Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chrzesnicy co dac

CO DAĆ NA PREZENT 10 LATCE? LUDU POMOCY!

Polecane posty

Gość chrzesnicy co dac

Kompletnie nie wiem co może podobać się takiej dziewczynce? Czym najchętniej bawią się Wasze córki? Jeśli chodzi o cenę, nie ma znaczenia. Do 300zł mogę kupić, tylko pomysłu brakuje. Myślałam o kolczykach, ale ma już kilka par. Rodzice nie są zamożni, dziewczynka jest wychowana i będzie się cieszyć z każdej rzeczy. Podpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ma to nazwisko
Ma to być prezent na 10 urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
tak to prezent urodzinowy? Kurcze, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
nie wiem czym się bawi, bo mieszka w innym mieście. nawet nie wiem czym moze bawić sie 10 latka. Z mamą za bardzo nie mamy kontaktu. Podpowiedzcie błagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
Halo czy tu nie ma mam, które mają dzieci w wieku 10 lat? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 letniej dziewczynki .
A może encyklopedię nastolatki ? Sama taką dostałam i to był udany prezent . Jest tak o pierwszej randce,pierwszej miesiączce,pocałunku.. Rady i wskazówki . Naprawdę super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
Słodycze to jako dodatek owszem. Misiami bawią się jeszcze taie duże dzieci? Sama nie wiem. Książki nie wiem czy są chętnie czytane przez dzisiejsze dzieciaki, no ale ok już jedna propozycja jest, rozważę ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
w sumie też przemknęła mi przez myśl taka encyklopedia o dojrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 letniej dziewczynki .
oczywiscie dostałam jak byłam nastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
Macie jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 letniej dziewczynki .
A no i teraz kosmetyki under tweenty z tego co wiem są "modne" i dużo dziewczynek właśnie sobie je kupuje . ;) Oczywiście jeśli nie jest na nic uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komórkę ma?
Taką niewyszukaną, w jakimś Plaju, na kartę? W tej cenie jesteś w stanie się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata do tańczenia
albo zestaw do karaoke- ja to kupiłam 12-letniej bratanicy i była zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n n n m m m n b n
Kosmetyki czy ksiazka o dojrzewaniu dla 10-latki? chyba, ze naprawde jakas wyrosnieta z niej panna. A 10-latka to przeciez dziecko, Ja w jej wieku wlasnie zbieralam maskotki :( co za swiat :( Zegarek jej kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
zestaw karaoke rozważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
zegarek kupiłam w ubiegłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
od babci dostała taką dużą maskotkę psa jak żywy...cieszy się z niego bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n n n m m m n b n
a moze jakis ciuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
ciuch kupuję jej czasem bez okazji, wolałabym coś typowego na prezent urodzinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicy co dac
chyba macie tyle pomysłow co ja :P U mnie zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Władyka
No - można dać po prostu klasycznie lalkę Barbie, jakąś grę, lub coś do strojenia się , jakieś udawane kosmetyki etc, etc. Ja zawszę znajduję coś fajnego w sklepach AkpolBaby- internetowym lub stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś pamiętnik takie dla nastolatki, albo jakas plyte ( podpytaj rodzicow czego slucha) , albo rolki, albo malowidełka dla dzieci tzn ciepie do powiek , błyszczyki itp., może jakas gre elektronniczna dla 10 letek :) i dorzuc jakiś ciuszek . albo branzoletke sa teraz takie ze dokupuje się kolejno np. a to serduszka a to delfinka a to kwiatek i przyczepia się do tej wlasnie branzoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
Moja córka ma 9 lat, powiem Ci co lubi i co ma. Uwielbia zabawy w dom z koleżankami, ma 2 bobasy płaczące, gugające, jeden z nich pije z butelki i rusza wtedy buzią, do tych bobasów ma wózek i nosidełko. Ma mnóstwo książek, ale o dojrzewaniu żadnej, tym bardziej o pierwszych pocałunkach, bo goowno ją takie rzeczy obchodzą i jak znam dużo jej koleżanek to też nie jest to jeszcze ich temat, moja gdy widzi w tv jakieś sceny damsko-męskie to z młodszym bratem wyją fuuuuuj :P Z książek to ma dużo encyklopedii dla dzieci i innych popularnonaukowych, przydają się do szkoły, za 300zł to kupisz jej już jakiś super zestaw. Z powieści to świetne są klasyki np. opowieści z narnii lub dzieci z bullerbyn (nie pamiętam jak to się pisze) Moja córka lubi jeszcze prace plastyczne, manualne np. robienie biżuterii. Wszystkie dziewczynki w tym wieku lubią sportowe zabawy, moja to ciągle pływa w basenie, skacze na trampolinie, jeżdzi na rowerze i rolkach- za 300 zł kupisz super rolki. Jeśli twoja chrześnica telefon trzyma w szufladzie to pewnie tabletami i grami komputerowymi się nie interesuje. Poza tym dziewczyny w tym wieku zwracają dużą uwagę na szkolne sprzęty i cieszą się z lepszych rzeczy, może kup jej piękny plecak do szkoły. To tyle co wiem, a z moich obserwacji wynika, że dzieci w tym wieku mają podobne gusty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mp 4 albo słuchawki do komputera czy telefonu ale nie te za 10 zl :P tylko te za 100 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze 10 latki bawią się bobasami ? U mnie pod blokiem to już w stanikach latają.. Płaskie jak deski, ale stanik musi być założony pod szyją najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 9 lat i owszem bawi się bobasami, jej koleżanki też :) Staniki też noszą, sportowe pseudostaniki, takie jakby krótkie topy, mimo, że jeszcze piersi nie mają, ale w szatni w szkole chłopcy śmieją się z nich i dlatego to noszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
Moja córka ma 9 lat i owszem bawi się bobasami, jej koleżanki też :) Staniki też noszą, sportowe pseudostaniki, takie jakby krótkie topy, mimo, że jeszcze piersi nie mają, ale w szatni w szkole chłopcy śmieją się z nich i dlatego to noszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o sam fakt jakie te dzieci pyskate i 'dorosłe' są . Zdziwiłam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencikowa
Szczerze to watpie, by dziewczynka w tym wieku ucieszyla sie z encyklopedii. Jak mialam 10 lat to ciagle ktos mi takowe kupowal. Rodzice oczywiscie byli zachwyceni, gorzej ze mna :P Wiem, ze to moze zabrzmi dziwnie, ale ja rozwazylabym tez opcje podarowania jej oprocz jakichs slodyczy po prostu pieniedzy. Moze mala na cos zbiera i akurat bedzie mogla sobie kupic. To, ze cieszy sie z prezentow przy Tobie nie znaczy, ze w srodku nie czuje rozczarowania, choc oczywiscie niekoniecznie tak musi byc :) Pamietam, ze w jej wieku mialam szczera radoche, gdy ktos postanawial dac mi wlasnie pieniadze, no ale moze to tylko ja bylam taka materialistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×