Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daaaas

pieczenie pochwy i zapalenie pecherza

Polecane posty

Gość daaaas

Od ponad tygodnia męczy mnie zapalenie pęcherza. Często je mam więc nie przejełam się za bardzo, jak zwykle wziełam furagin,ale tym razem mimo tygodniowej kuracji tylko łagodził obiawy,ale nie leczył do końca. Poza tym dwa razy odbywałam stosunek w tym czasie i za każdym razem był bolesny i mimo tego,że seks trwał przez ten ból może z 10 minut to potem wszystko dochodziło do siebie conajmniej pół godziny, odczuwałam pieczenie pochwy i miałam wrażenie jakby była spuchnięta od środka. Pomyślałam,że to jakaś infekcja więc wziełam Flumycon 200g i po 3 dniach ponownie,ale niestety nie pomogło ;( czy ktoś wie co to może być i co jest tego przyczyną? Myślicie,że te obiawy to od zapalenie pęcherza i wystarczy udać się do lekarza ogólnego czy konieczny jest ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotrimazolum sprobuj. mi zawsze pomaga. a i oprocz tego myj sie zelem do hig intymej (polecam ziaja) i rob nasiadowmi z rumianku. ja czesto mam infekcje a u gina nie bylam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaas
dzieki za rade ;) jak narazie robilam nasiadowki,ale tylko w goracej wodzie bez dodatkow :P dostalam teraz nowy antybiotyk ciphin, mam nadzieje,ze to pieczenie po stosunku jest wywolane zapaleniem pecherza i przejdzie po tym antybiotyku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja czesto mam infekcje a u gina nie bylam nigdy" Właśnie dlatego masz je często, bo ich nie leczysz tylko łagodzisz objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaas
antybiotyk, ktory dostalas jest na zakazenia ukladu moczowo-pułciowego wiec mozliwe,ze tak czy tak zadziala nawet jezeli ta infekcja nie jest wywolana przez pecherz. jezeli po 5 dniowej kuracji nie minie to pojdz do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja "ja czesto mam infekcje a u gina nie bylam nigdy" Właśnie dlatego masz je często, bo ich nie leczysz tylko łagodzisz objawy. - wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżtak miałam
wiesz idz do ginekologa lepiej w moim przypadku było tak: w kwietniu złapało mnie potworne zapalenie pęcherza - wyladowałam na pogotowiu bo w ogóle już nie mogłam sie wysiusiać. Dostałam antybiotyk i przeszło zapalenie pęcherza. Czułam jednak że tam na dole nadal nie jest ok, poszłam do ginekologa. Okazało się, że złapałam jakąś potworną grzybice. Najpierw dostałam 20 globulek do aplikacji Po wybraniu byłam na kontroli, okazało się że nadal nie jest ok - miałam żółte upławy i dostałam ponownie 15 globulek dopochwowych. Wybrałam je i teraz czekam na okres ale coś mi się wydaje że nadal nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia211
ja mam podobny problem, bo ostatnio dostałam chyba zapalenie cewki moczowej po stosunku. objawy mam takie, że szczypie i kłuje podczas sikania. czy jakoś mogę się wyleczyć domowymi sposobami, czy koniecznie trzeba na to brać cos na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelhadndra
z domowych sposobów to ja polecam ciepły termofor, dużo wody do picia, najlepiej z cytryną, a do tego jakieś kapsułki z żurawiną, np. Prouro. a jak nie przejdzie to wizyta u lekarza by była wskazana :) no i pamiętaj, żeby się wysiusiać po stosunku, bo to wypłukuje bakterie z pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,lekarze to konowały,niestety w posiewie nie wychodzą wszystkie rzeczy o czym mało który lekarz mówi. Trzeba zrobić szersze badania by wykluczyć:chlamydię,realizację,mykoplazmę i rzeżączkę. Zacznijcie czytać na ten temat i zróbcie badania. Ja praktycznie od x lat zaczęłam chodzić z gotową diagnozą bo oni w ogóle się nie dokształcają i na wszystko chcą zapisywać globulki na grzybicę- tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolaa
Doskonale wiem jak uciążliwa jest ta dolegliwość, próbowałam wielu leków, ale szczerze przyznam Wam, że po przeczytaniu artykułu http://zdrowypecherz.expert/domowe-porady-zapalenie-pecherza/ spróbowałam trochę domowych sposobów i pieczenie pochwy przeminęło razem z zapaleniem pęcherza niestety czasem to jeszcze do mnie wraca, ale przynajmniej wiem jak sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×