Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robić test?

6 dni po spodziewanym okresie

Polecane posty

Gość robić test?

Okres spóźnia mi się 6 dni, w poprzednim miesiącu dostałam- ale jakiś taki króki- 2 dni. Teraz pobolewa mnie brzuch. Przewiduje, że do zapłodnienia mogło dojść w maju. Robić test czy czekać na okres jeszcze kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w maju to daj sobie spokój
nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
w maju miałam normalny okres, potem był seks, jak sądzę wtedy mogło dojść do zapłodnienia, potem w czerwcu dostałam okres terminowo, ale zwykle trwa 5 dni, wtedy 2, teraz mi się spóźnia 6 dni. Nie mam żadnych objawów ciążowych, oprócz tego, że wczoraj odbiło mi się wymiocinami- takie nieprzyjemne wrażenie w gardle, a z okresowych objawów- ból brzucha, taki delikatny, dzisiaj. Nie wiem czy mam lecieć po test czy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, robić.
Na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
takich komentarzy nie potrzebuję, pytam, bo tu są mądre kobiety i może coś doradzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, robić.
No bo się głupio pytasz. Zrób i za pięć minut się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
czy test trzeba robić rano z porannego moczu czy teraz też mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
a pytam, bo do apteki nie chce mi się jechać. Więc nie takie 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
6 dni po spodziewanym okresie to możesz o każdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
żadna z kobiet tak nie miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Matko, co za leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nikt Ci tutaj nie odpowie na pytanie czy jesteś w ciąży czy nie :) Ja robiłam test własnie 6 dni po spodziewanej ( gdzieś wyczytałam że po 6 dniach najlepiej ). A, i robiłam wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
ja nie pytam czy jestem w ciąży czy nie :) pytam tylko czy opłaca się już robić test czy poczekać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :) a i też mnie pobolewał brzuch. w sumie byłam przekonana że dostane okres, ale zamiast tego miałam dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
bo tak.... lecę po test, temperatura podwyższona. Lepiej wiedzieć od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
test kupiony, zapomniałam, że pod domem aptekę otworzyli, teraz muszę poczekać aż sie zbiorę na odwagę i będzie chciało mi się sikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
negatywny, więc czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinek
odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne oczka.123
I jak? Powiedz co wyszlo bo ja tez musze zrobic test bo tez mi sie okres spóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
pisałam, test wyszedł negatywny. Czy zawiedziona czy zadowolona- nie wiem... ciąży nie planuję, ale jesteśmy razem ponad 5 lat i jakoś specjalnie od pół roku się nie zabezpieczamy. Ciężko teraz mi sie ustosunkować do reakcji na pozytywny, ale przed robieniem pojawiła się taka iskierka w głowie- będę mamą. Dziwne... Okresu dalej brak, brzuch lekko pobolewa. Poczekam z dwa dni i zrobię kolejny test. Jeszcze nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
i nie wiem czy sobie wkręciłam, ale ta druga kreska była jasnoróżowa (chyba), praktycznie biała, ale przy wcześniejszych testach nie była nigdy widoczna i nawet się kiedyś zastanawiałam w jaki sposób staje się widoczna, teraz po prostu ją było widać, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się okres spóźniał tyle że po 5 dniach dostałam a w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszły dwie kreski tylko druga bardzo jasna... i teraz nie wiem co to może oznaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić test?
czyli podsumowując, bo gadam sama ze sobą:) brak okresu- miał być 6 dni temu bolący brzuch, a raczej lekko bolący podwyższona temperatura (37,2) test negatywny nie bolą mnie piersi (przed okresem zawsze bolały) zachcianki przed okresowe miałam- zawsze wtedy muszę zjeść paczkę chipsów i czekoladę, tyle, że miałam dwa dni temu, a zawsze okres po takim jedzeniu dostawałam w ciągu kilku godzin i mam biały gęsty śluz to by było na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×