Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy warszawski on

znalazlem sposob na materialsitki. tylko co teraz zrobic?

Polecane posty

Gość anonimowy warszawski on

zarabiam 6500 na rękę, jestem po studiach, mówią, że jestem przystojny. niestety mialem dość nachalnych dziewczyn, którym widać było , że zależało tylko na pieniądzach. dziwiłem się dlaczego moi koledzy ze studiow maja normalne dziewczyny, żony i dzieci a ja jestem otoczony, jak wy to mówicie "lalkami" "blacharami" "materialistkami". w końcu wpadlem na pewien pomysl. na umowione randki zamiast audi a6 jezdzilem starą corsą mojego kolegi, zamiast do jakichs restauracji brałem je na spacer lub do pizzerii. randki trwały od 15 minut do 2 godzin. zawsze były pytania gdzie to audi, które mam na zdjęciach na facebooku, czy mieszkam w tym dużym domu. ściemniałem, że ja tam tylko pracuję, a audi i dom są szefa. mina im rzedła, spieszylo im sie do domu, niektore wyzywaly mnie od nieudacznikow. :o mialem czarno na bialym, jaka wartoscia mnie mierzyly:o kiedy byłem w jednym z pubow z kolegą w oko wpadla mi jedna kelnerka, umowilem sie z nia, przyjechalem ta corsa poszlismy na specer i na pizze. to byla najlepsza randka w moim zyciu. nikt nei zwracal uwgai na pieniadze, czym jezdze itd. teraz z Magda spotykam sie stale, tylko ona nadal mysli ze jezdze ta corsa, ze zarabiam 1500 i nie moge jej zaprosic do domu bo mieszkam w kawalerce z kolega:o jak jej powiedziec teraz prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg36
myslisz, że wszystkie leca na kasę? i że te 6500 tys. to nie wiadomo co jest? ja zarabiam więcej, tylko że na szczęscie nie tylko kasa sie składa i nie mierze ludzi taka miara jak Ty bo to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
mierzysz swoja miarą gdzie Ty wynajdujesz te panny? nie zweryfikowałes przed spotkaniem kim są? Twoja wina. I moze one z randek uciekały poniewaz byles sztuczny i nielegancki skoro spotkania dotyczyly wlasciwie tylko tego czy masz pieniadze lub nie. Trudno mi uwierzyc ze są takie kobiety, a moze Ty gustujesz w niewyksztaconych blacharach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy warszawski on
Trochę chyba tak, one z takim zaangażowaniem opierdalają mi gałę w aucie gdy je do domu odwożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalaolalalaoaalaa
hahahahahahahahaha ja pierdole ale ściema:D padłam. Jaki kierunek skończyłeś i gdzie pracujesz?:) Wymyśliłeś sobie pościk żeby podnieść swoje ego :) Ja mam faceta który jeździ czinko czento na gaz, ja mam lepszy samochód i go kocham nad życie człowieku świat to nie tylko materialistki i blachary :) idiota!!!! mam mnóstwqo koleżanek które są z biednymi facetami palancie, ściema, ściema, ściema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy warszawski on
Ty wyżej, z nieudaczniekiem zamiast faceta, wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę umieściłeś na FB zdjęcia z samochodem i domem? Chwalisz sie a potem się dziwisz, że materialistki leca jak muchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direction to perfection
w kraju niby kryzys i bezrobocie, a tu sie okazuje, ze kazdy zarabia 6500 do lapy i wzwyz XD zazdroszcze problemow i samooceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
gdzie to audi, które mam na zdjęciach na facebooku, czy mieszkam w tym dużym domu Naprawdę masz konto na fc i naprawdę umieściłeś fotki na tle auta i domu???? Buahahahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05y939y5ybvjj
hej a co robisz, ze zarabiasz tak duzo? bo potrzebuje podpowiedzi, jak ustawic swoja przyszlosc, zebytez miec kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na miejscu tych dziewczyn pomyślałabym, że na facebooku umieszczasz zdjęcia luksusowych samochodów, a w rzeczywistości jeździsz zwyczajnym autem, co oznaczać może, że jest kłamcą :-) Mój mąż zarabia mniej od Ciebie, ale czy 6 tys. to naprawdę tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05y939y5ybvjj
hehe to teraz zaaw sie w ksiecia, co uwiodl kopciuszka :) tylko w troche innej kolejnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha to jest jakiś pajac :) moja kuzynka ma doktorat i zarabia 4 tysiące nie wiem co to Za studia i praca jeszcze w polsce :) pewnie zarządzanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sposób na blachary, ale teraz zapędziłeś się w kozi róg... Powiedz jej prawdę, przecież całe życie nie będziesz sie ukrywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na warszawskie warunki
pensja raczej mizerna:O więc to prowo jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość it must be provo...
:D :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
nie odróżniłabym corsy od opla czy co tam masz,nie każda dziewczyna zna się na autach,może ona też nie zwróci uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345u473490
wstawil zdjecia z autem i domem:ddom zapewne rodzicow co? hehehehehehe jaka wiocha ja pierdole:Dsam jestespusty tojak mozesz trafic na wartosciowa dziewczyne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie odróżniłabym corsy od opla" Corsa to właśnie jeden z modeli Opla :D ;) (i nie jestem blacharą, sama jeżdżę Corsą ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na kawie z facetem który nie ma samochodu,nie ma pracy, ale za to ma mózg, i to w odpowiednim miejscu... którym mnie oczarował:) pewnie was to nie obchodzi ale to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omega23456
heheh 6500. To nawet nie jest 2tys euro,kolego bogaty to ty nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdfdfdfdfdf
a ja bym nie chciala takiego zlodzieja jak ty, wole wlasnie kogos kto uczuciwie zarabia te 1500 zl, niz takiego co kradnie, albo pierdzi w stolek na posadce zalatwionej przez tatusia, i za NIC bierze 5 tys, brzydzą mnie tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rote malve
wiesz, że podobne przyciąga podobne? musisz być strasznie denny, że takie wywłoki ciągną do ciebie jak muchy do gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet
jakaś tam olalaolalalaoaalaa pisze że jej chłopak ma gorszy samochód od niej heh mówisz że nie wszystkie laski to materialistki... coś ci się pomyliło, to że ty mówisz nie jesteś to nie znaczy że nie jesteś... :) otóż każda laska jest materialistką ale brzydale i chodzące drewna spuszczają z tonu żeby nie być samemu całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erqewrqwerqwreq
6500 to jest gowienko synku, zarabiam ponad 12 tys na miesiac i tez jestem przystojny za te twoje pieniazki to mozna najwyzej biedowac a materialistki leca na takich co zarabiaj przynajmniej tyle co ja, rucham je jak tanie dziwki a wiaze sie z kobietami, ktore pochodza z moich kregow socjalnych ( podobne stanowiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84ww
wszyscy gówno zarabiacie pewnie nawet nie 2 tys.kazdy taki kozak przed ekranem.audi a6 to ma byc super fura? takie to ja na światłach odstawiam swoją 20 letnią beemką na gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,takie to ja na światłach odstawiam swoją 20 letnią beemką na gaz" heheheh a ja moją zdezelowaną tigrą:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kurwa nie zamieniłabym mojego rzęcha na żaden inny samochód, bo taki zajebisty mam sentyment. I tyle wspomnień z mojej studenckiej pensji to chyba nikt nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
wymyślone to wszystko ale .. przynajmniej się postarał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooho
moze nie tymi 6 500 tys, ale gdybym dowierdziala sie ze chlopak zarabia duzo wiecej nei obrazilabym sie ':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×