Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patusss933

prezent dla chlopaka

Polecane posty

proszę Was o pomoc . Mój chłopak ma za niedługo urodziny 21 , chciałam mu coś kupić, ale niewiem co ;( dodam, że dostał już : branzoletke, lancuszek, perfumy,dezodoranty, poduszke, golarke, koszulke. Może jakąś koszule albo cos? odrazu dodam, że zegarków nie lubi nosić... dodatki do auta nie są mu potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob
zrob cos sama, moze ugotuj cos mu co bardzo lubi jesli na codzien nie gotujesz dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikisex
kup dla siebie jakis fajny stroj erotyczny taki jak lubi albo zawsze marzył i urzadz mu dziki sex z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
Napisz czym interesuje się Twój chłopak i wtedy łatwiej będzie doradzić w sprawie kupna prezentu. Może coś związanego z motoryzacją lub sportem? Pozdrawiam www.Senpo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrro
Faceci bardzo lubią gadżety. Może kupisz mu słuchawki albo jakiś sprzęt elektroniczny? Ja mojemu kupiłam na urodziny nową klawiaturę do komputera firmy iBox. Bardzo się ucieszył bo stara mu się już psuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj kupuję ciuchy ze strony thesigned.com (są super skrojone - sama noszę ich koszulki, jedyne których rękawki mi nie odstają) mają fajne męskie bluzy, koszulki, kurtki. na temat reszty się nie wypowiadam ceny ok, a jakość bdb a może coś z muzyką związanego? słuchawki? płyta CD? albo do komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meekah
Kup mu coś porządnego - to młody chłopak, więc zakładam, że dosyć aktywnie działa na polu sportowym, dlaczego nie buty? Do biegania albo fitnessu świetnie sprawdzi się marka New Balance, ich strona to newbalance.pl, można obejrzeć dokładnie wszystkie modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy_prezent_
Witam wszystkich Jak dla chłopaka w zależności od jego upodobań, zainteresowań, hobby proponuję i polecam bardzo fajny prezent w postaci sagi Dragon Balla, którą mógł kiedyś oglądać (warto zapytać delikatnie czy oglądał Dragon Ball, czy Dragon Ball Z ). Wprost idealny spontaniczny prezent.Serdecznie polecam! www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że powinno być to coś niebanalnego,co pozwoli Wam obojgu odkryć siebie na nowo,może gadzety erotyczne? Zobacz na UkryteMarzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotuj cos od siebie:))) od serca:)))zabierz jego na romantyczny piknik:))na zielona trawke:) kocyk szampan i takie tam bajery :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym stawiała na system głośnomówiący do samochodu www.secar.pl to jest bardzo praktyczne zwłaszcza jesli facet duzo jezdzi samochodem. Naprawde bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko wybrać prezent dla kogoś, kogo się nie zna:) Ale chyba najbardziej uniwersalnym prezentem jest portfel. I jest też dość niezobowiązujący. Jeśli chcesz dodać jakiś akcent osobisty, włóż do środka swoje zdjęcie ;) A co do portfela, zajrzyj sobie na Eobuwie. Mają tam naprawdę duży wybór portfeli w różnych przedziałach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją też długo szukalam prezenty dla swojego chłopaka ale w końcu przyjaciółką poleciła mi sklep www.vitaminum.pl i od tego czasu kupuje tam kubki z oryginalnym nadrukiem w naprawdę niskiej cenie. Dodatkowo na plus jest to że kubki są z grubej ceramiki której się nie sprzedaje normalnie w Tesco albo IKEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jednak została przy tym, aby kupić męski portfel - to taki must have dla każdego faceta według mnie. Mój ma urodziny niebawem i właśnie dostanie taki dodatek. zamawiałam z http://corium.com.pl/pl/portfele-m%C4%99skie-sk%C3%B3rzane/870-portfel-sk%C3%B3rzany-bruno-cassani-5902553415094.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka231
hmm jak dla chlopaka to może samochód ;) nie no oczywiście zartuje, z drobiazgów to może jakieś swiecidełka, albo coś z elektroniki. Zobacz na http://odkupuj.pl a z pewnością coś fajnego znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu facetowi kupiłam słuchawkę " blutucz" na electro.pl bo wkurzało mnie jak jezdził autem i telefony normlanie odbierał a to przecież niebezpieczne więc kupiłam mu ten sprzet i nakazałam używać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×