Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giuyhguygtghjk

Dobry pomysł?;)

Polecane posty

Gość giuyhguygtghjk

Planujemy babski wypad pod namiot:) Tylko dziewczyny:) jednak wszyscy ostrzegają i strasza ze na 3 samotne i mlode kobiety nie mogą czuc sie bezpiecznie na takich wakacjach, bo zboczency, bo pociagiem itd.:P A co wy o tym myslicie?:) Ten wypad ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
a tam gadanie jak macie ochotę to pewnie że tak bez facetów ja jestem za hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuyhguygtghjk
No wlasnie wszyscy nam radza zeby zabrac jednego dla bezpieczenstwa ale my mamy ochote na plotki i duuuuzo wina w babskim gronie;P Ale teraz sie waham:( Chce wrocic w jednym kawalku do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giuyhguygtghjk -> lepiej wziąć jednego faceta bo mogą się do was jacyś napaleńcy przyczepić jeśli rozbijecie namiot w dość popularnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuyhguygtghjk
A w pokoju bedzie bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Destylacja
Mi się wydaje, że właśnie w jakimś popularnym miejscu jest bezpieczniej niż na jakimś pustkowiu. Jak będą w pobliżu jakieś pary, rodzinki normalne to zawsze będziecie wiedziały, że w razie czego (odpukać) ktoś pomoże. Chyba, bo teraz to nigdy nie wiadomo w sumie. Ja bym pojechała, tylko starannie wybrała miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuyhguygtghjk
A co proponujecie? gdzie bedzie w miare bezpiecznie? Dowolne miejsce w kraju... Nie mamy konkretnych wymagan oby razem i daleko od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×