Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość I_AM_WOMAN

Hej dziewczyny, Szukacie nadal swojego księcia i wymarzonego faceta? A może już takiego spotkałyście, ale przestał się odzywać lub zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach? A może jesteście w związku i czujecie, że coś ewidentnie nie gra, ale nie wiecie co? Nie zamierzałam rozpętywać wojny damsko-męskiej, pomimo że sama byłam „ofiarą a może lepiej nazwijmy to „targetem (bo tak panowie nazywają kobietę, którą zamierzają uwieść) i utknęłam w związku z facetem moich marzeń; jak się okazało mającym drugą twarz. Po podzieleniu się z koleżankami wszystkim, czego sama się dowiedziałam o owych podrywaczach, okazało się, że nie tylko ja miałam wątpliwą przyjemność spotkać się z kimś takim! Ok, to nie wystarczyło, wolałam schować głowę w piasek, ale po natknięciu się w nowym numerze „Naj na artykuł o tej tematyce zrozumiałam, że problem jest coraz większy i dotyka coraz większą ilość kobiet, i ja się po prostu nie zgadzam, żeby ktoś wykorzystał moje koleżanki czy którąkolwiek z Was!!! Dlatego uznałyśmy z koleżanką za stosowne zająć się tą sprawą i napisać do Was ten długi post. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy tutaj pierwszy raz i jest to nasz pierwszy post, ale proszę, potraktujcie go naprawdę serio! Zawodowi uwodziciele, przeszkoleni podrywacze po kursach albo jak sami siebie nazywają gracze, artyści uwodzenia, PUA. Okej, okej, ale o co ta laska się tak burzy? O szkoły uwodzenia? Każdy ma prawo poznać sztuczki, by zdobyć swą wymarzoną połówkę, może nie każdy ma do tego predyspozycje od urodzenia, brak śmiałości itp., itd. i czemu miałby się tego nie nauczyć od profesjonalnych trenerów-podrywaczy? Już tłumaczę. Pierwsza zasada PUA ( skrót Pick Up Artist - artysta podrywu) brzmi „W uwodzeniu nie ma przegranych i wygranych. I Ty, i kobieta macie czerpać z tego satysfakcję i pozytywne emocje (zasada win-to-win)*. Fajnie, nie? Zero przegranych, oboje wygrani. Niestety, to tylko obrzydliwa hipokryzja, jaką raczą się panowie, żeby nie czuć się winnymi wykorzystywania kobiet. Jednonocne przygody (przez panów zwane ONS One Night Stand) są jak najbardziej okej, jeśli tylko obie strony są tego świadome od samego początku i obie się na to zgadzają!!! Myślicie, że ona była tego świadoma i zgodziła się na to? Opisywana w artykule w „Naj Magda poznała faceta przez Internet, po długich rozmowach zaproponował spotkanie, facet marzenie, porozumienie dusz, druga połówka jabłka gdy takiego spotkacie, włączcie sobie czerwoną lampkę. Jak to spotkanie się skończyło? Seksem. Dorośli ludzie, normalka. A cóż Magda odkryła? „Postanowiłam sprawdzić w Internecie. Laptop był włączony. BadBoy33 zostawił otwartą stronę xxx i dział „Field reports, raporty z akcji z kobietami. Nie wylogował się, więc weszłam w historię jego aktywności. I... zdębiałam. Tym razem występował jako ManKatowice33 i chwalił się przebiegiem naszej znajomości. Każdy z jej etapów nazywał angielskimi hasłami i opatrywał notami: od 1 do 10. Pierwszy wpis pojawił się po naszym wirtualnym spotkaniu: „Na warsztacie obiekt Dzikamery28. Attraction (z ang. przyciąganie) zbudowałem na osiem. Wyciągnąłem od obiektu opinię na temat jej małżeństwa (kobieta była rozwódką dopisek mój) i dzięki temu mogłem pokazać się od innej strony. Następnego dnia: „Raport (z ang. Porozumienie) oceniam na 10. Już wiem, co lubi obiekt i staram się być facetem, o jakim marzy. Ostatni wpis nosił tytuł: „Connection (z ang. Kontakt) zaliczona na 10!. Ta notka powstała tuż po seksie... Co gorsza, nie byłam jedynym obiektem opisywanym przez ManKatowice33.** Czy to było fair wobec tej kobiety? Odpowiedzcie sobie same. Tygodnie uwodzenia, aby w końcu zaliczyć kobietę i zniknąć. Gdzie tu zastosowanie zasady win to win? Czy Magda czuła satysfakcję? Magda miała szczęście, facet zostawił otwartą stronę w jej laptopie (aż tak szybko chciał się pochwalić zaliczeniem obiektu, że nie mógł wytrzymać, aż wróci do domu?), dowiedziała się o wszystkim i pozostał jej jedynie niesmak i wstyd. A ile z nas po pocałunku lub seksie zastanawia się: dlaczego on nie dzwoni? Dlaczego raz mnie odpycha, raz jest miły jak diabli? Moje drogie Panie, panowie mają trzy sposoby na kończenie z nami relacji: NC, KC lub SC czyli number close (wzięcie numeru), kiss close (pocałunek) i sex close (seks) relacja niekoniecznie musi się na tym skończyć, może będziecie miały wątpliwe szczęście zostać LTR (Long Term Relationship długotrwały związek) owych panów, ale czy naprawdę chcecie żyć z kimś, kto udawał faceta Waszych marzeń? Ile może udawać? Rok? I tak wydaje się, że to za długo. A potem odkrywacie: gdzie jest facet, w którym się zakochałam? Ano nie istnieje. Zostaje nam tylko rozczarowanie i zdobycie się na zakończenie związku, którego nie da się już posklejać. A serducho boli, bo uczuciowe z nas istoty. Ja nie mam nic przeciwko samej idei podrywania, zachęcania do śmiałości wobec kobiet, by podchodzić, starać się i próbować, by się samodoskonalić ja to świetnie rozumiem. Zapewne taka była idea założycieli polskich szkół uwodzenia (choć może był to tylko świetny pomysł na biznes), ale, do cholery, oni dają broń niejednokrotnie frustratom czy facetom, którzy chcą się na kobietach zemścić za swoje wcześniejsze niepowodzenia, czy podnieść swoje ego zaliczając kolejne panienki! Mało tego, wpaja się normalnym facetom, że to jest okej, że po co związek, po co szczerość, że „warto mieć zawsze kilka numerów telefonów na boku*** będąc w związku. To jest OK?! Dobra, dobra powiecie nie tak szybko, skoro ktoś jest tak niemądry, żeby iść do łóżka na pierwszej, drugiej, trzeciej randce, to sam jest sobie winny. Ale czy kobieta, którą bije mąż, jest sama sobie winna, bo nie umie się obronić? Czy każda z Waszych koleżanek ma się sparzyć, spotykając takiego mężczyznę (przy założeniu, że dowie się o jego chlubnym hobby), żeby się nauczyć? To coraz popularniejsze, w manipulowanie bawią się już 16- czy 17latki, jak wynika z forum o uwodzeniu, Wasze córki też mają przez to przechodzić? Ja się na to nie zgadzam, ja protestuję, mnie się to nie podoba i nie zamierzam siedzieć cicho. Chcę, żeby wszystkie kobiety się o tym dowiedziały, chcę, by świadomie i na chłodno mogły spojrzeć, czy ich wymarzony facet, który nagle zagadał do nich w tramwaju czy parku, nie zamierza ich w sobie rozkochać i zakończyć sex-closeem? Nie mam nic przeciwko jednonocnym przygodom, każdy żyje, jak chce, i nic mi do tego, ale nie zgadzam się, powtarzam, nie zgadzam się, żeby wiedza, jak manipulować kobietą, jej emocjami i jak ją wykorzystać, była uznawana za jakąś chlubę i wykorzystywana w tak podły sposób!!! Nie zauważyłam w sieci for typu: jak wydoić faceta z kasy? Podaję taki przykład, gdyż nie wiem, co dla danej kobiety byłoby celem samym w sobie, dla niektórych być może seks, ale jak życie pokazuje, jest to cel głównie dla panów i zrobią wszystko, aby go osiągnąć i nakarmić swoje ego. Chcecie być opunktowanym raportem na jakimś forum? Albo żeby strategia wylądowania z Wami w łóżku była szczegółowo omawiana? A może chcecie być tresowane jak pieski przez panów stosujących push&pull lub „chłodnik w związku? Albo przykładem, na którym trener pokaże swoim adeptom techniki i metody manipulacji? Nie? To sprawmy, żeby jak najwięcej kobiet dowiedziało się o tego typu metodach, które panowie na nas stosują!!! Bądźmy świadome i poznajmy sposoby, jak się bronić i zdemaskować zawodowych podrywaczy! Dajmy szansę normalnym facetom, z którymi będziemy mogły wejść w zdrowe, szczere związki. Nie facetom, którzy nawet, jeśli wejdą w związek to z fałszywym wizerunkiem, który wykreowali, by Was zdobyć, którzy okłamali Was nawet w fundamentalnych kwestiach jak podejście do ślubu, dzieci, a potem tresują Was w związku stosując kary i nagrody lub tzw. chłodnik, czyli ignorowanie (forma kary za przewinienie), którzy po kilku wspólnie spędzonych nocach i tygodniach znajomości powiedzą wprost „nie jesteś jedyna i albo zgadzasz się na to, albo papa, którzy dla utrzymania formy uwodziciela chodzą podrywać inne kobiety i mają kilka numerów „w razie czego, którzy uważają, że wzbudzanie niepewności i zazdrości jest dobre dla związku! Nie uważam, że sama ta idea jest zła, że nieetyczne jest uczenie facetów jak podrywać, ale to jest wiedza. Potężna wiedza i jak widać może być wykorzystywana w bardzo podły sposób! Mamy prawo wiedzieć i się bronić! Pomimo że na forach istnieją pojedyncze głosy rozsądku lansujące szczerość i rozmowę w związku, to zalewane są falą idei zaliczania panienek, manipulacji czy gloryfikowania poligamicznych związków, a także doskonaleniem technik i publikowaniem raportów, gdzie panowie prześcigają się w pomysłach i ilościach zaliczonych obiektów. Nie pozwólmy się tak traktować, niech dowiedzą się nasze koleżanki i koleżanki ich koleżanek, może chociaż kilka dziewczyn nie straci dzięki temu poczucia własnej wartości i nie będzie czuło rozgoryczenia i wstydu... * cytat z jednego z blogów o PUA **dosłowny cytat z magazynu „Naj ***wypowiedź przytoczona z forum o uwodzeniu OK, to teraz trochę wiedzy o technikach i metodach. Zapiszę tu tylko podstawy, po linki do for, blogów proszę zgłaszać się do mnie na wiadomość prywatną, nie chcę robić im kryptoreklamy i raczej nie byłoby to zgodne z regulaminem forum! Target obiekt, czyli kobieta, która będzie uwodzona HB skrót od HB czyli „hot babe, tak nazywają nas panowie i numerują od 1 do 10 czyli np. HB10 to kobieta prawie idealna (zwykle z jedynie z wyglądu); SHB „super-hot babe Opener tekst, którym facet zaczyna rozmowę z nami. Field Report sprawozdanie dla kolegów jak wyrwał laskę, czy się z nią przespał itp. ONS (One Night Stand) znajomość na jedną noc. FTOW czyli jeśli nie możesz zapomnieć o kobiecie lub jeśli czujesz że zaczynasz mieć jakieś uczucia wyższe (czyt. Zakochujesz się) to... Find Ten Other Women, czyli znajdź dziesięć innych kobiet; zwykle ta rada sprowadza się do „przeleć dziesięć innych i od razu ci się polepszy, stary!. Chłodnik czyli pan ignoruje panią. Cóż to ma na celu? On nas ignoruje, więc w naszych oczach rośnie jego wartość, a nasza spada, więc zaczynamy szukać w nim potwierdzenia swojej wartości (zabiegać, interesować się). KINO inicjowanie i eskalowanie fizycznego kontaktu. C&F styl podrywu, gdy pan udaje trochę niegrzecznego badboya, pół żartem, pół serio. NLP wiedza na temat subiektywnego doświadczania, modelu skutecznej komunikacji oraz instrumentu zmiany osobistej. Zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi (za: pl.wikipedia.org). Push&Pull czyli przyciąganie i odpychanie, metoda podrywu, zainteresowanie, by potem okazywać jego brak Negi czyli niemiłe (mogą być pozornie) stwierdzenia uderzające w poczucie wartości dziewczyny. LMR (czyli ang: Last Minute Resistance) ostatni opór przed pójściem do łóżka (spokojnie, są na to sposoby!!!). UWAGA!!! Chętnie podam linki do for, blogów i artykułów, w których wypowiadają się uwiedzione kobiety, żebyście same mogły wszystko przeczytać. Tu pytanie do administratorów czy to będzie w zgodzie z regulaminem? Nie chcę go naruszyć ani reklamować tego typu stron. Dziewczyny, noszę się z zamiarem założenia również wydarzenia na facebooku, by dotarło do jak największej liczby osób, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
(ciąg dalszy)HB skrót od HB czyli „hot babe, tak nazywają nas panowie i numerują od 1 do 10 czyli np. HB10 to kobieta prawie idealna (zwykle z jedynie z wyglądu); SHB „super-hot babe Opener tekst, którym facet zaczyna rozmowę z nami. Field Report sprawozdanie dla kolegów jak wyrwał laskę, czy się z nią przespał itp. ONS (One Night Stand) znajomość na jedną noc. FTOW czyli jeśli nie możesz zapomnieć o kobiecie lub jeśli czujesz że zaczynasz mieć jakieś uczucia wyższe (czyt. Zakochujesz się) to... Find Ten Other Women, czyli znajdź dziesięć innych kobiet; zwykle ta rada sprowadza się do „przeleć dziesięć innych i od razu ci się polepszy, stary!. Chłodnik czyli pan ignoruje panią. Cóż to ma na celu? On nas ignoruje, więc w naszych oczach rośnie jego wartość, a nasza spada, więc zaczynamy szukać w nim potwierdzenia swojej wartości (zabiegać, interesować się). KINO inicjowanie i eskalowanie fizycznego kontaktu. C&F styl podrywu, gdy pan udaje trochę niegrzecznego badboya, pół żartem, pół serio. NLP wiedza na temat subiektywnego doświadczania, modelu skutecznej komunikacji oraz instrumentu zmiany osobistej. Zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi (za: pl.wikipedia.org). Push&Pull czyli przyciąganie i odpychanie, metoda podrywu, zainteresowanie, by potem okazywać jego brak Negi czyli niemiłe (mogą być pozornie) stwierdzenia uderzające w poczucie wartości dziewczyny. LMR (czyli ang: Last Minute Resistance) ostatni opór przed pójściem do łóżka (spokojnie, są na to sposoby!!!). UWAGA!!! Chętnie podam linki do for, blogów i artykułów, w których wypowiadają się uwiedzione kobiety, żebyście same mogły wszystko przeczytać. Tu pytanie do administratorów czy to będzie w zgodzie z regulaminem? Nie chcę go naruszyć ani reklamować tego typu stron. Dziewczyny, noszę się z zamiarem założenia również wydarzenia na facebooku, by dotarło do jak największej liczby osób, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha dawny Jarek84
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUA
a co kobiety nie manipulją facetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy tutaj pierwszy raz i jest to nasz pierwszy post, ale proszę, potraktujcie go naprawdę serio!" Zapomniałyście dodać, drogie Panie, że jeśli ktoś nie przeczyta tego postu dziesięć razy i nie wyśle go do dziesięciu osób - to przerwie łańcuszek wyzwolonych, szczęśliwych i... wracających wieczorem do swojego pustego M-2 kobiet, na ktore czeka jedynie antyPUAmowski ultranowoczensy wibrator, hójnie :p wyposażony w w funkcję stop-loss? :) Może lepiej zostać "ofiarą" PUA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"HB skrót od HB czyli „hot babe, tak nazywają nas panowie i numerują od 1 do 10 czyli np. HB10 to kobieta prawie idealna (zwykle z jedynie z wyglądu)" Do takich "odkrywczych" stwierdzeń nie trzeba mistrza PUA. Wystarczy kafeteryjny... prawiczek. Nawet ze stulejką. On "wyjawi prawdę" znaną każdemu chłopakowi/facetowi, mówiącą o tym, że kobiety dzielą się na pasztety (wynik: -1 w skali 1-10) i na laski czy inne boginie (8-10 obowiązkowo). :P Czy nie dzielicie mechanicznie facetów na cioty (-1) i na ciacha(8-10)? PUA=permanent unisex of amateur :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek po kursie
byłem na takim kursie, to nie dla mnie jak się nie ma tego czegoś w sobie to żadne kursy nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie temat zaciekawił, proszę o więcej. jakiś czas temu sama założyłam temat 'techniki uwodzenia kobiet' ale gdzieś go wcięło i odszukać go nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
sama_nie_wiem_co Podaj mejla, chętnie wyślę wszystkie linki jakie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście ofiarami, ale na swoje własne życzenie.. Kobieta, która szanuje samą siebie i swoje ciało, nie wskoczy błyskawicznie żadnemu facetowi do łóżka.. Osoba odpowiedzialna zachowa także rozwagę i dystans wchodząc w nowe znajomości, nie uzewnętrzni się tylko dlatego, że facet okazał się być atrakcyjny fizycznie i rozgarnięty... Wg mnie jesteście ofiarami samych siebie i własnej rozwiązłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj naj naj Najnormalniejsza wypraszam sobie! nie jestem ofiarą żadnego pua, więc z łaski swojej nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam jak,,
" Postanowiłam sprawdzić w Internecie. Laptop był włączony. BadBoy33 zostawił otwartą stronę xxx i dział „Field reports, raporty z akcji z kobietami. Nie wylogował się, więc weszłam w historię jego aktywności. I... zdębiałam" Wyjaśnij to , jak weszłaś w jego laptop. ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
rozumiem, że nie każda kobieta pójdzie na drugiej randce do łóżka, bo sama jestem temu przeciwna. jednak jeżeli kobieta jest w związku, a jej facet ma na boku zawsze kilka nrów, chodzi po klubach żeby ćwiczyć wyrywanie panienek, wyczyta na forum poradę 'że kobietę zawsze należy trzymać w niepewności i nie mówić jej że ma cię na wyłączność'.. to chyba coś tu nie jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama_nie_wiem_co Nie czytałam Twojej wypowiedzi, w związku z czym nie masz podstaw by czuć się urażona:P Pisząc w liczbie mnogiej, miałam na myśli autorkę i przypadki opisanych przez nią kobiet. Jednakże chętnie się zagłębie i w Twoją historię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
"rozumiem, że nie każda kobieta pójdzie na drugiej randce do łóżka, bo sama jestem temu przeciwna. jednak jeżeli kobieta jest w związku, a jej facet ma na boku zawsze kilka nrów, chodzi po klubach żeby ćwiczyć wyrywanie panienek" Zazwczaj faceci ktorzy "zawodowo wyrywaja kobiety" sa singlami, nie maja kobiety na stale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj naj naj Najnormalniejsza oki, przepraszam w takim razie, że się uniosłam. napisałaś w liczbie mnogiej, a że również się wypowiadałam w tym temacie poczułam, ze piszesz to do nas wszystkich. moja historia? nudna i identyczna jak setki opisywanych tutaj - był długoletni związek z facetem a potem z dnia na dzień się skończyło. ot wszystko w tym temacie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama_nie_wiem_co Po wnikliwej analizie wszystkich (czyli aż 2:D ) Twoich postów w bieżącym temacie, które zawierają łącznie może ze dwa zdania, wyciągnęłam wnioski, że zareagowałaś w myśl przysłowia o nożycach i uderzeniu w stół:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
do postu wyzej Ja zawsze bylam nieufna co do nowo poznanych facetów. Ale do jasnej cholery, kiedys trzeba zaufac. Wiec jak Ci facet wmawia przez kilka miesiecy , ze chce z Toba byc i budowac przyszlosc, jest cudownie i myslisz, ze to TEN, to sorry, ale calujes zsie z nim czy pieścisz, to normalne. Ja tak wlasnie mialam.. Trafilam na forum ALphamale, gdzie moj byly opisywal co ze mna robił i co robi z kolejnymi.. stosowal wieskzosc technik na mnie.... a ja mu ufalam, zakochalam sie :) potem z dnia na dzien nagle mnie olał, by potem mnie rzucic jak przedmiot, bez słowa, nie odbierajac telefonow, a na koniec proponujac mi fuckin' friends. Wtedy otworzyly mi sie oczy; nie musze dodawac jak sie wtedy czulam. Było to w 2009 r, a ja do dzis mam depresję i bardzo sie zaniedbalam. Moje poczucie wlasnej wartosci wynosi zero, choc probowalam sie ratowac terapeutami i innymi. Szkoda, bo nieraz musze go spotykac w drodze na uczelnie... rowniez jest studentem. W wiekszych miastach plaga tych studentów, ktorzy stosuja PUA jest niesamowicie duza. Trzymajcie kciuki, bym wyszla z tej doliny. Jeszcze pokaze, na co mnie stac. A tym ludziom nalezy wspolczuc, bo to sa w wiekszosci chłopcy, ktorzy zostali kiedys zranieni uczuciowo. Ale dziwi mnie fakt, że skoro wiedza jak to jest czuc sie wykorzystanym i porzuconym, potem robia innym to samo... To zdarzylo mi sie w 2009, wtedy sie nie mowilo o ofiarach tego, czulam sie z tym sama.... mialam ogromna depresję. Ale wiedzialam, ze za góra 3, 4 lata w koncu ktos poruszy ten temat i przedstawi go wiekszemu gronu. Dziekuje za uwage i pozdrawiam. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama_nie_wiem_co Może miłość wygasła? Raczej nie masz podstaw by zaliczyć siebie do ofiar zawodowych podrywaczy.. W końcu ich motywem jest wyrwać i zaliczyć. Skoro Twój związek trwał ileś lat, musiała być miłość, która najprawdopodobniej wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupiaca cheerio
no nie moge, ale reklama!! :D Firma robiaca kurs chce uderzyc w cala mase prawiczkow ktorzy siedza na kafe :D Powiedzcie jeszcze ile takie cos kosztuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydtydt
Też mi się to przytrafiło ----nie tylko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się to przytrafiło Trafił Ci się dupek, który się nudził, nie rozumiem tylko Twojego stanu psychicznego - załamania. Przecież ten facet musi być zwyczajnie upośledzony, skoro stosuje takie gierki, jeśli tak jest, to tylko mu współczuć, a nie zatruwać tym sobie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
uwazam tez, ze osoby, ktore nie zostaly w taki sposob potraktowane przez PUA, nie maja prawa nas oceniac, bo tak naprawde , aby to zrozumiec, musialyby to przezyc. Najłatwiej sie ocenia kogos... nie bedac nigdy w jego sytuacji. To jest przyklad ograniczenia. Autorko tematu: bardzo chetnie wezme udzial w tym wydarzeniu na facebooku. Uwazam, ze jestes wielka i odwazna! Dzisiejszy swiat takich nie lubi, ale nie martw sie, jeszcze zostalo kilka procent ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhkhkjjjbb
brawo chrupiąca...a juz zaczynałem wątpić w inteligencję osób tu przebywających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie też na takie coś nie zg
Ja się też na takie 2 męskie świnie natknęłam.... Z pierwszym polazłam do łóżka, drugiemu się nie udało..(miał świadomość tego, że nie dam mu dupy przez najbliższe parę miesięcy, choć sam próbował zainicjować sytuację sprzyjającą kopulacji :D ) ale zaraz potem mnie zostawił, więc...? FACECI DZIELĄ SIĘ NA 3 TYPY : -CIAMAJDY-MAMINSYNKI -KURWIARZE -ALBO ZAJĘCI (tacy mnie nie interesują :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
sama_nie_wiem_co - Sprawdź skrzynkę :) Naj naj naj Najnormalniejsza - Dzięki, seks dorosłych ludzi po 4 miesiącach bycia razem (oficjalnego). Ale ja się puszczam przecież na każdym spotkaniu :) nie kumam jak - Czytaj ze zrozumieniem, koleś skorzystał z jej laptopa, zapomniał się wylogować / sprawdziła historię odwiedzanych stron. skandybnawa - Oj żebyś się nie zdziwił :) chrupiaca cheerio - Nie wiem ile takie coś kosztuje, nie jest to reklama, kafeteria jest jedynym forum stricte nie tylko dla kobiet na którym dodałam ten post. Proszę sobie wygoglować i się przekonać :) Do "też mi się to przytrafiło" - właśnie o to mi chodzi... Wierzę, że Twoje samopoczucie się poprawi. To jest prawdziwa plaga obecnie, wiem, że kobiety o tym nie mówią, bo się wstydzą. To jednak jest upokorzenie i ogromna przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Mozecie ostrzegac kobiety, ok, ale i tak madra kobieta naweyt bez ostrzezenia nie da sie podeewac takiemu niezdarnemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
Naj naj naj Najnormalniejsza - Nie życzę Ci żeby to Cię kiedykolwiek spotkało (lub kogoś z Twoich bliskich). Uważasz że jesteś bystra, mądra i na tyle inteligentna, ze nie dałabyś się uwieść - OK, ja nie będę się z Tobą kłócić, być może jest tak faktycznie, ale nie oceniaj nas, bo nas nie znasz. Łatwo mówić z punktu widzenia osoby, która tego nie doświadczyła. Tak samo jak kobiety mówią, że nie rozumieją dlaczego jakaś stała sparaliżowana gdy została zaatakowana i gadają, że jaka głupia i one by się tak nie zachowały. Może kiedyś się zakochasz i nagle bęc, okaże się że siedzisz po uszy w szambie. Ale nie życzę Ci tego, nikomu tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×