Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaniunia

Możliwość zajścia w ciąże....????

Polecane posty

Prosze powiedzcie mi... stostujemy z chlopakiem stosunek przerwywany bez zadnych zapezpieczen ( nigdy we mnie nie kończy) czy przy moich nie reguralnych @ jest mozliwosc zajscia w ciaze?? tylko tak szczerze i powaznie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva25
oczywiscie ze jest mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochamy sie w ten sposób juz od 2 lat iii nic takiego nie mialo miejsca... moze mam problemy z plodnoscia ???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanse są ale małe... wiec może do tej pory mieliscie farta :) my z męzem robimy tak od ponad poltora roku i też w ciazy nie jestem ... ale znam kilka kobiet ktore zaszly w ciaze w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ze chce miec dziecko czy tez nie ale o to ze zastanawiam sie czy wszystko dobrze z moija plodnoscia skoro jeszcze nie zaszlam w ciaze aa jest to bardzo mozliwe przy takim stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze tak.. nigdy tego nie pilnuje... sadze ze skoro czesto sie kochamy to ii trafilo sie nam kocham nie raz w owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zz miesiaczkami mam cos nie tak od grudnia chyba mialam chyba tylko 3 @.. hcg robie co jakis czas bo jak pojde do ginekologa to musi sprawdzic pierw czy jestem w ciazy ii zawsze wychodzi ze nie,,, ostatnio mialam usg iii lekarka powiedziala ze jestem zdrowa ze wszystko w porzadku z macica, szyjka i jajnikami.. głupieje powoli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×