Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexssandrrrraaa1

Czy wasi partnerzy także oglądają się za innymi kobietami?

Polecane posty

Gość ffdfgfgfgfgfggh
epona jestes smieszna, dajesz na forum zdjecie swojej smierdzacej sraki, moze jeszcze pokaz fotę jak srasz ty durna szmato. mam nadzieje ze cie facet pusci w trabe i zostawi, albo zdradzi, bo takie glupie suki jak ty nie zaslugują na fajnego faceta. a to ze sie patrzy na wielkie cyce u obcych kobiet to juz widac, ze dlugo go nie zatrzymasz szmato i pewnie dlatego pokazujesz swoje smierdzace sraczysko zeby sie dowartosciwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexssandrrrraaa1 Ta niska samoocena z powietrza się nie wzieła. Gdyby któras kilka razy z kolei usłyszała że i tak cię nikt nie zechce to podobnie by reagowała. a to chcesz mi powiedziec że samoocena jest zalezna od tego z kim w danym momencie jestes?:classic_cool: o ja pierdykam to do niskiej samooceny dochodzi poddawanie się ocenom innych :P Wybacz tez wiele dziwnych rzeczy słyszałam z ust faceta ale żeby to wpływało na ocenianie samej siebie??:P Jedna ma ładny biust inna ładną buzie a jeszcze inna nogi po szyję :P ideałem nie bedziesz a jemu bedzie się podobać coś czego sam nie ma w otoczeniu chocby na tą chwilkę lecz jak połozy na szali to co ma od ciebie z tym co przez chwile widzi i za chwile zapomi ze widział to wybacz...... moze to głupie ale napewno nie nielogiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio stoje na plaży [czarny okular:classic_cool:] i widze faceta z pieknym kaloryferem na brzuszku patrze na mojego a po kaloryferku bojlerek został i w zyciu mi przez mysl nie przeszło abm go chciała zamienić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wsi faceci zauwazają że ubieracie kieckę dla nich. Mój facet tego nie widzi, za to u innych tak" dramatyzujesz:) Następnym razem powiedz mu tak: Kochanie wiesz miło byłoby mi jakbys mógł powiedzieć że podobam ci sie w tej sukience jestem kobietą i potrzebuję czasami byś męskim okiem ocenił mój wygląd i powiedział mi coś co sprawi że poczuję sie bardzo kobieco ... czy ty w ogóle rozmawiasz ze swoim facetem czy tylko snujesz domysły o tym jakbys chciała by on sie w danej sytuacji zachował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio stoje na plaży [czarny okular ] i widze faceta z pieknym kaloryferem na brzuszku patrze na mojego a po kaloryferku bojlerek został i w zyciu mi przez mysl nie przeszło abm go chciała zamienić " oooooo piękny przykład podała Epona U nas facetów jest podobnie ... Widzimy pewne obrazy ( ładny biust, okrągłe biodra,piekne sylwetka) ale jesli z kims jestesmy to nie oznacza że zaraz zostawimy ta nasza miłosc bo tamta jakas inna jest ładniejsza Dla nas to tylko obrazy za którymi nic nie idzie :P to tylko OBRAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła wdówka
alekssa....to że ci mówi..ze nikt cie nie zechce to inna sprawa.W takim razie zapytaj go dlaczego On jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem i wiem jakie
widzisz regresie miłość, bycie razem polega miedzy innymi na tym, że się podobamy swoim facetom w czyms tam. Np. nasz facet kocha wedkować i imponuje mu, że znamy sie na rybach i to jest dla niego najwazniejsze (wymyslam). albo jest zapalonym mysliwym i podoba mu sie we mnie to, ze ja tez. itp itd dla faceta chce byc jedyna w tym, co dla niego najwazniejsze. Jezeli on kocha sernik, to mój musi być tak zajebisty, żeby jemu smakował. Kocha oglądac kobiece ciało? moje ma mu to zapewnic. Jak nie - to czesc, nie bede z kims, kim musze sie dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusiaa
Mój mąż też się ogląda za innymi babkami i tak jak ty wkurza mnie to! Dla tego zawsze dobrze wyglądam, makijaż naturalny, ładny ciuszek, dobry perfum i lecę z dziećmi na spacer :) no i z mężem aby inni się oglądali za mną i żebym czuła się dobrze a i mąż to zauważa że inni się oglądają hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem i wiem jakie
i tak samo z innymi sferami zycia - interesuje sie historia najnowsza balkanów - musze wiedziec o tym jak najwiecej, zeby mnie nikt w rozmowie nie zagiął. lubie spiewać - dokształcam sie w tym, żeby byc najlepsza - jeśli nie idzie mi to - rezygnuje! nie bede robic posmiewiska z siebie, jak sie nie nadaje - to tego nie robie, nie we wszystkim trzeba byc super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem i wiem jakie widzisz regresie miłość, bycie razem polega miedzy innymi na tym, że się podobamy swoim facetom w czyms tam. Np. nasz facet kocha wedkować i imponuje mu, że znamy sie na rybach i to jest dla niego najwazniejsze (wymyslam). albo jest zapalonym mysliwym i podoba mu sie we mnie to, ze ja tez. itp itd dla faceta chce byc jedyna w tym, co dla niego najwazniejsze. Jezeli on kocha sernik, to mój musi być tak zaj**isty, żeby jemu smakował. Kocha oglądac kobiece ciało? moje ma mu to zapewnic. Jak nie - to czesc, nie bede z kims, kim musze sie dzielić. a jak posmakuje sernik mojej kolezanki i powie że jest zajebisty to ja mam sie z nim rozwieśc?:classic_cool: Boszzzzz. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolerrolowany.
Dlaczego ma byc z paczkiem jak moze miec eklerke ? Facet na kazdym kroku pokazuje swojej dziewczynie ze nie jet wystarczajaco ladna by mu sie podbac , za to kazda inna jest godna jego spojrzenia. Chlop jest desperatem , jest z toba bo na eklerke go nie stac. Taka prawda. To sie nigdy nie zmieni. No chyba ze odejdziesz. Eklerka nie jest dla wszystkich ,dlatego facet moze ja ogladac tylko przez szybe. Bedzie jadl paczka bo lepsze to niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy moj sie oglada za innymi kobietami ,bo ja w tym czasie mam glowe odwrocona ogladajac innych facetow,wiec nie widze na co on patrzy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszkaz
Napisz lepiej jak ten twoj wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolerrolowany. Dlaczego ma byc z paczkiem jak moze miec eklerke ? a jak ma eklerkę czasem wyskoczy nba pączka?:classic_cool: wszystko sie moze w życiu przejesc :) aleksandra poczekaj kilka lat dostanie brzucha wyłysieje zdziadzieje i sama zobaczysz jak bedą ci oczka latać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto tak jest,ze faceci sie odwracaja ale tak na dobra sprawe to naturalny odruch w granicach zdrowego rozsadku oczywiscie. My sie ogladamy za czyms co przykuwa nasza uwagę sukienka, ekstra fura, jakiś super gość.Nie oszukujmy sie ale my kobiety mimo,ze nie jestesmy zainteresowane to takze ogladamy sie za innymi facetami z czystej ciekawosci tak samo jest z mezczyznami. Ja zapytalam kiedys mojego mezczyzne dlaczego to robi. Odpowiedzial mi ,ze zwyczajnie sie przygladal od tak jak na kazda inna osobe czy rzecz powiewaz to wszystko znajduje sie w zasiegu naszego najblizeszego pola widzenia. A my kobiecinki z doza zazdrosci potrafimy zobaczyc rozne rzeczy a najczesciej te ktore same sobie w glowie zaafirmujemy :) Mysle,ze powinnas faceta docisnac do muru i wprost powiedziec mu "Stop kolego boli mnie to nie podoba mi sie to mowisz,ze mnie kochasz a jednak tego nie czuje.. nie wydaje ci sie,ze za malo sie starasz? Czuje sie niezauwazana. Zmien cos, zrob cos z tym bo mi to wadzi. :) wtedy mozesz zaczac troche bardziej dbac o siebie i taka atrakcyjnosc na sile niech przez ciebie przemawia doceni moze to facet kiedy zauwazy,ze usmiechasz sie do sprzedawcy kiedy ktos z usmiechem uprzejme przepusci Cie w drzwiach gdzies a Ty zalotnie odpowiesz dziekuje.. On musi poczuc sie tak samo zagrozony jak Ty Kochanie! Bo to jest ta regula,ze jak tracimy to boli i chcemy miec tego wiecej niz przedtem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
improwizatorka racja róznica polega na prostej przyczynie :) my kobiety mamy duzą podzielnosc uwagi i szerokie pole widzenia wypatrzymy przystojniaka bez potrzeby odwracania się i rozglądania :) faceci mają mniej podzielną uwagę i tunelowe widzenie dlatego widzac laskę muszą okrecac głowe na zawiasach :classic_cool: tak naprawde zawsze kazde z nas przygląda sie jesli w naszym polu widzenia pojawia sie atrakcyjny osobnik płci przeciwnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
Mam 40 lat a one ma 30 może to mnie też martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
ja mam 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili vanili345
Epona, jakby mój mąż spróbował "sernik" mojej koleżanki to raczej bym się rozwiodła ;););) A tak serio to chyba nie chodzi o to w tej rozmowie, że się oglądają tylko w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili vanili345 Epona, jakby mój mąż spróbował "sernik" mojej koleżanki to raczej bym się rozwiodła :D:D:D:D i jeszcze zamruczał "hmmmm jaki serowo cebulowy smak" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili vanili345
;););) ...lub, ale miałem dziś ochotę na serek wiejski! O fuuuuuu....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze szczypiorkiem czy bez?:classic_cool: oo matko temat schodzi na psy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1 bo za stara
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla faceta chce byc jedyna w tym, co dla niego najwazniejsze. Jezeli on kocha sernik, to mój musi być tak zaj**isty, żeby jemu smakował." Ok ale to nie oznacza że nie może spróbowac sobie jabłecznika koleżanki :P Jesli ten facet jest z tobą to gwrantuje ci że twoje ciało mu sie podoba i kocha je jak żadne inne a to że spojrzy na inne nie oznacza nic. kobiety sa tak skonstruowane że widza wszędzie zdrady że czują sie gorsze jak facet patrzy na inną ale tak jak mówiłęm wczesniej, wystarczy poznac myślenie i psychikę faceta a wszystkie problemy rodzaju 'zakompleksionego myślenia" miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
rozumiem i wiem jakie --> rozumiem co masz na mysli, mysle dosyc podobnie (niestety). Dowiedzialam sie od mojego faceta, ze najbardziej podobaja mu sie blondynki :) Nie musze dodawac, ze jestem szatynka :) Bardzo mnie to zabolalo, on tlumaczy, ze nie ma to nic wspolnego ze mna ale... niesmak pozostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
Moze uzupelnie moja wypowiedz - moim pierwszym impulsem bylo: zafarbuje sobie wlosy. Ale wiem, ze po pierwsze: nie do twarzy mi bedzie, a po drugie: po prostu nie che. No i co? Czuje sie jak towar drugiej kategorii. Wolalabym nie wiedziec o tym, mogl swoje preferencje zachowac dla siebie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
Regres - no tak, wzielam sobie do serca ta pierdole :) A to dlatego, ze wolalabym sie pociac, niz walnac mojemu kochanemu mezczyznie tekst w stylu: "kochanie, zawsze chcialam cos innego, no ale mam tylko Ciebie. Ale spoko, jak sie nie ma co sie lubi..." :) Milo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolalabym nie wiedziec o tym, mogl swoje preferencje zachowac dla siebie po prostu..." i następna która z faceta chce zrobic kobietę :) to nie wiesz koleżanko że my faceci nie owijamy w bawełnę pewnych spraw i mówimy co nam lezy na sercu To że lubi blodnynki nie ozncza ze nie może kochac brunetki czy szatynki:) jest szczery,doceń to i najważniejsze nie traktuj wszystkiego na serio i jako osobistych "wstrzyków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×