Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczko90

Pozytywny test...jak zmienić swój tryb życia?

Polecane posty

Gość zapałka123
Dlaczego musiał? Źle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ja nie uwazam ze to za szybko, jestem starsza od Ciebie, w malzenstwie, i jest mi ciezej podjac decyzje o dziecku, poukladalismy sobie juz jakos zycie, nasz tryb zycia... boje sie troche mysli ze mialoby to runac... czasami mysle ze lepiej wlasnie byc wczesniej w ciazy bo pozniej to sa obawy, bo czlowiek chce to, chce tamto, bo juz sobie poukladal plan dnia mniej wiecej... odemnie ogromne gratulacje i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Aaaa, no to chciał, a nie musiał. Kurczę, zazdroszczę ci tego dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwię..:) a on ile ma lat? mieszkacie razem? ja jestem rok młodsza, mam 20 lat i w sumie to dziecko fajna sprawa, ale uważam, że poczekam jeszcze co najmniej 5 lat. Dziecko to cud i szczęście, ale ja za bardzo kocham spać do 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiev
Po pierwsze podziw, że od 1 pęknięcia prezerwatywy udało Ci się zajść w ciąże. Ja starałam się z partnerem 22 miesiące, kochając się miesiąc w miesiąc bez zabezpieczenia w same dni płodne. Ale mniejsza o to. Jesli chodzi o ciążę, to idź do lekarza teraz, wszystko Ci powie, wytłumaczy, jakie witaminy brać, zbada., a jak okaże się za wcześnie na diagnozę ciąży, każe przyjść np. za tydzień.Tak że co do witamin wszystko wyjaśni Ci lekarz. A jeść możesz normalnie to, na co masz ochotę, starając się jeść więcej zdrowych rzeczy, warzyw, owoców.Nie objadac się słodyczami, by nie przytyć za bardzo, ale ogólnie możesz jeść, co chcesz, należy odstawić tylko alkohol, surowe mięso i ryby,sery pleśniowe. Palenie lepiej odstaw, bo możesz zaszkodzić dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×