Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MisiowataSanderka181818

Czy zdarzyło się wam dostać lanie?

Polecane posty

Gość MisiowataSanderka181818

Dostawaliście lanie w domu lub w łóżku. Czy nadal dostajecie (do nastolatek) jak ono wygląda. Jakieś specjalne rytułały ?? Ciekawi mnie to. ja nigdy nie dostałam lania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuj, nie masz pojęcia jakie to wspaniałe przeżycie kiedy matka wyciąga cie za włosy z łóżka kiedy śpisz i rzuca tobą o ścianę. Mówię ci żałuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszystojniacha
Ja dostaje od mojego chłopaka ;) gdy mówie że powiem o nas jego dziewczynie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam mała :D pamiętam, że mając 5 lat wymknęłam się z domu i poszłam do wujka, który mieszkał kilkaset metrów dalej i przeszłam przez bardzo ruchliwą ulicę, na której nie ma świateł i wzięłam ze sobą młodszego brata. Moja matka się wkurzyła, jak wujek do niej zadzwonił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam samochody jeżdżą szybko, bo to wieś- u mojej babci, a ta droga to jedna z krajowych. Pamiętam, że jak wracałyśmy do domu, to wiedziałam, że dostanę i schowałam się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno i drugie,,
I jedno i drugie, w domu lania gdy dostawalam zawsze mialam za zle to rodzicom i to było fatalne :o, ale aktualnie w łózku z moim facetem lubie sie tak zabawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfy
do 16 lat. wtedy byl czas zeby sie postawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i było wciry Maladie ?
Maladie oberwalas wtedy czy jednak ulaskawilas mamcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiowataSanderka181818
Kocimordka jak to wyglądało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oberwałam. Schowałam się w łóżku, ale dostałam. Lekko, bo moja mam nie umie mocno bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooooooooooooo
ja czesto w dziecinstwie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
Nie rozumiem pytania... lanie w lozku, rytualy???... chodzi ci o lanie od rodzicow, czy lanie w ramach gry wstepnej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywało czesto kiedys
ja często i gęsto do lat 16-17 ,poźniej na cale szczescie juz nie , nie jestem zwolennikiem takich metod, ewentualnie podczas seksu facet klepnie w tylek to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfop
dostałam lanie od chłopaka (skutki do dzisiaj), ale od rodziców nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dostawałam od matki lub siostry za oceny i/lub pyskowanie. Zazwyczaj pasem już od podstawówki do końca liceum . Największe lanie dostałam za palenie od siostry . Wlała mi wtedy kilkadziesiąt pasów na goly tyłek . inne lania tez się zdarzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaR
Tak dostaje od matki . Rok temu za jedynkę na półrocze dostałem pasem na goly tyłek . Bardzo bilalo wcześniej takie klania dostawali brat i siostra . Od tego momentu dostaję częściej za nieuczenie się , bałagan w pokoju, przeklinanie Mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula 1998
Tak, dostaje lanie od matki muszę położyć się na łóżku , odsłonić tyłek i otrzymuje pasy. Ostatnie lanie dostałam wczoraj za pyskowanie. było 30 pasów . Płakałam przez pół wieczoru . Teraz mam szłaban . Dostaje raz w miesiącu czasem częściej od matki albo siostry Porządne lanie dostałam po zakończeniu roku wówczas było 40 piekących pasów na goły tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaję od matki za nieposłuszeństwo i pyskowanie. Lanie odbywa się w pokoju standardowo kładę się na sofę albo krzesło muszę odsłonić tyłek i dostaję pasem grubym lub cienkim. Cienkim bardziej boli , bo tyłek mocniej piecze. Kiedyś laniem zajmował się też ojciec , ale od gimnazjum karze mnie matka. Lania mam dość często np 2 -3 razy w miesiącu , raz dostałam na gołą bardzo wtedy płakałam za pójście na dyskotekę bez pozwolenia .Dostawałam przez tydzień 20 pasow dziennie i musiałam stać ew koncie, aby przemyśleć swoje zachowania. Od tej pory zawsze pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostaję od matki pasem grubym lub cienkim , ten cienki bardziej bili i dupa mocniej piecze . Lanie dostaje leżąc na sofie lub krześle, bije mnie matka mówi dostaniesz tyle i tyle pasów . Nie mogę zasłonić tyłka , bo lanie jest liczone od początku . Po laniu piecze i boli , a ja muszę stać w koncie . Jak byłam młodsza lanie było ręką od mamy lub ojca , który zajmował się karaniem mnie do końca podstawówki . Zdarza się dość często za kłamstwo, późne powroty , przeklinanie , brak postępów w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawałam po gołej pupie ale tylko za największe przewinienia, pierwszy raz dostałam tak miesiąc przed 13 urodzinami. Razem z siostra i bratem zamiast iśc do szkoły poszliśmy nad rzeke. plan był taki że posiedzimy, poopalamy się i wrócimy do domu troche wczesniej mówiąc ze były skrócone lekcje. niestety w czasie wygłupów nad rzeką siostra wpadła do wody. nic się jej nie stało ale była cała mokra i zamoczyła sobie telefon. Wróciliśmy do domu i postanowilismy sie przyznac. powiedzielismy wszystko mamie i poszlismy do swoich pokojów. Podsłuchałam rozmowe mamy z ojcem z której wynikało że dostaniemy pasem. Ja tak strasznie bałam sie lania ze schowalam sie w łazience i postanowiłam poczekac aż ojciec pojdzie do pracy na drugą zmiane. Słyszałam jak mama nas woła do kuchni a potem jak mnie szuka. szybko sie wyjasniło gdzie jestem. Mielismy dostać kazdy po 10 pasów, słuchałam jak ojciec bije brata a pózniej siostre, Mama przyszła pod drzwi i pytała kiedy wyjde, chciała przekonac mnie bo wiedziała ze tak bedzie dla mnie lepiej. ja odpowiadałam tylko... jeszcze chwilke... jeszcze chwilke. Siedziałam tam prawie godzine, kiedy wyszłam ojca juz nie było. Myslałam ze mi sie upiecze ale kiedy wrócił, przyszedł do mnie z pasem. Dostałam swoje 10 mocnych pasów, bolało bo miałam na sobie tylko cienkie spodnie od piżamy. później zapytał dlaczego rano sie schowałam a ja niestety nie potrafiłam odpowiedziec. wyszedł na chwile po czym wrócił z kijem. kazał mi sie jeszcze raz odwrócić i sam zsunął mi spodnie razem z majtkami. dostałam około 15 bardzo mocnych kijów na moje i tak całe juz czerwone pośladki. nigdy więcej nie chowałam sie przed laniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna__
Czy zdarzało się...? W mojej młodości wyjątkami byli ci, którym się nie zdarzało. W mojej klasie może ze 2-3 osoby. A reszta znała się z bolącą pupą. Różnice dotyczyły tego czym się dostawało lania, jak mocno, czy na goło no i później - jedni wcześniej mieli to za sobą a inni później. U większości kończyło się mniej więcej na koniec podstawówki choć byli i tacy co prawie do pełnoletności obrywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swego czasu byłam w związku gdzie za przewinienia dostawalam lanie. Zaczęło się od imprezy gdzie wróciłam nad ranem a wrócić miałam do północy a do tego byłam dobrze pijana. Gdy doszłam do siebie chłopak powiedział że nie będzie tolerować takiego zachowania i że moja bezmyślność przeszła wszystkie granice. Kazał się położyć biodrami na poduszce. Oczywiście śmiałam się że tego nie zrobi a ja nie wykonam jego poleceń. To złapał mnie za rękę i podwinal koszulkę dał 3 klasy i położył w danym miejscu. Pasek wojskowy i powiedział że dostanę 20 razy. Oczywiście płacz próba ucieczki nie robiły wrażenia na nim. Zostawił mnie żebym przemyslala swoje zachowanie a gdy już się uspokoje mam przyjść do niego. Przeprosilam po wszystkim oczywiście zakaz imprez i alkoholu na długi czas. Lanie mnie nauczyło by wracać do domu o normalnych porach i nie tak pijana. Teraz mam 26 lat i brakuje mi tej męskiej ręki nade mną. Która mnie przypilnuje bym była grzeczna. Niestety on wyjechał i kontakt się urwał. Ale wrocilabym do takiego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam lanie od męża. Najpierw klapsy przez spodnie oparta o stół w pokoju. Potem kontynuacja w sypialni, tylko pupa już goła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też raz dostalam od męża. Pasem na goły tyłek. Oj kilka dni nie mogłam siedzieć w pracy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz dostalam lanie od ojca w dziecinstwie :D jednego razu chcialam zeby maz mi wlal pasem bo troche mu podpadlam, wolalam lanie niz jego dasy. zgodzil sie, wlal mi szerokim skorzanym pasem na goly tylek tak mocno ze nie moglam usiasc chyba z tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam na imie Kasia mam 16 lat wczoraj wrocilam pozno do domu i troche sie upilam macocha jak mnie zobaczyla to powiedziala ze sobie pogadamy ze dzis gdy rano wstalam kazala mi isc do pokoju kar ojciec zrobil taki pokoj maly w domu gdzie wisi gruby pasek przeznaczony do dawanie lania i stoi krzeslo i kazala mi oprzec sie o krzeslo i dostalam 5 pasow za pozne wrocenie i 10 razy za palenie papierosow . Lanie dostaje przez spodnie ale mocne . Gdy ojciec dzwonil i dowiedzial sie to powiedzial ze jak wroci w pon to mam sie przygotowac na lanie drugie i stanie w kacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chce dostac lanie od jobiety mam 19lat lanie98@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×