Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rfbdsnsdmndgmd

dlaczego nastoletnie dziewczyny zawsze...

Polecane posty

Gość rfbdsnsdmndgmd

...spotykają się z chłopakami, którzy są od nich starsi. czasami o 2, 4, 6 i więcej lat. skąd to się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo myślą, że są bardziej doświadczeni, albo dojrzalsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
no to przykładowo, taki 19 letni chłopak niestety nie bardzo ma liczyć na dziewczynę w swoim wieku, gdyż takowe są zajęte przez starszych kolesi, albo są wolne, jednak już po związkach z takimi facetemi. co wobec tego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to temat mnie się tyczy :) widzisz moją stopkę??? facet ma 35 lat około. A dlaczego?????????? Bo to że jest starszy sprawia że czuję się przy nim bezpiecznie. 20latkowie to zwykle dzieciaki i choc sama mam 19 to jestem swiadoma tego co mówię. moj watek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4887165 I choc to uczucie nieodwzajemnione - dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
w takim razie, dziewczyna lat 15-16-17-18 i coś ponad to uprawia seks ze starszym facetem, wiadoma sprawa że dziewicą nie jest. a taki 19 letni koleś uważany przez dzieciaka (choć dziewczyny w tym wieku też zbyt mądre nie są) to nie ma za bardzo możliwości odbycia pierwszego razu ze starszą partnerką. jego rówieśniczki pierdzielą się ze starszymi kolesiami, a dzieciaki młodsze od omawianego 19- latka lepiej zostawić w spokoju- niech dojrzeją. gdzie tutaj sprawiedliwosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, to co mówiłam nie jest regułą! Dużo osób ma partnera w swoim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
wiadoma sprawa że ta 17 letnia ,,dzierlatka" z kimś wcześniej chodziła i być może zdobyła doświadczenie. z tego co wiem to facetom (czy jak kto złośliwy woli ,,chłopcom") nie bardzo pasuje jak dziewczyna ma większe doświadczenie, zwłaszcza jak jest w dodatku młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
he he :D żeby tylko coś takiego było taktowne, zwykle coś takiego wychodzi w praniu a wtedy troche późnawo już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, żeby ludzie chodzili z licznikiem na głowie, albo zgłaszali się do potencjalnych partnenrów z CV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
Trudno chodzić z dziewczyną, która niewiadomo ilu miała przed sobią. Trudno też całować usta w której mógł być czyiś fiut. Jeszcze trudniej, kiedy się patrzyło jak kumpele z klasy wskakiwały do zburaczonych ałt starszych kolegów. A najtrudniej jak samemu nie robiło się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
cóż dziwne czasy teraz, 20 letnia dziewica jest postrzegana jak dziwoląg, wobec tego teraz nawet 18 letnią dziewicę trudno spotkać. a jak się już spotka to albo jest porąbana albo szpetna, albo niemiłosiernie religijna. mam to w sumie gdzieś, po co komu dziewczyna. teraz jedyne co mi jest potrzebne to kolacja, więc dzieki wszystkim za rozmowe i papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfbdsnsdmndgmd
zostałem jeszcze pare minutek, żeby zobaczyć co jeszcze napiszecie. nie jestem emo. żdziwiłabyś sięale umiem poderwać, ale nie spotkałem nikogo wartego mojego zachodu, a wiadomo że nie o samo zamoczenie mi chodzi tylko o coś na wzór ,,związku" jak zwał tak zwał. teraz naprawdę się oddalam, bo głód mi nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie jak autor tematu. Nooo, chyba że solidnie popije, ale teraz coraz trudniej mi się porządnie narąbać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i to że nie spotkałeś nikogo wartego zachodu oznacza, że wszystkie nastoletnie dzierlatki się puszczają z każdym? z takim podejściem to nie wróżę Ci rewelacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xz
bo starszy chłopak to lans dla młodej siksy z gimnazjum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
co to jest ałt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaa
freedom1999 skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gdzie jest taki fajny instruktor? :) mam zamiar robić prawko może tam się zapisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam zamiar obessać mu pałę i zafundować sobie double penetration, hamulec awaryjny w odbyt i lewarek zmiany biegów w tzipke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaa
natomiast przy prezentacji, przy sprawdzaniu świateł mijania tak bym się pochylała i wypinała doopsko do góry żeby mógł mnie zapiać. po co sie uczyć jeździć, lepiej dawać doopy na kursie, potem na egzaminie a po wszystkim spowodować śmiwertelny wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemna strona keczupu
Następny niespełniony prawiczek dla którego każda kobieta jest be :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do keczupu
mogłabyś rozszerzyć o co ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×