Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla panna mlodaaa82

co myslicie o mojej sukni slubnej? prosze o obiektywna opinie

Polecane posty

Gość feffa
bardzo zwyczajna. Sama jestem za prostymi sukniami ale ta akurat to takie nic sorry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
hmmm... nie wiem, jak dla mnie za skromna... nie mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla olla
ty jestes panna mloda??????????? czy gosciem?? ta sukienka jest tak straszna ze az oczy bola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj sie tu
kazdy ma inny gust, musisz sama wiedziec w czym ci najlepiej i jak ci sie podoba ta suknia to ja kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kokarda!
Nie uważasz, że wygląda trochę trywialnie? Prosta sukienka jest bardzo ładna i dziewczyna może się w niej fajnie prezentować, ale nie wiem czemu ta właśnie kokarda gryzie mi się z całością. Może dlatego, że smętnie zwisa w dół i to powoduje optycznie, że wygląda przygnębiająco. Ale jak jest z jedwabiu, delikatna, to zwisać będzie, no chyba, że ją leciutko podeprzesz (cieniutka delikatna nitka), żeby była wyżej i może nieco pofałdowana, nie taka "krawatowata". Pomyśl, myślę że da się ten element poprawić i będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimkaaas
Wg mnie za skromna. Nadaje się na zabawę albo jak ktoś napisał dla gościa na wesele. Myślę, że kreacje Twoich gości mogą byc bardziej efektowne i Ciebie przycmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia taka sobie, byłaby lepsza z materiału bez połysku i bez tych pierdołek na dekolcie. A co do bolerka z koronki to podoba mi sie tylko w połączeniu z całkiem gładkimi sukienkami, z tą nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym :) O Tobie :) wszystko zależy od tego jaka Ty jesteś. Jeśli taka szara mysza, średniaczka, przeciętniaczka to kiecka do niczego. A jeśli jesteś osobą o wyrazistej urodzie, która wybija sie ponad sukienkę to możesz mieć nawet najskromniejszą a i tak nikt Cię nie przyćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się w ogóle nie podoba... ale to ma być Twoja wymarzona suknia... i pamiętaj to jest Twój dzień..i w tym dniu masz wyglądać zjawiskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafka12345
A jesteś szczupłą osobą? Do takiej sukienki wydaję mi sie że zbędne kilogramy nie pasują. Sukienka baaardzo skromna, ale jeśli Ci się podoba. Nie patrz na opinię innych. To Ty masz się w niej dobrze i pięknie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od kontekstu
brzydka i byle jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Nieszczególna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli898
każdy ma inny gust trochę skromna ale ładna ja bardziej lubię takie rozłożyste suknie np http://www.slubne-suknie.info/d/211-2/Demetrios+kolekcja+2006+model-896.jpg ale ładna ta woja skoro tobie się podoba nie przejmuj się tymi komentarzami że okropna ze jak dla gościa nie ma się podobać innym ma się podobać tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie zgadzam sie z poprzed
-niczkami i powiem Ci, ze sukienka naprawde przepiekna. Skromna, ale z elegancka i z klasa. sama bym taka zalozyla! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urząd kontroli skarbowej
haleczka niczego sobie, ale daj jeszcze fotkę tej sukni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×