Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koooooonnoooo

jazda konna

Polecane posty

Gość koooooonnoooo

czy ktos jezdzi ? uczy sie ? ja zaczelam se uczyc, jeszcze nie spadlam, ale mam takie obawy , ze ktoregos razu spadne i cos sie stanie ;/ masz tez krzywy kregoslup i nie wiem czy to dobrze jezdzic konno ..;/ jak wam se udaje .. upadliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz spadłam :) prosto w krzaki :p Ale nie wtedy kiedy sie uczyłam tylko dużo później kiedy już przestałam czuć jakiekolwiek zagrożenie... :) ale nic mi sie nie stało, odrapałam sie tylko. Co do kręgosłupa to chyba nawet jest zalecana jazda konna. Oczywiście zależy co Ci konkretnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooooonnoooo
mam skrzywienie dosyc duze...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooooonnoooo
i co jak sobe radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazda konna nie jest trudna, mało kto spada jeśli jeździ bez szaleństw i słucha instruktora. Poza tym nie robisz nic do czego nie jesteś przekonana np nie jedziesz szybciej bo instruktor kazał...albo bo inni jeżdża...no wiesz o co chodzi :) I nie możesz bać sie konia i musisz go szanować i pamiętać że to tylko zwierzę i może mieć dziwne zachowania :) I oczywiście nie wpadać nigdy w panikę. Zresztą sama zobaczysz jak spróbujesz :) Aaa no i oczywiście jazda to nie tylko samo jeżdżenie bo koń musi być zapoznany :) przed jazdą musisz go wyczyscić, założyć siodło...i śmierdzisz potem tym koniem nawet jak umyjesz ręce :) Sama zobaczysz czy polubisz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reee
ja wole jezdzic nakoniu mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×