Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yankovic

powiem mi ktos o co chodzi??

Polecane posty

witam chciałbym abyście przeczytali kilka smsow z mojej rozmowy z dziewczyna i powiedzieli mi czy zrobiłem cos nie tak czy to moze moja kobieta jest czepialska. Bo ja już zwariowałem... Powiem tylko na wstepie ze moja mama chodzi na kurs parwajazdy i robi go w innym miescie w ktorym jest osrodek egzaminacyjny i ja do tego miasta zawoze. Jazda trwa 2 godziny wiec musze na nia czekac, wiec aby sie nie nudzic poszedlem sobie na basen. A o to nasze smsy. ONA - Co robisz? JA - Wyszedlem z basenu i przyjechalem na kanapke do baru. ONA - Fajnie chodzisz sobie na basen beze mnie :/ JA - To co miałem przez 2 godziny robić w innym miescie, a Ty nie chciałas ze mna przyjechać. Ona Jakoś nie pamietam zebys pytał. Dobra weź już nie chce się z Tobą widzieć. (pragne powiedziec ze kilka razy jej mowilem ze moze ze mna jechac jak chce - nie chciala...) Ja - No chyba sobie ze mnie zartujesz przeciez kilka razy Ci mowilem. ONA - To chyba Ty sobie ze mnie zartujesz. Dobra nie piszmy juz bo sie tylko wkurzam JA - Przeciez Ci mowielm :/ jak tak mnie sluchasz to nie miej do mnie pretensji ONA - Nie mam pretensji. Ja też pojade na basen. JA - Ok JA - A Ty co porabiasz? ONA - szykuje sie na basen JA - a z kim jedziesz? ONA - sama JA - i co Ty tam bedziesz robić sama zjezdzalnia jest nieczynna ;p ONA - Dobra jaki jestes wredny ONA - Naprawde denerwujace. Ja też bede niemiła JA - Zartowalem sobie nawet to nie bylo nie mile, nie przesadzaj Czy byłem dla niej niemiły??? Czy jest cos w tym złego ze poszedlem sobie sam na basen??? Ja mam 23 lata a ona 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
napisz koorwa prawde ze ty masz 14lat ona 12 :o co za zjeby zeby tresc sms na forum pisac i prosic o rade:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
a rozmowa na poziomie 15-to latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
a rozmowa na poziomie 15-to latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
a rozmowa na poziomie 15-to latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
a rozmowa na poziomie 15-to latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na caffe
jak dzieciaki eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na caffe
jak dzieciaki eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caramelo
Jest to wyjątkowo czepialska kobieta. Ma zły dzień i wyżywa się na Tobie. Nie pozwól sobie na coś takiego bo wejdzie Ci na głowę. Ps. Sama jestem kobietą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caramelo
Jest to wyjątkowo czepialska kobieta. Ma zły dzień i wyżywa się na Tobie. Nie pozwól sobie na coś takiego bo wejdzie Ci na głowę. Ps. Sama jestem kobietą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
kopnij w zad, królewna rozpieszczona jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
kopnij w zad królewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×