Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Aguś*

Szukam przyjaciół

Polecane posty

a ja właśnie swój karnet na fitness wypowiedziałam, mam czas do końca sierpnia, potem już nie będę mieć i tak czasu, bo pracuję w jednym z ponoć najbardziej niewdzięcznych zawodów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz tak zrobiłem żartobliwie jednej ok.40-letniej i rozmawialiśmy(niby ja jej koleżanka) nic takiego by nie było.Przyznałem sie do tego po jakiś czasie.Boze jakie gromy na mnie poleciały.Do dziś pała do mnie nienawiścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czy jeszcze przyjmujecie kogos do tego elitarnego klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maja, witamy :) Właź i opowiedz coś o sobie, skąd jesteś ile masz lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaa ;) jestem kobieta ! ;D Zrobiłam dziś kurczaka curry w porach , odnalazłam w sobie zalążek hobby . Zaraz uciekam do kosmetyczki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Existerien, witaj w klubie, ja kocham gotować i eksperymentować w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji mam do Was pytanie, zdarzyło Wam się kiedyś wyjść gdzieś np do pubu samotnie? Wiem, że sporo osób coś takiego praktykuje, mi osobiście byłoby niezręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, choć ostatnio poszłam sama do knajpy do której zwykle chodzę ze swoim facetem... dziwnie mi było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie odważyłam się na taki krok. Byłoby mi niezręcznie . A w pubach można poznać zawsze jakas zagubiona duszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ostatnie pytanie ........nie nigdy nie byłam sama w pubie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek27bytom
też nie mam przyjaciol wcale, mam tylko braci a znajomi w moim zyciu byli falszywi do ostatniej kropli krwi. moje zycie jest proste i nudne, praca - dom - komputer i tak w kolko, ostatnio rozpadl sie zwiazek wiec wrocilem do tej monotoni. nie istnieja w moim zyciu zadni przyjaciele ;) pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! poczytalam troche wasz topic i musze sie tu wtracic i to ooostrooo :)) Sama jestem w takiej sytuacji jak Wy ale wiecie co... nie mozemy tak ciagle narzekac. Sa kolka rozancowe, sa zwiazki zawodowe a my stworzmy sobie kacik rozwoju tego jak byc dobrym czlowiekiem, jak zaakceptowac siebie a tym samym samotnosc sie taka straszna nie wyda. Bo takie wyzalanie sie ja wiem,ze troche ulzy ale to tak naprawde nie leczy problemu,ze tak to wzniosle nazwe :) dlatego proponuje takie koleczko przyjaciol rozwoju swiadomosci zalozyc. Dzieki temu uda sie zrozumiec i zaakceptowac wiele waznych aspektow a wiadomo wiecej osob wiecej pomyslow na nowe sposoby poszerzania horyzontow! Co wy na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek27bytom
Witom Hanysa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izatorka> człowiek juz jest tak stworzony ,że szuka drugiego człowieka, zrozumienia i każdy chce mieć kogoś bliskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×