Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olaa6

Depresja po roztstaniu z dziewczyną

Polecane posty

Gość olaa6

Witam. Mój kuzyn ma depresję. Zaczęła się ona około 6 lat temu, lecz nic z tym nie robił. Z każdym kolejnym rokiem depresja się pogłębiała. Zaczęło się od jego pierwszego związku, lecz dziewczyna z którą był okłamywała go na każdym kroku. Jest bardzo wrażliwy, szczególnie gdy mowa jest o miłości. Z ostatnią dziewczyną był 4 lata, myślał, że to ta jedyna, ta z którą spędzi całe życie. Czasem się kłócili, lecz kłótnie w każdym związku są normalne. Lecz niestety doszło do tego, że ona go zdradziła, minęły już 4 miesiące odkąd nie są ze sobą. On bardzo jednak przeżywa to, że znowu mu się nie ułożyło, że osoba z którą tyle lat się było,która kochała potrafi zrobić coś takiego. Był u psychologa, lecz jak na razie wizyty u psychologa mu nic nie pomagają. Ma chodzić na psychoterapię, ale są terminy, które zazwyczaj są długie. Nie wiem to może mu w jakiś sposób pomóc. Często spędzam czas z kuzynem, lecz nie wiem jak mu jeszcze mogę pomóc. On nie ma chęci do niczego, ma wszystkiego dość, jest ciągle zły, smutny. Czasem nawet nie wiem czy jak jest taki zły i smutny czy lepiej z nim być czy nie ? Co mogę robić, aby mu w jakiś sposób jeszcze pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×