Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość córeczka 2 latka

Wysoka gorączka u 2 latki,bez żadnych innych objawów! POMOCY

Polecane posty

Gość córeczka 2 latka

Witam,przed chwilą przykrywałam moją córeczkę,gdy poczułam,że jest strasznie rozpalona. Zmierzyłam jej temperaturę i ma 38,9,ale dzisiaj cały dzień zachowywała się normalnie,teraz też śpi spokojnie,nie wiem podawać jej coś na zbicie gorączki? Budzić ją ? Dodam,że nie ma ani kaszlu,ani kataru,ani nie była w ciągu dnia jakaś ospała,apatyczna jak to zwykle jest,gdy bierze ją jakieś choróbsko . Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala z zywca
zpalenie ucha. podaj nurofen i jutro do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka 2 latka
To mam ją obudzić ? Ale jak by to było zapalenie ucha to chyba by pokazywała,ze coś ją boli,a nie skarżyła się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala z zywca
hmm kurcze nie wiem moze jakos obudz przytul daj niech polknie i popic wody. goraczka to nie zarty u malego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka 2 latka
Kurcze,tylko ona jeśli już się rozbudzi,to nie zaśnie mi później przez pół nocy :( . Dlatego wolałabym jej nie budzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka 2 latka
a może chłodne okłady wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też pare dni temu ni z tąd n z owąd dostała bardzo wysokiej gorączki i tak 3 dni bez żadnych innych objawów - lekarka powiedziała że wirusówka jakaś... gorączka przeszła to zaczęła pokasływać i gardło zaczerwienione troszke. Ale ja nie budze jak w czasie snu dostanie gorączki, dopiero jak sama się obudzi - a na to długo nie musze czekać, bo wtedy często się budzi żeby napić się wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka 2 latka
No to na razie zrobię jej chłodne okłady,bo szkoda mi jej budzić,bo ładnie śpi,a jak się obudzi to podam leki,dzięki dziewczyny za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze byc trzydniowka jesli tak to po 3 dniach temperatury takiej wlasnie dosc wysokiej na tulowiu pojawi sie drobna wysypka choroba nie jest grozna i nieprawda jest ze ma sie ja tylko raz u mnie dzieci chorowaly po 2-3 razy.Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka 2 latka
A,rozumiem . To mam nadzieję,że to tylko ta trzydniówka . Dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest to samo od wczoraj, temp do 39.8 zbijamy cały czas, jutro odstawimy leki zobaczymy czy znów podskoczy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli brak innych objawow to moze sprawdz czy to nie zakazenie ukladu moczowego. Czeste u dziewczynek, zwykle bez innych objawow oprocz wysokiej goraczki (czasem boli przy siusianiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjtyjjtjy
Ja bym najpierw dała jej się napić chłodnej wody, przez sen, i trochę ochłodziła pomieszczenie, bez odkrywania dziecka. Jakby temparatura nie spadła, to wtedy coś przeciwgorączkowego dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam od razu z dzieckiem do lekarza lecę jak coś jest nie tak. chyba jestem zbyt przewrażliwiona ale przynajmniej daje mi to poczucie bezpieczeństwa. Ostatnio w niedziele córka dostała gorączki, dobrze że w CMP teraz jest weekendowa prywatna opieka medyczna to przynajmniej mogę uniknąć kolejek w przychodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×