Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaniunia

Mozliwe zajście w ciaże .... ???

Polecane posty

Prosze powiedzcie mi... stostujemy z chlopakiem stosunek przerwywany bez zadnych zapezpieczen ( nigdy we mnie nie kończy) czy przy moich nie reguralnych @ jest mozliwosc zajscia w ciaze?? tylko tak szczerze i powaznie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammmmmaaaa
Jest bardzo prawdopodobne zajście w ciążę, jednak powiem Ci z własnego doświadczenia, że ja stosowałam stosunek przerywany przez jakieś 5 lat i w ciążę nie zaszłam. Dopiero kiedy chciałam, (zaczęliśmy uprawiać seks do końca) i wtedy zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitanoo
oczywiscie,ze tak. Jak bedziecie sie kochac w dni plodne to bardzo duze szanse macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochamy sie rowniez w dni plodne iii napewno nie raz w owulacje tak sadze bo kochamy sie czesto... ii dalej nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammmmmaaaa
Stosunek przerywany to ryzyk fizyk tak jak mówię ale mnie nigdy nie zawiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym dodac ze mam zaburzenia cyklu miesiaczki.. od listopada mialam ja tylko 3 razy.. gdy w danym miesiacu znow jej nie dostaje tak jak w tym .. to boje sie ze jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammmmmaaaa
Skoro obawiasz się zajścia w ciążę to się zabezpieczajcie ! My chcieliśmy mieć dziecko dlatego ryzykowaliśmy, nie spieszyliśmy się, mówiliśmy, że jak bedzie to będzie cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi oo to ze nie chcemy dziecka.. wyszlismy z zalozenia ze jak sie trafi to bedzie bosko :) aleee strach i tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×