Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość I_AM_WOMAN

Hej dziewczyny, Szukacie nadal swojego księcia i wymarzonego faceta? A może już takiego spotkałyście, ale przestał się odzywać lub zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach? A może jesteście w związku i czujecie, że coś ewidentnie nie gra, ale nie wiecie co? Nie zamierzałam rozpętywać wojny damsko-męskiej, pomimo że sama byłam „ofiarą a może lepiej nazwijmy to „targetem (bo tak panowie nazywają kobietę, którą zamierzają uwieść) i utknęłam w związku z facetem moich marzeń; jak się okazało mającym drugą twarz. Po podzieleniu się z koleżankami wszystkim, czego sama się dowiedziałam o owych podrywaczach, okazało się, że nie tylko ja miałam wątpliwą przyjemność spotkać się z kimś takim! Ok, to nie wystarczyło, wolałam schować głowę w piasek, ale po natknięciu się w nowym numerze „Naj na artykuł o tej tematyce zrozumiałam, że problem jest coraz większy i dotyka coraz większą ilość kobiet, i ja się po prostu nie zgadzam, żeby ktoś wykorzystał moje koleżanki czy którąkolwiek z Was!!! Dlatego uznałyśmy z koleżanką za stosowne zająć się tą sprawą i napisać do Was ten długi post. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy tutaj pierwszy raz i jest to nasz pierwszy post, ale proszę, potraktujcie go naprawdę serio! Zawodowi uwodziciele, przeszkoleni podrywacze po kursach albo jak sami siebie nazywają gracze, artyści uwodzenia, PUA. Okej, okej, ale o co ta laska się tak burzy? O szkoły uwodzenia? Każdy ma prawo poznać sztuczki, by zdobyć swą wymarzoną połówkę, może nie każdy ma do tego predyspozycje od urodzenia, brak śmiałości itp., itd. i czemu miałby się tego nie nauczyć od profesjonalnych trenerów-podrywaczy? Już tłumaczę. Pierwsza zasada PUA ( skrót Pick Up Artist - artysta podrywu) brzmi „W uwodzeniu nie ma przegranych i wygranych. I Ty, i kobieta macie czerpać z tego satysfakcję i pozytywne emocje (zasada win-to-win)*. Fajnie, nie? Zero przegranych, oboje wygrani. Niestety, to tylko obrzydliwa hipokryzja, jaką raczą się panowie, żeby nie czuć się winnymi wykorzystywania kobiet. Jednonocne przygody (przez panów zwane ONS One Night Stand) są jak najbardziej okej, jeśli tylko obie strony są tego świadome od samego początku i obie się na to zgadzają!!! Myślicie, że ona była tego świadoma i zgodziła się na to? Opisywana w artykule w „Naj Magda poznała faceta przez Internet, po długich rozmowach zaproponował spotkanie, facet marzenie, porozumienie dusz, druga połówka jabłka gdy takiego spotkacie, włączcie sobie czerwoną lampkę. Jak to spotkanie się skończyło? Seksem. Dorośli ludzie, normalka. A cóż Magda odkryła? „Postanowiłam sprawdzić w Internecie. Laptop był włączony. BadBoy33 zostawił otwartą stronę xxx i dział „Field reports, raporty z akcji z kobietami. Nie wylogował się, więc weszłam w historię jego aktywności. I... zdębiałam. Tym razem występował jako ManKatowice33 i chwalił się przebiegiem naszej znajomości. Każdy z jej etapów nazywał angielskimi hasłami i opatrywał notami: od 1 do 10. Pierwszy wpis pojawił się po naszym wirtualnym spotkaniu: „Na warsztacie obiekt Dzikamery28. Attraction (z ang. przyciąganie) zbudowałem na osiem. Wyciągnąłem od obiektu opinię na temat jej małżeństwa (kobieta była rozwódką dopisek mój) i dzięki temu mogłem pokazać się od innej strony. Następnego dnia: „Raport (z ang. Porozumienie) oceniam na 10. Już wiem, co lubi obiekt i staram się być facetem, o jakim marzy. Ostatni wpis nosił tytuł: „Connection (z ang. Kontakt) zaliczona na 10!. Ta notka powstała tuż po seksie... Co gorsza, nie byłam jedynym obiektem opisywanym przez ManKatowice33.** Czy to było fair wobec tej kobiety? Odpowiedzcie sobie same. Tygodnie uwodzenia, aby w końcu zaliczyć kobietę i zniknąć. Gdzie tu zastosowanie zasady win to win? Czy Magda czuła satysfakcję? Magda miała szczęście, facet zostawił otwartą stronę w jej laptopie (aż tak szybko chciał się pochwalić zaliczeniem obiektu, że nie mógł wytrzymać, aż wróci do domu?), dowiedziała się o wszystkim i pozostał jej jedynie niesmak i wstyd. A ile z nas po pocałunku lub seksie zastanawia się: dlaczego on nie dzwoni? Dlaczego raz mnie odpycha, raz jest miły jak diabli? Moje drogie Panie, panowie mają trzy sposoby na kończenie z nami relacji: NC, KC lub SC czyli number close (wzięcie numeru), kiss close (pocałunek) i sex close (seks) relacja niekoniecznie musi się na tym skończyć, może będziecie miały wątpliwe szczęście zostać LTR (Long Term Relationship długotrwały związek) owych panów, ale czy naprawdę chcecie żyć z kimś, kto udawał faceta Waszych marzeń? Ile może udawać? Rok? I tak wydaje się, że to za długo. A potem odkrywacie: gdzie jest facet, w którym się zakochałam? Ano nie istnieje. Zostaje nam tylko rozczarowanie i zdobycie się na zakończenie związku, którego nie da się już posklejać. A serducho boli, bo uczuciowe z nas istoty. Ja nie mam nic przeciwko samej idei podrywania, zachęcania do śmiałości wobec kobiet, by podchodzić, starać się i próbować, by się samodoskonalić ja to świetnie rozumiem. Zapewne taka była idea założycieli polskich szkół uwodzenia (choć może był to tylko świetny pomysł na biznes), ale, do cholery, oni dają broń niejednokrotnie frustratom czy facetom, którzy chcą się na kobietach zemścić za swoje wcześniejsze niepowodzenia, czy podnieść swoje ego zaliczając kolejne panienki! Mało tego, wpaja się normalnym facetom, że to jest okej, że po co związek, po co szczerość, że „warto mieć zawsze kilka numerów telefonów na boku*** będąc w związku. To jest OK?! Dobra, dobra powiecie nie tak szybko, skoro ktoś jest tak niemądry, żeby iść do łóżka na pierwszej, drugiej, trzeciej randce, to sam jest sobie winny. Ale czy kobieta, którą bije mąż, jest sama sobie winna, bo nie umie się obronić? Czy każda z Waszych koleżanek ma się sparzyć, spotykając takiego mężczyznę (przy założeniu, że dowie się o jego chlubnym hobby), żeby się nauczyć? To coraz popularniejsze, w manipulowanie bawią się już 16- czy 17latki, jak wynika z forum o uwodzeniu, Wasze córki też mają przez to przechodzić? Ja się na to nie zgadzam, ja protestuję, mnie się to nie podoba i nie zamierzam siedzieć cicho. Chcę, żeby wszystkie kobiety się o tym dowiedziały, chcę, by świadomie i na chłodno mogły spojrzeć, czy ich wymarzony facet, który nagle zagadał do nich w tramwaju czy parku, nie zamierza ich w sobie rozkochać i zakończyć sex-closeem? Nie mam nic przeciwko jednonocnym przygodom, każdy żyje, jak chce, i nic mi do tego, ale nie zgadzam się, powtarzam, nie zgadzam się, żeby wiedza, jak manipulować kobietą, jej emocjami i jak ją wykorzystać, była uznawana za jakąś chlubę i wykorzystywana w tak podły sposób!!! Nie zauważyłam w sieci for typu: jak wydoić faceta z kasy? Podaję taki przykład, gdyż nie wiem, co dla danej kobiety byłoby celem samym w sobie, dla niektórych być może seks, ale jak życie pokazuje, jest to cel głównie dla panów i zrobią wszystko, aby go osiągnąć i nakarmić swoje ego. Chcecie być opunktowanym raportem na jakimś forum? Albo żeby strategia wylądowania z Wami w łóżku była szczegółowo omawiana? A może chcecie być tresowane jak pieski przez panów stosujących push&pull lub „chłodnik w związku? Albo przykładem, na którym trener pokaże swoim adeptom techniki i metody manipulacji? Nie? To sprawmy, żeby jak najwięcej kobiet dowiedziało się o tego typu metodach, które panowie na nas stosują!!! Bądźmy świadome i poznajmy sposoby, jak się bronić i zdemaskować zawodowych podrywaczy! Dajmy szansę normalnym facetom, z którymi będziemy mogły wejść w zdrowe, szczere związki. Nie facetom, którzy nawet, jeśli wejdą w związek to z fałszywym wizerunkiem, który wykreowali, by Was zdobyć, którzy okłamali Was nawet w fundamentalnych kwestiach jak podejście do ślubu, dzieci, a potem tresują Was w związku stosując kary i nagrody lub tzw. chłodnik, czyli ignorowanie (forma kary za przewinienie), którzy po kilku wspólnie spędzonych nocach i tygodniach znajomości powiedzą wprost „nie jesteś jedyna i albo zgadzasz się na to, albo papa, którzy dla utrzymania formy uwodziciela chodzą podrywać inne kobiety i mają kilka numerów „w razie czego, którzy uważają, że wzbudzanie niepewności i zazdrości jest dobre dla związku! Nie uważam, że sama ta idea jest zła, że nieetyczne jest uczenie facetów jak podrywać, ale to jest wiedza. Potężna wiedza i jak widać może być wykorzystywana w bardzo podły sposób! Mamy prawo wiedzieć i się bronić! Pomimo że na forach istnieją pojedyncze głosy rozsądku lansujące szczerość i rozmowę w związku, to zalewane są falą idei zaliczania panienek, manipulacji czy gloryfikowania poligamicznych związków, a także doskonaleniem technik i publikowaniem raportów, gdzie panowie prześcigają się w pomysłach i ilościach zaliczonych obiektów. Nie pozwólmy się tak traktować, niech dowiedzą się nasze koleżanki i koleżanki ich koleżanek, może chociaż kilka dziewczyn nie straci dzięki temu poczucia własnej wartości i nie będzie czuło rozgoryczenia i wstydu... * cytat z jednego z blogów o PUA **dosłowny cytat z magazynu „Naj ***wypowiedź przytoczona z forum o uwodzeniu OK, to teraz trochę wiedzy o technikach i metodach. Zapiszę tu tylko podstawy, po linki do for, blogów proszę zgłaszać się do mnie na wiadomość prywatną, nie chcę robić im kryptoreklamy i raczej nie byłoby to zgodne z regulaminem forum! Target obiekt, czyli kobieta, która będzie uwodzona HB skrót od HB czyli „hot babe, tak nazywają nas panowie i numerują od 1 do 10 czyli np. HB10 to kobieta prawie idealna (zwykle z jedynie z wyglądu); SHB „super-hot babe Opener tekst, którym facet zaczyna rozmowę z nami. Field Report sprawozdanie dla kolegów jak wyrwał laskę, czy się z nią przespał itp. ONS (One Night Stand) znajomość na jedną noc. FTOW czyli jeśli nie możesz zapomnieć o kobiecie lub jeśli czujesz że zaczynasz mieć jakieś uczucia wyższe (czyt. Zakochujesz się) to... Find Ten Other Women, czyli znajdź dziesięć innych kobiet; zwykle ta rada sprowadza się do „przeleć dziesięć innych i od razu ci się polepszy, stary!. Chłodnik czyli pan ignoruje panią. Cóż to ma na celu? On nas ignoruje, więc w naszych oczach rośnie jego wartość, a nasza spada, więc zaczynamy szukać w nim potwierdzenia swojej wartości (zabiegać, interesować się). KINO inicjowanie i eskalowanie fizycznego kontaktu. C&F styl podrywu, gdy pan udaje trochę niegrzecznego badboya, pół żartem, pół serio. NLP wiedza na temat subiektywnego doświadczania, modelu skutecznej komunikacji oraz instrumentu zmiany osobistej. Zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi (za: pl.wikipedia.org). Push&Pull czyli przyciąganie i odpychanie, metoda podrywu, zainteresowanie, by potem okazywać jego brak Negi czyli niemiłe (mogą być pozornie) stwierdzenia uderzające w poczucie wartości dziewczyny. LMR (czyli ang: Last Minute Resistance) ostatni opór przed pójściem do łóżka (spokojnie, są na to sposoby!!!). UWAGA!!! Chętnie podam linki do for, blogów i artykułów, w których wypowiadają się uwiedzione kobiety, żebyście same mogły wszystko przeczytać. Tu pytanie do administratorów czy to będzie w zgodzie z regulaminem? Nie chcę go naruszyć ani reklamować tego typu stron. Dziewczyny, noszę się z zamiarem założenia również wydarzenia na facebooku, by dotarło do jak największej liczby osób, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
(ciąg dalszy)HB skrót od HB czyli „hot babe, tak nazywają nas panowie i numerują od 1 do 10 czyli np. HB10 to kobieta prawie idealna (zwykle z jedynie z wyglądu); SHB „super-hot babe Opener tekst, którym facet zaczyna rozmowę z nami. Field Report sprawozdanie dla kolegów jak wyrwał laskę, czy się z nią przespał itp. ONS (One Night Stand) znajomość na jedną noc. FTOW czyli jeśli nie możesz zapomnieć o kobiecie lub jeśli czujesz że zaczynasz mieć jakieś uczucia wyższe (czyt. Zakochujesz się) to... Find Ten Other Women, czyli znajdź dziesięć innych kobiet; zwykle ta rada sprowadza się do „przeleć dziesięć innych i od razu ci się polepszy, stary!. Chłodnik czyli pan ignoruje panią. Cóż to ma na celu? On nas ignoruje, więc w naszych oczach rośnie jego wartość, a nasza spada, więc zaczynamy szukać w nim potwierdzenia swojej wartości (zabiegać, interesować się). KINO inicjowanie i eskalowanie fizycznego kontaktu. C&F styl podrywu, gdy pan udaje trochę niegrzecznego badboya, pół żartem, pół serio. NLP wiedza na temat subiektywnego doświadczania, modelu skutecznej komunikacji oraz instrumentu zmiany osobistej. Zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi (za: pl.wikipedia.org). Push&Pull czyli przyciąganie i odpychanie, metoda podrywu, zainteresowanie, by potem okazywać jego brak Negi czyli niemiłe (mogą być pozornie) stwierdzenia uderzające w poczucie wartości dziewczyny. LMR (czyli ang: Last Minute Resistance) ostatni opór przed pójściem do łóżka (spokojnie, są na to sposoby!!!). UWAGA!!! Chętnie podam linki do for, blogów i artykułów, w których wypowiadają się uwiedzione kobiety, żebyście same mogły wszystko przeczytać. Tu pytanie do administratorów czy to będzie w zgodzie z regulaminem? Nie chcę go naruszyć ani reklamować tego typu stron. Dziewczyny, noszę się z zamiarem założenia również wydarzenia na facebooku, by dotarło do jak największej liczby osób, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowy schemat
zastanawiam sie czy to artykuł sponsorowany czy rzeczywiście opis poranionych Pań. jakoś skłaniam sie ku pierwszemu bo wpisując anglojęzyczne słowa tutaj podawane można bezpośrednio trafić na sieciowe poradniki. Do dzieła panowie co nie macie własnych jaj by wyrwać laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
jestem jeszcze ja... - Tak, są, niestety także takie kobiety. gotowy schemat - To nie artykuł sponsorowany, ale dziękuję, że tak wysoko oceniasz moje umiejętności pisarskie :) Podałam wiele skrótów, chciałabym żeby trafiło to do jak największej ilości dziewczyn... Posty zostawiam głównie na kobiecych forach - wpisz w wyszukiwarkę, na pewno je odnajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiek 48lat
I_AM_WOMAN :D. spłoszysz mi wszystkie moje targety. w piekle Cie znajde i wyrucham. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu kilo drutu
marna reklama naciągaczy. Jak facet jest frajer to mu żadne PUA nie pomoże. Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
Wypraszam sobie reklamę, nie zamierzam ich reklamować dlatego nie podaję żadnych linków do szkół itp, według panów to pomaga, chociaż dla dobra wszystkich wolałabym żeby było to jedno wielkie oszustwo, bo budowanie związku na kłamstwie to nic dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu kilo drutu
wypierdaalaj spamerze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
Cóż za kultura wypowiedzi :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
"Do dzieła panowie co nie macie własnych jaj by wyrwać laskę. " Jakich wlasnych jaj? Przeciez oni sami wyrywaja kobiety, im nikt nie pomga. A ze maja wiedze teortyczna na temat podrywania to dobrze o nich swiadczy! To jest ich zaleta a nie wada. Nie ma sie czego wstydzic.Po co sie uczyc metoda prob i bledow i ponosic tysiac porazek jak mozna poczytac ksiazki, zastosowac sposoby innych i porazek miec o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
To tak jakby krytykowac kucharza ze gotuje wg przepisu a nie na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczescie wsrod moich
znajomyc sa "normalni faceci, majacy inne priorytety niz "zawodowe' Wyrywanie lasek. Jasne , czasem trafi sie taki podrywacz, ale go mozna wyczuc z daleka. Wszystko zalezy, w jakim towarzystwie sie obracasz. Swiat nie jest taki tragiczny , jak tu sie go przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc nie ujawnie sie
wg mnie z tych technik korzystają nieciekawi frajerzy, którzy dzięki manipulacji zyskują zainteresowanie kobiet...ale na krótko, słoma w końcu i tak z butów wyjdzie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
"To tak jakby krytykować kucharza ze gotuje wg przepisu a nie na oko" szkoda tylko że stosują te przepisy żeby 'otruć' kobietę.z wierzchu apetyczny deserek, a w środku ukazuje się zgniły frajer. :P imponują dziewczynom nie sobą a wyuczonymi schematami. to jest ich wada i powinni się tego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
imponują dziewczynom nie sobą a wyuczonymi schematami. to jest ich wada i powinni się tego wstydzić. To jesli kucharz ugotuje super danie to nie imponuje swoimi umiejetnosciami kcyharskimi tylko schemtem w postaci przepisu i ma powod do wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
już napisałam, że to przepis wykorzystany w złym celu. traktują pannę jako kolejny target, zaliczają wg schematu, a potem opisują wszystko na forum by pochwalić się przed innymi uwodzicielami. oczywiście, oni uważają to za powód do dumy, bo przecież nie ma to jak uprzedmiotowić drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
A jak kobieta uwiedzie jakiesgo przystojnego faceta, zabawi sie nim i potem sie pochwali kolezankom to wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
skandybnawa "To tak jakby krytykowac kucharza ze gotuje wg przepisu a nie na oko" Raczej przyrównałabym to do lekarza, który swoją wiedzę stosuje żeby zaszkodzić pacjentowi a nie leczyć (np. podaje złe leki, żeby pacjent dłużej chorował, częściej przychodził- więcej kasy z niego wyciągać). Ale porównanie koleżanki o deserze też trafne. Ok, są kobiety, które manipulują, chcą tylko kasy itp. Ale w Internecie NIE MA ANI JEDNEGO forum o tym jak wydoić faceta z kasy itp. Może dlatego, że większość kobiet po prostu uważa to za nieetyczne i złe wykorzystywać drugą osobę i traktować ją jak przedmiot? Nie wiem, nie ma w każdym razie takich for i mam nadzieję, że nigdy nie powstaną, nawet dla przeciwwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....aa
Daj jednego z tych podrywaczy do mnie. Szybko zrozumie jakie są jego braki i czego się jeszcze nie nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
"Ale w Internecie NIE MA ANI JEDNEGO forum o tym jak wydoić faceta z kasy itp. Może dlatego, że większość kobiet po prostu uważa to za nieetyczne i złe wykorzystywać drugą osobę i traktować ją jak przedmiot?" Nie ma takich for, bo wy kobiety macie to w naturze, umiecie to robic, nie potrzebujecie zadnych wskazowek, tak samo jak niemowlak nie potrzebuje wskazowek jak ssac mleko z cycka matki. Macie to w naturze, to wasza naturalna umiejetnosc ktora czesto wykorzystujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
skandybnawa - Rozumiem, że to jest argument na wszystko :) KOBIETY TO MAJĄ W NATURZE, jakieś badania na ten temat, artykuły w poważnej prasie, odkrycia naukowe? Czy może to tylko stereotyp albo swoje własne spostrzeżenia? Mamy to w naturze, więc teraz trzeba zrobić wojnę płci i zemścić się na nas, upodlić tak, żebyśmy nie zapomniały o naszej złej naturze i dopiero możemy spróbować komunikować się jak człowiek z człowiekiem. Wróć z tego średniowiecza do XXI wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Taka jest natura, przez wieki doilyscie facetow i nadal to robicie. Kobieta utrzymanka to jest norma, facet utrzymanek to skandal, jak to, kobieta ma utrzymacywac faceta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Dla kobiet przy wyborze partnera najwazniejsza jest kasa? Dlaczego kasa? Z prostego powodu, bo chca miec z czego doic faceta. Naukowcy nie mają wątpliwości. " Niemieccy naukowcy odkryli, że dla większości kobiet to pieniądze są głównym kryterium wyboru mężczyzny - donosi "Daily Mail". Instytut Niemieckiej Gospodarki opublikował wyniki badań, z których jednoznacznie wynika, że kobiety wybierają na swoich partnerów dobrze zarabiających mężczyzn. Dotyczy to zwłaszcza pań o wysokich dochodach. Chcą uniknąć kłótni o pieniądze i związanej tym frustracji u mężczyzn - wyjaśniają naukowcy. Podobne wyniki przyniosły badania przeprowadzone ostatnio w Wielkiej Brytanii przez London School of Economics. W sondażu 64 proc. Brytyjek stwierdziło, że mąż powinien zarabiać więcej od żony. Nawet w latach 40. uważało tak mniej kobiet. Po dekadach walki o równouprawnienie okazało się, że kobiety wolą być gospodyniami domowymi niż robić karierę - konkludują naukowcy." Jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc nie ujawnie sie
skandybnawa dupcys fleki az głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
skandybnawa, widzę, że uwziąłeś się na te pieniądze. tak samo faceci pracują, nie mają czasu dla rodziny, 'ale przecież oni chcą utrzymać rodzinę'. a tak naprawdę to tylko karmienie swojego ego dobrą posadą pod przykrywka zarabiania na dom. inni za to będąc w stałym związku chodzą na panienki, 'żeby sprawdzić swoje skille i zdobyć parę nr-ow' żeby podreperować swoje ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Wredna wilczycam my tu nie rozmawiamy o facetach tylko o kobietach i ich umiejetnosciach w dojeniu facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc nie ujawnie sie
Udawanie kogoś kim się nie jest to nie jest kucharzenie, więc nie porównuj zachowania człowieka do przepisów kucharskich. poza tym jak sie trochę poprzebywa z takim zjebem to i tak jego nudny jak flaki z olejem charakter wychodzi na jaw...wystarczy godzina i już wiadomo że wiochmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
akurat temat dotyczy NIEKTÓRYCH facetów i ich umiejętności manipulowania kobietami by się w nie 'zdoić', Ty natomiast zszedłeś na kobiety i zacząłeś mówić jakie my wszystkie niedobre, materialistki i w ogóle najlepiej nas spalić na stosie. czy w temacie jest podane, że każdy facet to PUA, manipuluje kobietami i kombinuje gdzie by tu wetknąć swojego penisa? nie, temat to tylko 'ostrzeżenie'. więc nie wiem, po co nagle ten atak na wszystkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
"Udawanie kogoś kim się nie jest to nie jest kucharzenie, więc nie porównuj zachowania człowieka do przepisów kucharskich. poza tym jak sie trochę poprzebywa z takim zj**em to i tak jego nudny jak flaki z olejem charakter wychodzi na jaw...wystarczy godzina i już wiadomo że wiochmen" Godzien to taki facet moze spedzic z Toba w lozku a nie na rozmowie.... "zaliczy Cie" i do widzenia. Jak jestes latwa to nie ma zadnego wylumaczenia(pomija jakies pigulki gwaltu). Idziesz szybko do lozka, tzn jestes latwa, to ze facet stosowal ksiazkowe spoosby to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×