Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złA, smutna i wszystko

zerwałam z nim dzisiaj bo... wygląda jak pedał

Polecane posty

Gość złA, smutna i wszystko

do dwóch latach zerwałam i nawet nie jest mi żal:/ wkurwiałam się, to juz była przesada! pół roku temu zaczął pracę jako fryzjer i stał się pedałem ;( Obcisłe koszulki, WŁOSY NA ŻELU (żal.pl), kolczyk w brwi (wieś tańczy), solara (wieś śpiewa), arafatki... TATUAŻ NA ŁYDCE!!!! Wszystko to w ciągu pół roku wcześniej był NORMALNY!!! Wydepilował sobie jaja woskiem.... tłumaczyłam mu że nie wqygląda wg jak fecet a on że jestem zazdrosna bo będzie się podobał dziewczynom. Dzisiaj przylazł do mnie i miał pasemka na głowie. Wkurwiłam się i z nim zerwałam i to mu powiedziałam że nie będę z jakimś gejem wstyd by mi było z nim wyjść ;( czy Wy też macie taki problem że brak PRAWDZIWYCH FACETÓW? obrzydzenie mniew bierze jak o nim pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!...to znaczy, ze nie pozwolilas mu byc soba w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złA, smutna i wszystko
no zerwałam. Byliśmy 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha!...to znaczy, ze nie pozwo
Aha!...to znaczy, ze nie pozwolilas mu byc soba w zwiazku? pozwoliłam bo chciałam zobaczyć jaki jest naprawdę i okazał się pedałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdf
Geje wynocha z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia wazunia
pokochała innego chłopaka - miała prawo z nim zerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIAYTR
Bo co sobie ludzie pomyślą,typowa pierdolona polska mentalność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielony
O chuj, jaja woskiem se depilowal? Wygoń go albo zastrzel najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada jak pedal, czy jest pedalem. bo to jest roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playyyyyyyyyyyyy
no normalnie prawdziwy pedzio!!!!!!!!!!!!!!!! ja pitolę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia wazunia
ludzie - dlaczego negujecie dziewczyne?! pokochała faceta z owłosionymi jajami ;), bez pasemek, z naturalnym kolorem skóry - a on sie zmienił - przestał jej odpowiadac i stwierdzila, ze go nie kocha - takie jej prawo!!! powiem tylko, ze mnie osobiscie się bardzo podoba kolczyk w brwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkjljkl
brawo! chociaż Ty w tym związku miałaś jaja, nie możemy dopuścić do tego aby wszyscy prawdziwi faceci wyginęli na rzecz jakiś lalusiów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellllka
matko chciala to zerwala nie pasowal jej i tyle. Bardzo dobrze dziewczyno nie ma sensu sie meczyc jezeli cos Ci nie pasuje :) na pewno jestes mloda tego kwiatu pol swiatu snajdziesz sobie fajniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złA, smutna i wszystko
no właśnie chodzi o to, że kiedyś był zajebisty. Był normalny taki naturalny, bardzo wtedy mi się podobał... a teraz zrobił z siebie pedzia :( Jest mi wstyd z nim się pokazać... Uwielbiam szerokie spodnie, bluzy... ale nie kurwa arafatki :( ja nie żałuję że z nim zerwałam, tylko rzygać mi się chce, że z nim byłam. Ostatnio byliśmy razem na imprezie i kumpel zjechał ze studiów i się opił to zapytał kto z nas się dłużej maluje. Wkurwiony pedzio poszedł do domu. a ja zostałam i się bawiłam z prawdziwymi facetami :) Teraz poszukam na jakiejś budowie hahaha :D żeby był męski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 25444yy
w sumie sie nie dziwie, bo zakochałas sie w kims innym;) hehhe wex wklej zdjecie przed i po przemianie;) skad wiesz mzoe ten twoj to ukryty gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×