Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hustawkowa-biedrona

Kojec czy łóżeczko turystyczne?

Polecane posty

Gość hustawkowa-biedrona

Witam, co lepiej kupić, fajny kojec czy łóżeczko turystyczne, tak, żeby sie mi dziecko nie obijało o szczebelki w łóżeczku a żeby i mozna był zabrać jako łóżko gdzieś poza dom? Zastanawiam się nad kojcem, ale może ma jakies wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagtaj
Ja mam turystyczne. bardzo sobie chwale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustawkowa-biedrona
moja cora ma 8,5 miesiaca, wiec nie wiem czy wszystkie gadżety przy turystycznym sa potrzebne jak np. przewijak, ktory pewnie wagi 10kg juz nie wytrzyma? sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupila lozeczko turystyczne i wydaje mi sie ze masz bardziej funkcjonalne bo na poczatku masz lozeczko a pozniej kojec czyli 2 w1 ja jestem mega zadowolona ze sowjego;) Duzo ladniejsze jest niz na zdjeciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustawkowa-biedrona
a mozecie jakies modele polecic lub odradzic? albo np. ktore wam sie sprawdzilo a ktore to szajs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvdhsnkxzm
ja tez mam łóżeczko turystyczne i bardzo je chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustawkowa-biedrona
ale ja moje dziecko ma osobne lozeczko a ja potrzebuje czegos do salonu zeby w tym siedziala jak ja gotuje i sie bawila bez rozlazenia po calym domu :P czasem bym to wziela jak gdzies jedziemy na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rety, znam to skads...
Zalezy do jakich celow ma ci sluzyc. Jesli do spania to turystyczne, bo w kojcach nie ma materaca, tylko cerata. Jesli do zabawy to kojec, bo ma lepsze podloze, a nie miekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustawkowa-biedrona
nie ma sluzyc do spania tylko do zabawy w ciagu dnia. do spania tylko jak bysmy go gdzies wzieli na wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że w łóżeczku jest mało miejsca, my kupiliśmy kojec firmy Berber, nie pamiętam dokładnie modelu. Kojec jest bardzo stabilny i jest w nim przestronnie, boki są całe z siatki więc dziecko widzi wszystko dookoła, np mamę w kuchni :), składa się go bardzo prosto i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Używaliśmy dość długo, nawet jak synek już chodził a potrzebowałam coś w domu zrobić to fajnie się w kojcu bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obie firmy są polskie i
No to w kojcu sobie raczej nie pospi, a w turystycznym sie nie pobawi. Kup duzy kojec i najwyzej bedziesz zabierac osobno materac na wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie bardzo chwalę rzeczy jakie Lionelo produkuje, już parę takich wyrobów typowo dla dziecka u nich zamawiałam i niczego reklamować nie trzeba było czy odsyłać. Ostatnio kojec u nich zamówiłam, na https://lionelo.com/product_category/lozeczka/ widać ten model to jest Stella dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×