Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Neutrogena@

Co sadzicie o kosmetykach neutrogena?

Polecane posty

Gość Neutrogena@

zaczelam je stosowac i sama nie wiem uzywam toniku na pory,krem do rak,teraz kupilam piling do twarzy i maseczka 2w 1 mozna myc tym twarz jak i zostawic na kilka minut jako maske...czy te kosmetyki pomoga na moja wiecznieniedoskonala, zasypana buzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczowo...
O twarzy nie wiem, ale używam kremów do rąk i stóp i za nic w świecie ich nie zmienię. Także firma jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam od dawna, mieszkam w US, ostatnio wyszla nowa seria Neutrogena naturals, mydlo do twarzy i ciala jest niesamowite, daje prawdziwe uczucie czystosci skory i nie sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la
hej Iris, dzieki za info :) ja uzywam duzo Neutrogena ale jeszce nie mialam okazji Naturals - na pewno wyprobuje niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam kremu do rak i paznokci Neutrogena i za nic bym go nie zamienila na zaden inny. Innych kosmetykow tej firmy jeszcze nie stosowalam ale mysle nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la
no to ja napisze :) - tonic do twarzy - bardzo lagodny, bezalkoholowy - polecam - cleanser w pompce - bardzo polecam - myje nim twarz rano i wieczorem - podobny jest olay (uzywam ich na zmiane) - krem do rak - uzywalam kiedys, teraz bardzo czesto na codzien uzywam po prostu balsamu Aveeno - jest dla mnie lepszy niz kremy do rak - krem pod oczy - moze byc ALE dla mnie rewelacja jest najnowszy krem pod oczy Estee Lauder w takim brazowym sloiczku - niestety bardzo drogi wiec probuje go zastapic Neutrogena - zupelnie inny produkt ale nie narzekam w sumie :) jak bede bogata, na pewno wroce do Estee :) - nigdy nie uzywalam kremow do twarzy Neutrogena ale przygladam im sie :) pewnie niedlugo sprobuje, bo generalnie nic z Neutrogeny mnie nie zawiodlo jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Z Neutro. wyprobowalam jeszcze m.in. roz, podklad, maskare, olowek i efekt makijazu byl porownywalny z Clinique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la
iris, ja uzywam wlasnie clinique podklad - dzieki za info, wyprobuje wobec tego Neutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam podklad i inne kosmetyki z Clinique (kremy przeciwzmarszczkowe na dzien i na noc, puder, cienie do powiek, maskare, kredke do oczu) i baaaaaaaaaaaardzo NIE polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
Tonikiem CLINIQUE da sie zmyc lakier z paznokci, takze raczej odradzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
ostatnio w chicago byla promocja w macy's kup za 35$ estee a dostaniesz 6 probek za darmo . wiec kupilam szminke koloru papaja -ciekawa :) osobiscie bardzo mi sie podoba , a w prezencie dostalam krem pod oczy - dziala dziela dziela ale czyzby tak szybko hmmm , to tylko probka , originalny rozmaiar bardzo droga ok 80 $ , KREM DO TWARZY- niesamowity ,skora wyglada juz inaczej po tygodniu i znowu czy moze dzialac juz tak szybko ? ale takich efektow nie widzialam juz od dawna . w prezencie byl rowniez NIGHT REPAIR - bardzo interesujacy roztowr tylko na noc - mam skore bardzo wrazliwa ktora nie akceptuje wszystkiego , po wypryskach zostaja slady a dzieki night repair zostaly zmniejszone i wygladzone. OGOLNIE PO 2 TYGODNIACH UZYWANIA POLECAM , ZOBACZYMY JAK BEDZIE DALEJ . Dobrze ze mozna w Usa zwracaj produkty nawet otwarte jesli sie okaze ze sie jest uczulonym ,oczywiscie to wyszystko z rachunkiem i miesiac czasu na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosiaa
Stosuje kosmetyki Neutrogeny od dłuższego czasu i jestem naprawde zachwycona. Kremy bardzo dobrze nawilżają utrzymując skórę w takim stanie przez długi czas, pomadki ochronne są najlepsze jakie dotychczas miałam. Perfekcyjnie nawilża ci usta już po chwili i przydają się nie tylko w zimie ale i w każdej chwili gdy masz jakikolwiek problem z ustami.Ceny też są niewysokie a kosmetyki rewelacyjne. Polecam jak najbardziej. Jeśli chcecie mieć spory wybór i szybką dostawe możecie zamówić tu http://www.superkoszyk.pl/pol_m_NEUTROGENA-2993.html . Często są świetne promocje nie tylko na te kosmetyki. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje dla lancoma w usa mamy gratisowe pelnowymiarowe produkty za free tzw "gratisy";$)) super sprawa;)zawsze jak cos nowego wychodzi to dostajemy ten produkt do wyprobowania.Teraz bym dream tone corrector za 98$!suuuuper sprawa;) Clinique to najtanszy syf w Macy's porownywalny do np cover girl, revlon nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A I jeszcze dodam ze neutrogena jest jak Clinique ktorym zmywamy lakier albo plamy po flamastrze.drogie panie naprawde warto zainwestowac w dobry jakosciowo produkt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-to chyba tylko twoje zdanie "z lancoma" :-D Neutrogena i Clinique maja dobre i sprawdzone produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clinique to tani amerycki syf..kumpelka zmywala napisy ktore jej dzieciak zrobil na tapecie o zgrozo! Neutrogena czy ja wiem to taki drug store kosmetyk zaden luksus Bo jak cos kosztuje 5& NIE moze byc luksusowe);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja kumpela,to i sztuczne kwiatki moze nimi czyscic:-D Neutrogena i Clinique-bardzo dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy kupowlyscie juz kosmetyki ze sklepu www.drogeriauroda.co.uk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analfabetko sklepow pisze sie przez u zamkniete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-ale sklepu-nie ! Przeczytaj jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciUwa z USA
Oj wezcie dziewczyny - Clinique to syf? Przeciez syfu w Macys sie chyba nie sprzedaje? Ja osobiscie uzywam Clinique ale powiem szczerze, nie jestem znawca kosmetykow. Uzywam, bo mi pasuje - krem pod oczy "all about eyes" jest swietny wedlug mnie. Ostatnio kobieta polecila mi balsam do zmywania makijazu i tez jest super. Ale jak juz wspomnialam, ja z tych kobiet malo malujacych sie i na kosmetykach jakos specjalnie sie nie znam - ale chce miec dobry krem, dobry cleanser, krem pod oczy...Co wobec tego polecacie? Estee jest lepszy? Mnie osobiscie sie wydaje, ze to ta sama firma tylko inne logo :) A moze jakies organic kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobowalbys lancome ester Lauder jest ok;) lepszy niz Clinique dlatego tez placisz wiecej $ za lancome czy ester czy Chanel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiada zarowno Clinique jak i Neutrogena(np. bezzapachowe mydlo,krem do rak,stop,szampon) Lancome akurat niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Origins or aveda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie wogole o lancome? Jak jest z jakoscia tych produktow? Nigdy nie probowalam nic z lancome dlatego sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
lancome ma swietna kolorowke ale kosmetyki pielegnacyjne zle - wiele podrazniajcych skladnikow, nieszczelne opakowania czesto. clinique i lauder to ta sama firma, tylko clinique ma tansze opakowania, wiec mniej kosztuje ;) clinique ma okropen toniki z alkoholem, ale inne kosmetyki sa w wiekszosci dobre. zadna firma nie robi tylko dobrych lub tylko zlych kosmetykow. tutaj sobie poczytajcie profesjonalne recenzje polegajace na analzie skladnikow:www.beautypedia.com (w zakladce "all brand reviews"). od lat korzystam z tej bazy danych i cera poprawila mi sie o niebo. poza tym sapolecane kosmetyki z roznych przedzialow cenowych i czesto roznica w cenie polega na pieknym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
neutrogena ma sporo dobrych produktow do twarzy, np. seria healthy skin, ale sporo tez podrazniajacych. wiekszosc kosmetykow przeciwtradzikowych na rynku niestety dziala podrazniajaco, co tylo pogarsza sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutrogena

niestety nic nie kupię z firmy Neutrogena ponieważ testują swoje produkty na zwierzętach;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×