Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taśmunia

Mam 18 lat i nigdy nawet się nie całowałam...

Polecane posty

Gość Okaneczka.
oczywiscie że nie :D i nie mysl że jestes jednya na świecie ! wrzuc na luz. masz kupe czasu przed sobą, bądz pewna siebie tylko i nie bój sie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, że chodzi tu tylko o piersi. Może jesteś zbyt nieśmiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirs
wrzuć na luz tak jak ja to i nawet w wieku 21 jeszcze będziesz przed pierwszym pocałunkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała też jestem. Z twarzy jestem średnia, bo mam trochę za duży nos. Wiem, że mam czas, ale jakoś nikt nigdy nie odwzajemnił moich uczuć, a koleżanki, które do tej pory trzymały się ze mną znalazły sobie chłopaków :O I teraz od dwóch lat siedzę wieczorami na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też piersiami nie grzeszę
Ale zawsze miałam powodzenie u facetów.Wręcz rozbijali się o mnie...także myślę że nie tu tkwi problem.Musisz podwyższyć swoją samoocenę i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfff, ja tez mam duży nos, a nie płaczę! :P Pomaluj się ładnie (tylko bez przesady), zrób fajną fryzurę, uśmiechaj się, bądź sympatyczna... Może częściej wychodź z koleżankami w różne miejsca, to może kogoś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, od trzech lat siedze na Kafe. A mi się marzy miłość jak z filmu romantycznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfff, ja tez mam duży nos, a nie płaczę! :P Pomaluj się ładnie (tylko bez przesady), zrób fajną fryzurę, uśmiechaj się, bądź sympatyczna... Może częściej wychodź z koleżankami w różne miejsca, to może kogoś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki już mnie nigdzie nie zapraszają :( Ubieranie nic mi nie daje, a malowanie w moim przypadku poprzydza mnie (w sumie to nie umiem się malować :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dużo osób twierdzi co innego, nawet na tym forum :) Nie przejmuj się! Może prześlij jakąś fotkę, to spróbuję coś doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co fotki nie mam jak przesłać, bo jestem na wakacjach u cioci (jak w każde wakacje :O) i piszę z jej kompa, a tu nie ma zdjęć. Ale wierz mi na słowo, wyglądam okropnie. A będąc w takim wielkim mieście (Wrocław) zamiast iść gdzieś to siedzę z ciocią, albo na kafe. I tak mijają wakacje :O Dobrze, że ciocia powala mi tak siedzieć, bo bez Kafe bym nie wytrzymała. A ja sądzę, że na Kafe zazdroszczą Ci wyglądu. A faceci pewnie podrywają, że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może powiedz jaki masz kolor włosów, oczu, jaką masz karnację i typ figury :) Jeżeli chodzi o mały biust, to możesz go optycznie powiększyć poprzez zakładanie bluzek i sukienek z falbankami, koronkami, kokardami i innymi wystającymi rzeczami w okolicach klatki piersiowej :) A nieśmiałość trzeba przełamać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy ciemny blond, jasna karnacja (blada wręcz:P), oczy zielone. Mam 172 wzrostu, ważę 58 kg, wąskie biodra i ramiona. Podejrzewam, że coś typu klepsydra, albo kielich, bo mam trochę szersze ramiona niż biodra (albo to złudzenie), a w talii 67 cm :O Modelką raczej nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz świetną figurę! I tu już jest Twój atut ;) Założę się, że masz długie, szczupłe nogi, a to naprawdę ważne. Jeżeli chodzi o twarz, to sądzę, że powinnaś podkreślać makijażem oczy (jeżeli naprawdę masz duży nos, to oczy odwrócą od niego uwagę). Używaj cieni naturalnych kolorów (jasny brąz, złoty, brzoskwiniowy). Oczy możesz podkreślić brązową kredką (tylko używaj jej z rozwagą ;) ) i tuszem do rzęs. No i do tego jasny róż na policzki i przezroczysty błyszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nieśmiałości, to możesz z kimś pogadać na czacie, albo na kafeterii i potrenować luźną konwersację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi na szczęście mam ok :) Dzięki za rady Mems 🌼 Lecę spać, bo już ledwo co czytam, jutro poeksperymentuję z makijażem :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×