy mnie spotka, jest jakiś dziwny i przygnębiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona ważka
Inna sprawa, że z powodu tej nieśmiałości mam nieliczne grono znajomych, co tym bardziej obniża moje szanse u facetów, którzy wolą rozrywkowe, kontaktowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona ważka
Jak się przełamać? Nie chcę być tak postrzegana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego, jest noc tak nieśmiało zauważę :P Po prostu przełamać raz a porządnie :) Z tym gościem coś możesz, nawet jak kosza da to to będziesz pewniejsza siebie bo wgle dałsś radę spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mloda jestes
jeszcze sie przelamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona ważka
Mam już 23 lata, a taka wstydliwa jestem z natury. Nie wiem gdzie podziać wzrok, kiedy spogląda w moim kierunku jakiś facet. Nie umiem też rozmawiać ciekawie - przynajmniej na początku. W zasadzie to jedynie z moimi dwoma kumplami czuję się w miarę swobodnie. Ale oni są dla mnie jak bracia, stąd też nie muszę się krępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona ważka
A ten chłopak to jakiś dziwny jest - tutaj się przysiadał, tutaj zagadywał, a teraz irytuje się jak o coś zapytam. Obraził się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnelawenda
Może chodzi o coś innego? Zacznij zagadywać nie do facetów ale do dziewczyn i szukaj koleżanek. Zobaczysz że łatwo jest nawiązywać nowe znajomości to lepiej się będziesz przy facetach czuła. Niech moc będzie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zobaczysz że łatwo jest nawiązywać nowe znajomości" Kiedy to nie jest prawda. Dla jednych łatwo, dla innych nie. Dla Messiego gra w piłkę nożną to łatwizna ale to nie oznacza, że dla każdego faceta taka jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natureone
Może po prostu zacznij od rozmów internetowych, ta drogą łatwiej jest odkryć siebie, przełamać nieśmiałość, a potem w realu będziesz czuć już jakąś więź z taką osobą. Ja mogę ci polecić z takich stron np http://gochat.in - jest najnormalniejszym czatem z tych polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×