Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaczarna27joanna

o co mu chodzi????????

Polecane posty

Gość małaczarna27joanna

Proszę o pomoc i obektywne spojrzenie na sprawe. mam fajnego kolegę z pracy którego bardzo lubie ale tylko jako kolegę. facet jest młody ma 24 lata , ja mam 28.wydaje mie sie żę zachowuje sie troche dziwnie. zawsze jest w pobliżu, ciągle mi sie przygląda , nieraz probował niby żartem mnie dotykac jakoś dwuznacznie, prawi mi komplementy na temat urody, czasem mówi coś dwuznacznego. Pisze do mnie smsy i w nich jest trochę bardziej odważny.Zapytany jednak wprost twierdzi że nie jest zainteresowany. Wiec pytam o co mu chodzi??? bo normalny kolega raczej tak sie nie zachowuje -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgtruyrvb
mam "podobnego " kolege i jednak okazał się mną zainteresowany...tyle , ze ja wole jego znajomego, ot takie życie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha facet jest wyraźnie zainteresowany ale wstydzi się do tego przyznać :) Uważaj jednak aby nie było to tylko zainteresowanie typowo fizyczne łatwo się w taki coś zaplątać a trudno to przerwać... wiem z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest zainteresowany i brakuje mu odwagi by sie przyznac. jesli nie traktuje Cie jako obiekt uczuc to moze jako obiekt seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna27joanna
chodzi o to że ja mam męża i nie ejstem zainteresowana nim w ten sposób poprostu lubie go bardzo i tyle. sam mów że ma zasady i za mężatki sie nie bierze a pomimo to zachowuje sie jak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizona dreem
Znam takiego co tez tak mowil ze za mezatki sie nie bierze choc mu jedna proponowala sex .... ale stwierdzil ze nie bedzie tym 3. Efekt bab sie rozeszla z mezem dla niego jest starsza 10 lat i sa od 5 m-c malzenstwem. Ona ma 2 dzieci 12,14 letnich a on prawie wiekowo jak brat dla nich.... cuz ludzie czasem dla DUPY piepsza sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×